18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No kurwa nie ma tu komuuu... zajebać

~Angel • 2016-12-01, 13:24
A muszę rozładować swoją agresję


KrisCFC

2016-12-01, 20:32
Byk podnosi głową samochód, k***a, nawet Pudzian tak nie zrobi... :D

loki3339

2016-12-01, 21:32
KrisCFC napisał/a:

Byk podnosi głową samochód, k***a, nawet Pudzian tak nie zrobi... :D



Byk waży 500 kg, Pudzian ~130. Myślę, że gdyby waga była wyrównana Pudzian byłby górą ;-)

realign

2016-12-01, 22:21
Abraxus napisał/a:

Byk biega jak kibic legii po grochowie w sobotę nocą po ciężkiej imprezie nafukany mefedronem, vistrolem i tanią wódką z biedry. Szuka tylko gdzie komuś jebnąć i nakręcić dym. Nie ma chętnych to auta rozpie**ala:)



Czyli typowy osiedlowy poszukiwacz ch*ja do dupy o wadze ultra piórkowej.

Nikkoo

2016-12-01, 23:32
Jak patrze z jaką łatwością rogi byczka przebijają się przez oponę, nadkole i plastiki to nie mogę sobie wyobrazić jakim idiotą trzeba być żeby dobrowolnie brać udział w gonitwie.

SanicHegehog

2016-12-02, 00:39
eaz napisał/a:

Chodź sram na piłkę kopaną, to znam takich kiboli, i nie są oni jacyś naprawdę wyjątkowi, że przy nich to byś się pedale nawet wysłowić nie umiał.


Zarzuca innym, że nie umieliby się wysłowić, a sam k***a pisze "choć" przez "dź". Chyba nie mogłeś się chłopcze lepiej sam zaorać.

Wiewór

2016-12-02, 08:06
eaz napisał/a:

SanicHegehog Chodź sram na piłkę kopaną, to znam takich kiboli, i nie są oni jacyś naprawdę wyjątkowi, że przy nich to byś się pedale nawet wysłowić nie umiał.



Pewnie, że by się nie potrafił wysłowić jakby mu wyj***li kastetem wszystkie zęby.


"chodź". To jest właśnie poziom intelektualny polskie kibica. Idź się powieś.

waloos

2016-12-02, 18:23
@Abraxus vistrol? Co to k***a jest? Chodziło Ci o vinstrol - taki steryd, tak?

eaz

2016-12-05, 23:47
Abraxus napisał/a:



Pewnie, że by się nie potrafił wysłowić jakby mu wyj***li kastetem wszystkie zęby.


"chodź". To jest właśnie poziom intelektualny polskie kibica. Idź się powieś.



Przepraszam cię abcośtamie za ten niewybaczalny błąd.
PS Sam wpie**alasz literki więc zluzuj portki. I następnym razem czytaj ze zrozumieniem. Napisałem "Sram na piłkę kopaną" co wyklucza mnie to z grona kiboli.