18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noc muzeów i propaganda islamu we Wrocławiu

Caranguejo • 2013-03-11, 17:18

Od takich akcji propagandowych zaczynały się problemy UK, Francji oraz Niemiec. NIE dla Islamu i Arabów w Polsce! :evil:

bartosznowak997

2013-03-12, 13:17
j***ne brudasy wszędzie się panoszą a przez te j***ne lewackie "tolerancyjne" p*zdki w końcu zaczną i nas "nakłaniać" na przejście na islam... k***a co się dzieje w tym kraju...

sebeks

2013-03-12, 13:42
bartosznowak997 napisał/a:

j***ne brudasy wszędzie się panoszą a przez te j***ne lewackie "tolerancyjne" p*zdki w końcu zaczną i nas "nakłaniać" na przejście na islam... k***a co się dzieje w tym kraju...




chyba w Twojej głowie
proponuję kontakt z najbliższym psychiatrą

PGY

2013-03-12, 13:53
Polak polakowi ch*jem ale w razie czego to wiecie. Każdy z nas wie jak jest, niech się j***ne muslimy pokażą i zaczną sapać to ich k***a zdz**ko rypnie. Nie tutaj takie jazdy, to je Polska.

Pierre d'Ollony

2013-03-12, 14:03
k***a wy już wszędzie widzicie j***ną propagandę, jesteście tak samo zaślepieni jak ci kozojebcy. Ludzie k***a to jest MUZEUM ETNOGRAFICZNE, ogarnijcie się, o czym oni mają robić wystawy żebyście nie srali żarem? Dwa lata temu jak tam byłem na nocy muzeów to była tematyka ludności z kresów wschodnich, pewnie znalazłyby się komentarze, że to promocja komuny czy jakiegoś innego gówna. Was już poj***ło całkowicie, k***a też bym chętnie sobie posłuchał o tych muslimach, co nie znaczy, że zaraz mam ich k***a kochać. Tak płaczecie, że cenzura wszędzie, a sami byście k***a chcieli zakazać czegoś co wam się nie podoba. Cioty

vajron

2013-03-12, 14:14
Pierre d'Ollony napisał/a:

k***a wy już wszędzie widzicie j***ną propagandę, jesteście tak samo zaślepieni jak ci kozojebcy. Ludzie k***a to jest MUZEUM ETNOGRAFICZNE, ogarnijcie się, o czym oni mają robić wystawy żebyście nie srali żarem? Dwa lata temu jak tam byłem na nocy muzeów to była tematyka ludności z kresów wschodnich, pewnie znalazłyby się komentarze, że to promocja komuny czy jakiegoś innego gówna. Was już poj***ło całkowicie, k***a też bym chętnie sobie posłuchał o tych muslimach, co nie znaczy, że zaraz mam ich k***a kochać. Tak płaczecie, że cenzura wszędzie, a sami byście k***a chcieli zakazać czegoś co wam się nie podoba. Cioty



Tylko tak mogą się wyładować. Chodzą na kebaba do ciapatych, wpie**alają aż im się uszy trzęsą, a jak odejdą 20 metrów to znowu ciapatych nienawidzą. :homer: to takie polskie... I nie powiedzą tego im w twarz, tylko bezpiecznie, w necie na nich wrzucają. (te ziomki od kebaba nie wyglądają mi na islamistów...)

zipi

2013-03-12, 15:17
ja pie**ole jak ja tych brudasów j***nych nienawidze, moze nawet bardziej niż pedałów k***A

Do...........00

2013-03-12, 15:35
Najbardziej działają mi na nerwy te tępe k***y, które nic nie wiedzą o dżihadzie itd a wypowiadają się jakim to należy być tolerancyjnym, bo to przecież takie MODNE. Won kozojebcy z Europy!!!

Caranguejo

2013-03-12, 17:00
Nie tyle modne co poprawne politycznie. W czasach obecnych gdzie największą zbrodnią jest rasizm nie da się normalnie powiedzieć "Nie chcemy waszej zacofanej kultury i religii w Europie, dostosujcie się do nas bo jesteście tu tylko gośćmi. Jeżeli nie macie na to ochoty możecie wracać do siebie"

Lord_Rzeźnik

2013-03-12, 18:06
Islam to religia agresywnej zarazy i nienormalności. Nie trzyma w 'ryzach rzeczy przyzwoitych', zezwala na nieszanowanie życia. Żadnej tolerancji dla ekspansji czegoś tam, gdzie się tego nie chce!

ellsworth

2013-03-12, 20:52
sauerps napisał/a:

islamusy się wpie**olą organizując takie imprezki wszystko będzie ładnie pięknie a jak ich przybędzie to będą nas tępić, odcinać głowy i strzelać do naszych bliskich! trzeba robić to samo co oni! Oko za oko ząb za ząb wyrżnąć to w p*zdu zanim się tego namnoży na tyle, że bedzie już za późno!! Gonić to od razu i niech nie wracają. Jeszcze jakaś babka w 3:00 minucie mówi jacy to oni są super mili i w ogóle (k***a już nie wspominam o innych wypowiedziach, bo ręce opadają). A jacy mają być jest ich teraz garstka to siedzą cicho bo JESZCZE się boją więc póki co odpie**alają jakieś tańce bojowe ku uciesze ludzi "ciekawych ich kultury i religii". Zapraszam na sadistica niech zobaczą jak to się kończy. Taka pie**olona tolerancja i udawanie, że wszystko jest ok w końcu Nas zgubi. I polecam na fb "STOP islamizacji Europy" bo można tam na co dzień trochę ciekawych rzeczy się dowiedzieć!


Nie zapomnij tak samo potraktować katoli. Dopiero jak oczyści się świat z tego religijnego ścierwa, będzie można żyć normalnie.

Mr.Drwalu

2013-03-12, 20:55
Bojkotować hołotę! 3xNIE dla tej religii w Polsce!

troxet

2013-03-13, 19:09
Macie wszyscy świętą racje. Od siebie dodam tyle, że oni są na misji podbicia świata, moja matka tak mówiła. Tak jak Chrześcijanie kiedyś, to te islamusy po***busy teraz.