18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nissan GTR vs. Trabant Turbo

Converterowa • 2014-04-10, 16:09
jak stary trampek niszczy najnowszą japońską technologię :-D

paka2000

2014-04-10, 19:40
To, że jest szybszy na prostej, wcale nie oznacza, że będzie szybszy na torze krętym. Przykład: Bugatti Veyron i Pagani Huayra.

Veyron zapewne wciągnie ją na prostej nosem, ale gdy zaczną się zakręty, to z każdym kolejnym zakrętem będzie mógł oglądać jak jadąca przed nim Zonda wchodzi w zakręty.

Ten Trampek to Bugatti, GTR zaś to Pagani. Ot co

belfegor1991

2014-04-10, 19:41
Ta Trampek? Z łilbarem z tyłu... no tak tak :) pieprzenie o szopenie :D hahah to tak jakbyś dał Francuskiej armi broń jądrową i mówił że łoooo teraz starcie np rosja francja i jak to francja niszczy system... wez sie w czerep walnij i tym trampkiem jezdzij na codzien...

paka2000

2014-04-10, 19:44
grzechu5444 napisał/a:

brzydki zalosny znawco zadne auto nie jest szybsze niz bugati wiesniaku



Muszę Cię zmartwić, ale nie. Bugatti tak naprawdę to przeżytek. Koenigsegg dyma go na prostej (nie wiem jak na normalnym torze), a na torze jest wiele innych aut lepszych niż on. Nawet Ferrari 458 Speciale go poskłada :)

hpiotrekh

2014-04-10, 19:59
NnieWiemZeWiem napisał/a:


Ja od siebie dodałem, że wygrał ale to on nadal ma dziury w zębie, jebie brzydka laske, mieszka w starej kamienicy i jest zwykłym wieśniakiem




Nie żeby coś, ale takie słowa padające z ust pasażera...
Może wolał walić brzydką laskę, niż ładnego chłopca?

:amused:

NieWiemZeWiem

2014-04-10, 20:15
Brzydkii napisał/a:

NieWiemZeWiem, ogólnie to j***ć takich wieśniaków o których piszesz, jednak z pewnymi aspektami się nie zgodzę. Dla mnie to jest piękno tuningu jak np. tani budżetowy samochód pokroju Gofra 3 czy też Skoda, potrafi wyprzedzić w dragu jakiś super-samochód pokroju Ferrari. Jedni kupują gotowe bestie i się nimi ścigają, a drudzy zwykłe gówno przerabiają własnymi rękoma na coś, co jest w stanie konkurować i wygrywać z Lotusami czy Bugatti. To jest piękne, bo z o wiele mniejszym budżetem da się zrobić coś równie mocnego. Zresztą zdziwienie na światłach jak siedzisz w Lotusie Elise i wyprzedza Cię Golf 2 musi być nie do opisania. Ja mając 1 mln $ wolałbym kupić coś niepozornego, wrzucić mocny silnik i grzać lansiarzy :)

PS RS6 to zajebista fura. Pozdrów kumpla, najlepiej wstaw filmik z przejażdżki tym samochodem.



Nie no wiadomo i powielam twoje zdanie. Chodzi mi o to, że jak już to porównywać tuning vs. tuning albo jak już jest standard vs. powiedzmy golf to nie mówmy "dobrze tak temu bogatemu" bo nie o to chodzi.

No RS6 piekne auto jeszcze miał z farmy mtm. Niestety to było rok temu a kumpel wyjechał do USA " na długo" by "robic interesy" ale ja tam wiem, że jego stary w "mafii" siedzi i sp***olił :P

PS. ja mając 1mln dolarów to na pewno bym sobie kupił jeden sportowy luksus typu maserati lub AMG a drugie właśnie jakies do zabawy aby mozna go tuningować i pierdzieć na mieście lub torze :D

hpiotrekh napisał/a:




Nie żeby coś, ale takie słowa padające z ust pasażera...
Może wolał walić brzydką laskę, niż ładnego chłopca?

:amused:



To ci wyszło ;)

HandsomeLoco

2014-04-10, 20:20
Gdyby to naprawdę był stary trampek, niszczył by co najwyżej powietrze.

Dziwne i nieprzemyślane porównanie samochodu na bazie trabanta z wyprutym środkiem, silnikiem turbo i przygotowanego specjalnie pod "ćwiartkę" z szybkim, aczkolwiek drogowym samochodem który poza popierdzielaniem po prostej ma też strefy zgniotu, klimatyzację, elektryczne systemy pokładowe i kontroli trakcji jak i całą masę innego badziewia które w "ćwiartce" tylko przeszkadza dodając masy.

necroboss

2014-04-10, 20:44
....
Podrasowany na wszystkie możliwe sposoby Turbo Trabant kontra fabryczny GTR w standardowej wersji... Chciałbym zobaczyć taki pojedynek w momencie, gdyby GTR był doładowany na wszystkie możliwe sposoby (rozszerzenie Switzer P1000, albo AMC-1200 ps. cyferki to ilość koników) i była to wersja Premium Pack, z modernizowanym silnikiem na wyższe obroty plus karbonowy wał.

Powiem tylko, że taki Switzer P800 kręcił się bez żadnych innych modyfikacji do 320kmh w 11.7 sekundy, od 0-100 2.1 sekundy, więc taki AMC-1200 + inne bajery, spadł by na znacznie lepsze osiągi niż te czasy - tylko taka zabawa kosztowała by kilkaset tysięcy.

No i chce też zobaczyć taki wyścig na trasie z zakrętami, bo jechać prosto każda c**a potrafi.

NuclearBlast

2014-04-10, 20:46
NieWiemZeWiem napisał/a:

sory ale pie**olisz. To jest japońska standradowa technologia kontra niemieccy/amerykańscy i tak dalej inżynierowie w starej obudowie. To tak jakby przyszyć mysz do geparda i wmawiać ludziom, że to jest najszybsza mysz....

Wk***ia mnie takie porównywanie...przy tym mam zawsze ból dupy. Raz jechałem z ziomkiem któy no jest bogaty sk***ysyn j***ny... ma RS6 i jakiś wieśniak chciał się scigać, jakaś stara honda czy cos. Wypie**olił nieźle na starcie ale po 100m już go mieliśmy a potem odpuściliśmy(on myślał, że nadal się ścigamy) no i na nastepnych światłach pie**olił " i co k***a, wziałem cie jak szmate. Masz takie auto a stara honda cie wzieła"
Nie k***a, nie wzieła nas stara honda tylko jej obudowa a silnik to był pewnie z rozj***nego porshe czy cos.
Kumpel odpowiedział cos w tym stylu " psy szczekaja a karawana jedzie dalej"
Ja od siebie dodałem, że wygrał ale to on nadal ma dziury w zębie, jebie brzydka laske, mieszka w starej kamienicy i jest zwykłym wieśniakiem




Uhhhh kogoś tutaj dupsko szczypie przez szczyt zajebistości .. a nie to nie od tego . To ten kochany " bogaty " kumpel musiał ci pusko zatrzeć :oops:

slawekfmx

2014-04-10, 20:56
k***a ale macie ból dupy że niby gtr stanardowy, ale jak by miał 1500 km to by wygrał. No tak tylko by kosztował milion pięćset a trabant z silnikiem o tej samej mocy trochu mniej a by go wypie**olił. PS niewiemżewiem Tak to sobie tłumacz :) a tak w ogółe co ty pie**olisz.

Barbaklas

2014-04-10, 21:00
NieWiemZeWiem napisał/a:

Raz jechałem z ziomkiem któy no jest bogaty sk***ysyn j***ny... ma RS6 i jakiś wieśniak chciał się scigać, jakaś stara honda czy cos. Wypie**olił nieźle na starcie ale po 100m już go mieliśmy.....................................




fiattt napisał/a:


OsCaRiTo

2014-04-10, 21:16
Cytat:


Ja od siebie dodałem, że wygrał ale to on nadal ma dziury w zębie, jebie brzydka laske, mieszka w starej kamienicy i jest zwykłym wieśniakiem



ale ty kozak jestes :shock: :D naucz mnie 8-)

Jacooob

2014-04-10, 21:50
Teraz niech ten Twój trabant wykręci lepszy czas od GTRa na Nürburgringu. Dopiero wtedy będziesz mógł sobie mówić, że jest szybszy.

~PowerBoBass

2014-04-10, 21:52
NieWiemZeWiem napisał/a:

Kumpel odpowiedział cos w tym stylu " psy szczekaja a karawana jedzie dalej"
Ja od siebie dodałem, że wygrał ale to on nadal ma dziury w zębie, jebie brzydka laske, mieszka w starej kamienicy i jest zwykłym wieśniakiem



Ta, banany z gatunku "mistrzowie prostej" zawsze jak przepie**olą ze słabszym to wypominają mu wszystko, co tylko im przyjdzie do łbów, żeby tylko zatuszować swoją p*zdowatość, bo fura gwizda, tylko kierowca p*zda ;-)

bach

2014-04-10, 22:33
NieWiemZeWiem napisał/a:

To jest japońska standradowa technologia kontra niemieccy/amerykańscy i tak dalej inżynierowie w starej obudowie.



robią po stodołach różne wydumki :mrgreen:


dziaad

2014-04-11, 07:57
Wszyscy się k***a wymądrzają a 3/4 z was autobusem na co dzień jeździ albo od starej hjundaja i20 wieczorem pożycza żeby jakąś pipę do kina i na frytki do maca zabrać, a potem chucha i dmucha żeby ryski nie było bo kredyt jeszcze pięć lat spłacać trzeba. Eksperci k***a sami wielcy co umiejętności techniczne na wymianie żarówki w żyrandolu się kończą...