18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

no wreszcie zrozumiałem o co chodzi!

nowynick • 2018-02-21, 09:02
i wszystko jasne

poligon6

2018-02-21, 11:31
Cytat:

to jak by o każdym niemcu powiedzieć, że miał dziadka w Wermachcie... chociaż nie, to nie jest najlepsze porównanie



Podział jest prosty, Zachodnia Ukraina -pojeby z UPA, Środkowa Ukraina-normalni Ukraincy, Wschodnia Ukraina-ruskie.

głest

2018-02-21, 11:35
nowynick napisał/a:

i wszystko jasne



Chyba nie do końca... :szczerbaty:

Siedzę i czytam artykuł Krzysztofa Feusette, który rozpoczął jakiś czas temu gównoburzę i polemikę (też czytam :facepalm: z dziennikarzami GW (K.F. był wtedy felietonistą RP) a potem jego odpowiedź na łamach RP. Zmusiłem się nawet do oryginalnego tekstu Gerit von Leitner na łamach zeit.de - książki nie zamierzam...

Przejrzałem artykuł "Żona Doktora Śmierć" na stronach GW, na który również powołuje się F.

A po co?

Aby nie pie**olić powtarzających się fraz i sformułowań na tematy na które nie mam pojęcia w stopniu, jaki prezentujecie :szczerbaty: I tak jak na łamach GW jak i RP - mam to samu tutaj: jedni piszą ile mogą, z dystansem na jaki pozwala im ich światopogląd :lol: a drudzy piszą co chcą w wymiarze i z intensywnością huraganu Irma :mrgreen: Wszystkim, widzę, dolega niestrawność tematu, u jednych objawiając się zatwardzeniem a u innych rozwolnieniem.

Jednym i drugim polecam: nie dajcie się manipulować. Nie tylko "wasze" jest słuszne. Bo dobre dziennikarstwo to tylko frazes. Niech Was nie zwiodą "słuszne" intencje Waszych źródełek informacji.

A zresztą... chrzanić to. Napie**alajcie ile się da - dopóki Angel nie zamknie tematu. Może kiedyś umieszczą Wasze kwestie w wikicytatach

nowynick

2018-02-21, 11:58
poligon6 napisał/a:



Podział jest prosty, Zachodnia Ukraina -pojeby z UPA, Środkowa Ukraina-normalni Ukraincy, Wschodnia Ukraina-ruskie.



UPA - do 35 tys. pojebów

Ukraina zachodnia - obwody lwowski, iwanofrankiwski, tarnopolski, obwód zakarpacki i czerniowiecki, jakieś 10 mln luda...

poligon6

2018-02-21, 14:05
Cytat:

Ukraina zachodnia - obwody lwowski, iwanofrankiwski, tarnopolski, obwód zakarpacki i czerniowiecki, jakieś 10 mln luda...



Wystepuje głownie na zachodzie, reszta jest wolna od tego syfu albo wystepuja jak u nas wafelkowi faszyści.