18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nikola Tesla mistrz błyskawic

shaman01. • 2012-09-06, 13:33
Troche o zeszmaconym przez NWO i bankierów wizjonerze


Polecam całość
:jezdziec:

prisonerhatred

2012-09-06, 14:36
gdzie znaleźc całośc /? Tesla był zajebiście ogarnięty ,a NASA przywłaszczyła sobie bezprawnie wszystki jego badania i wynalazki

shaman01.

2012-09-06, 14:43
wszystkie czesci na youtube

Wodzu1983

2012-09-06, 18:48
Film ciekawy ale "Ten film wideo zawiera treść od partnera PBS, który zablokował go na mocy praw autorskich." dalej nie pooglądasz :/

trane1

2012-09-06, 21:21
Tesla był imba! Gdyby nie Edison i ludzie ktorzy go okradali,chamowali jego rozwój, teraz zylibysmy w innym swiecie, wieszkosc jego wynalazkow jest tak zajebista ze do dzis baroni naftowi sraja w gacie ze ktos je wcieli w zycie

iceman_

2012-09-06, 21:25
skąd wy te wszystkie ciekawe filmiki bierzecie? są jakieś strony o takiej tematyce?

ps. trane1 też oglądasz wonzia? ;)

conor

2012-09-06, 21:33
"Ta" wiedza w obecnym tempie regresji umysłowej społeczeństwa niestety zniknie. k***a co za poj***ny świat idę zapalić

~tedwaha

2012-09-06, 21:34
Tesla.Master.of.Lightning.2000
tytuł całości

K-...........an

2012-09-06, 21:50
Mi profesor fizyki na uczelni ostatecznie dość "podprogowo" powiedzał, że wiele z tych rzeczy jest prawdą, nie wiem może widział we mnie materiał na masona, ale ja nie uznaje autorytetów :P
Otóż z racji tego, że jako jedyny miałem 5 z fizy, to kiedyś przyszło nam pogadać w cztery oczy i od słowa do słowa padło stwierdzenie, że od lat 60tych nie ma roku, żeby nie zgłosił się młody amator, który udowadnia rewulucyjne dla nauczanej fizyki teorie i wszyscy, którzy mają na to wpływ to dokładnie wiedzą, ale z (szokująco o dziwo) niewyjaśnialnych motywów sprawy są totalnie olewane lub tuszowane, sami Polacy opracowali conajmniej 3 perfekcyjne mikroskalowe modele geeratorów mocy wykorzystujących grawitację, niestety zbudowanie sensownych urządzeń kosztowałoby kupę kasy ze względu na potrzebę wykorzystania dużej ilości pierwiastków ziem rzadkich. Owy profesor osobiście był świadkiem, kiedy to obdartus wyglądający jak niedorobiony hipis przyniósł mu pełny raport z obliczeniami, które zgadzały się co do joty i przedstawił 2,5 centymetrowy pierścień z magnesów neodymowych i żelaza, który po przyłożeniu siły początkowej lewitował i generował moc około 9 watów, po pewnym czasie zaczął zapie**alać tak, że dookoła niego zrobiło się lodowato i zaczał emanować błękitną łuną światła, moc wzrosła do ponad 100W i rozleciał się w pył.
Niestety NWO polega tylko na wojnie ekonomicznej, liczy się tylko władza i kasa, a rozwój technologiczny i intelektualny jest wręcz zakazany.

wojas30

2012-09-06, 22:06
Dawać działający link do całości bo za cholerę nie mogę znaleźć śmigającego źródła.

BTW - k***a za tą niekompletną wrzutę, mimo że wyjątkowo mnie film zainteresował - psssst... powąchaj kapsel i narób sobie smaka na browara takiego jakiego ja sobie narobiłem na kolejne części filmu...

Psychosocial1989

2012-09-06, 22:06
dokladnie po co udostepnic ludziom darmowa energie skoro mozna ich doic za pomoca ropy, wegla,gazu no i bzurnych podatkow piwo za filmik

ziolko123

2012-09-06, 22:13
Najśmieszniejsze jest też to, że na YT jest bodajże tylko pierwsza i ostatnia część podzielona na 10 min odcinki, reszta brutalnie wyj***na. Osobiście zassałem ostatnio ze strony z gryzoniem w tle. Polecam bo dokument naprawdę genialny i daje do myślenia !

anonymousm

2012-09-06, 22:28
Taaa. film daje do myślenia miłośnikom nauki, których Edison CHamuje i którzy pie**olą coś o profesorze fizyki z uczelni. Na uczelni, kochany, nie ma profesorów of fizyki, to w gimnazium masz pana of fizy. Na uczelni jest wydział fizyki. Na nim pracują profesorowie, zajmujący się różnymi zagadnieniami, doktorzy i magistrzy - i wszyscy jak jeden mąż drą łacha z tych głupot.
Chyba nie masz pojęcia, jak dobry jest obieg idei wśród fizyków: potężne bazy danych, gromadzące wszystkie nowe publikacje, itd. Nie sposób nic zataić przed środowiskiem.

kw...........ek

2012-09-06, 22:34
@up
idź być masonem gdzie indziej

shaman01.

2012-09-06, 23:00
polecam caly na youtube bo za ch*ja go du zaladowac nie moge,nawet linku,zenada
Nikola Tesla-gospodarz swiata
milego ogladania