18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna premiera Diablo 3 w Warszawie

Gi...........sz • 2012-05-15, 16:30


Rzucili się jak na dostawę pomarańczy w PRL-u :szczerbaty:

bwg92

2012-05-15, 23:05
jak mozna byc takim no-life'em :-|

Corey_09

2012-05-15, 23:32
i to wszystko po to żeby kupić grę?


DBstep

2012-05-15, 23:48
k***a... jak można być takim debilem i nolifem, by stać w kolejce w nocy po gre, i przez następne kilka dni srać pod siebie bo przecież gra sama się nie przejdzie...

Amol.the.Herbal.Liquor

2012-05-15, 23:58
yhhh widać że zero kultury, w łodzi (dokładnie w empiku w Manufakturze) wyglądało to o wiele lepiej (BA wyglądało wzorowo) wszyscy stali w kolejce nikt się nie pchał a jak poszczególne jednostki zacwaniakować chciały to zostały upominane na początku miłymi słowami "gościu ja cię tu nie widziałem" a jeśli to nie poskutkowało to szło nasze rodzime "wypie**alaj stąd nie stałeś tu" wpuszczane było 10 osób bez pchania (bez drzwi ani blokowania wejścia), sam stałem w tej kolejce godzinę (od 23:40 do 00:50 około) przy ostatnich 100 egzemplarzach wszyscy zostali poinformowani i ci dalej w kolejkach się wycofali, wszystko przebiegło w miłej atmosferze,

A tu ci dojebie przykład z stolicy jak się zachowywać i wszyscy będą teraz tak postrzegani, dzięki k***a Warszawko

Chociaż w sumie to mam na nich wyj***ne jak się zachować nie potrafią to niech się ch*jami w tłoku smagają, ide pograć w D3

wojtekstudent

2012-05-16, 00:35
ehh, tak samo sie zachowują na drodze... warszawiacy*...

mp_toujane

2012-05-16, 08:14
boże co za debile, za głupią gierką...

mangus

2012-05-16, 10:15
hell.no napisał/a:



Też mia fan, akurat problem crackowalności najmniej powinien cię interesować, zresztą jak wyjdzie crack ( o ile wyjdzie, są gry których do tej pory nie scrackowali, a wątpię żeby blizzard dał sobie wtykać ch*ja w dupę jak słabsze firmy dały radę się obronić) to i tak ch*ja zrobisz, wszystko w tej grze jest na officialnych serwerach, nawet itemków nie będziesz mógł lootnąć :D


Blizzard tak samo jak i inne wielkie korporacje m.in Microsoft są nastawione na zysk, więc mają gdzieś piratów przy ich ogromnych zyskach. Zauważ, że Diablo 3 nawet nie musiało mieć reklamy, fani sami z siebie zrobili im większą reklamę. Co do piratów/hakerów trochę dość proste rozumowania, że skoro Blizzard stać na ochronę to już mają zabezpieczenia nie do złamania... Dodam tylko, że crack do Starcrafta II wyszedł nieco po premierze, a to ta sama firma...

Kargon

2012-05-16, 10:37
DBstep napisał/a:

k***a... jak można być takim debilem i nolifem, by stać w kolejce w nocy po gre, i przez następne kilka dni srać pod siebie bo przecież gra sama się nie przejdzie...


dokładnie lepiej wyjść z domu albo por*chać dupeczki z redtuba

Gienek2

2012-05-16, 11:01
przecież to k***a dzicz..... stratują drugiego bo k***a po gre biegną ja pie**ole.... pie**olnął bym im achtunga pod nogi to by się rozerwali

Wigen2323

2012-05-16, 21:01
Nie jara mnie Diablo 3.

fifkusz

2012-05-16, 21:55
mangus napisał/a:


Zauważ, że Diablo 3 nawet nie musiało mieć reklamy,



Nie było reklamy?
1.


2.

spyyd3r

2012-05-20, 20:02
Jestem kieszonkowcem :) Lubie takie akcje :P Dziekuje:P