18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Noc muzeów i propaganda islamu we Wrocławiu

Caranguejo • 2013-03-11, 17:18

Od takich akcji propagandowych zaczynały się problemy UK, Francji oraz Niemiec. NIE dla Islamu i Arabów w Polsce! :evil:

bravoteampolska

2013-03-12, 11:21
Oo z takim podejściem Polaków do muslimów , to my za parę lat zginiemy , ale nie od tuska a o ukamieniowania .

Ahti

2013-03-12, 11:25


bo dobry ciapaty, to martwy ciapaty.

Spartan78 Kce

2013-03-12, 11:25
Ruszmy dupska bo w koncu bedzie za.... (BUM. łeb uj***ny)

bl...........ed

2013-03-12, 11:25
Nie lubie ciapatych brudasów, ale będąc sprawiedliwym, muszę napisać, że polscy muzułmanie to zupełnie inna para kaloszy niż ich bratkowie z półwyspu arabskiego. To są potomkowie Tatarów wyznania muzułmańskiego - zasymilowani z zachowaniem pewnych odrębności kulturowych i niefundamentaliści. Nie mówię, że to powoduje, że od razu można ich uznać za wporzo gości, ale niewątpliwie bliżej im do nas i Europy niż do kozojebców.

pjm77

2013-03-12, 11:27
O co ten dym? Ja uważam że to bardzo ciekawe dowiadywać się nowych rzeczy o innych kulturach. To pozwala lepiej docenić własną. Tyle tylko, że zaraz obok tej wystawy powinna być inna, zatytułowana "co się dzieje w krajach, które pozwoliły na masowy napływ mniejszości islamskich na swoje terytoria".

Bannan

2013-03-12, 11:48
Ja pie**ole naprawdę? Zatrzymać to robactwo zanim się bardziej rozprzestrzeni

vajron

2013-03-12, 12:10
Ja pie**ole odejdźcie od komputerów, na których nałogowo oglądacie filmy z ciapatymi (widocznie inaczej sobie nie wyobrażacie dnia, bez wlepiania oczu w ciapatych) to zobaczycie, że w Polsce araba to można spotkać raz do roku na lotnisku, jak ma przesiadkę do Frankfurtu... Serio już taką teorię w okół tego robicie, tak się tym jaracie, że się człowiekowi odechciewa wchodzić na sadola. Ciągle tylko ciapaci i tusk. Broń boże tylko żeby nikt nic złego na katoli nie powiedział, bo wam majtki z nerwów spadają. Weźcie zacznijcie żyć w realu (o ile potraficie gimbusy) to zobaczycie, że tu nie ma żadnych arabów, tusków kradnących wasze grosze, ani putinów robiących zamachy na naszą władzę... Banda hipokrytów tu na sadolu. Pewnie gdzieś w głębi chcielibyście być tą "kozą" skoro tylko o tym tak chętnie pie**olicie...

Kiedyś tu można było fajne filmiki zobaczyć. Teraz widzę tylko bandę nieudaczników narzekających na Tuska, że to przez niego zarabiają najniższą krajową i posranych ze strachu pedałów bojących się jakiś p*zdusiów w turbanach...

soqu1

2013-03-12, 12:19
Komentarze debilnych mieszkańców Wrocławia... bez komentarza...

bavarian

2013-03-12, 12:25
Ale propaganda, dobra można szanować ich kulturę ale nie u nas.

Sz...........jk

2013-03-12, 12:25
@vajron

Co Ty gadasz, ja arabów i muslimów spotykam często...
-Kebab w Witnicy (3 ciapatych)
-kilka kebabów w Szczecinie (w ch*j ciapatych)
-kebab u mnie w miescie (3 ciapatych plus rodzina jednego)
-gość, który zaopatruje się w firmie moich rodziców to Egipcjanin, sprowadził tutaj całą rodzinę (w ch*j ciapatych)
-Marokańczyk, który dupczy znajomą mojej mamy.

To wszystko w mojej okolicy (do 100km), to ciapate, których znam, a jest ich z pewnością więcej. Przynajmniej ciapki z Witnicy mi gratisy dorzucają (co ciekawe kebab mają blisko kościoła).

sebeks

2013-03-12, 12:27
propaganda ? co za żałosne podejście autora
nie ma czegoś takiego jak propaganda homoseksualizmu czy innych religii bo najzwyczajniej nikt nie zmieni swoich upodobań po takich informacjach

wg mnie to ludzie mówiący o propagandzie homoseksualizmu poczuli ochotę na ch*ja w dupie po obejrzeniu pewnych materiałów i dlatego twierdzą, że to działa

bavarian

2013-03-12, 12:46
sebeks napisał/a:

propaganda ? co za żałosne podejście autora
nie ma czegoś takiego jak propaganda homoseksualizmu czy innych religii bo najzwyczajniej nikt nie zmieni swoich upodobań po takich informacjach

wg mnie to ludzie mówiący o propagandzie homoseksualizmu poczuli ochotę na ch*ja w dupie po obejrzeniu pewnych materiałów i dlatego twierdzą, że to działa



Tak nikt nie zmieni swoich upodobań, bo jak nie zmieni to kula w łeb (w najlepszym przypadku) Bo teraz gdy jest ich mało, jest rozwinięta prewencja to można tak mówić ale poczekajcie jak się rozplenią.

Ahti

2013-03-12, 12:54
@up
watpie, ze w polsce szybko nastapi rozmnozenie sie robakow. polska w koncu nie posiada takiego socjalu, jaki istnieje w eu zachodniej, a jak wiadomo pan ahmed i pani a'isha lubia posiedziec sobie w domu, nic nie robic i zgarniac kase od panstwa za cala watahe malych abdulow...KINDERGELD!


PrimoRebel

2013-03-12, 13:03
jeszcze pedałów dorzucić do nich i na stos

dudek146

2013-03-12, 13:09
0:47 Bouhajeb? ten to z kóz na byki się przerzucił...