18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowy wynik głosowania na Miss Bikini Dolnego Śląska

ostatni • 2013-09-01, 00:23
Jak się okazuje zmieniają się gusta Ślązaków co do kobiet. Dziś to nie młode jędrne ciało i ładna buzia decydują o atrakcyjności kobiety. Jak pokazuje wynik plebiscytu na Miss Bikini Dolnego Śląska do łask powracacją takie atrybuty jak dojrzałość i twarz pełna mądrości życiowej. :trollencjusz:




http://wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/475,szukamy-miss-bikini-dolnego-slaska,id,t.html

Serdeczne pozdrowienia dla Faper Noster :trollencjusz:

sono

2013-09-01, 10:38
@up

Masako Mizutani - 43 lata. Bez komentarza.


vassili

2013-09-01, 10:42
@UP Power of bukkake!

damian88719

2013-09-01, 10:58
@up. Nie, power of tapeta na ryju.

marcinc53

2013-09-01, 14:35
Boże, znowu ta babka po mecie?

szympas1

2013-09-01, 17:37
Myślę iż nasza Miss zasługuje na specjalną koronę i oprawę graficzną :D





Un_Nem

2013-09-01, 19:20
Suq-Madiq napisał/a:





j***ne, niedouczone folksdojcze. Śląsk to Dolny Śląsk i ten wasz górny cygański k***idołek (tfu, k***a wasza mać). Zawsze był i zawsze będzie.

I z chęcią poczytam jak to cała Polska by zamarzła, gdyby nie węgiel ze Śląska. ch*j z tym, że importujemy węgiel z zagranicy bo jest tańszy, a naszego coraz mniej eksportujemy, bo nikt tego nie chce kupować (też bym nie kupił, gdyby jakiś górnośląski cygan dotykał go tymi swoimi parchatymi łapami).



o juz widze bol dupy jednego wsiora :)

ostatni

2013-09-01, 19:46
Un_Nem napisał/a:

o juz widze bol dupy jednego wsiora



akurat największa wioska to mieszkanie na śląsku i używanie dialektu będącego krzyżówką niemieckiego, polskiego i odgłosów szczura, który nażarł się wungla na hołda

Pu...........le

2013-09-02, 00:35
danielciagala napisał/a:

@up Pogratuluj mamusi


nie żyje pedale pie**olony,więc zanim coś powiesz to się zastanów bo jestem pewien że w oczy byś mi tego nie powiedział. ;) (od rana proszę o warna i nikt mi dać nie chce więc poproszę dwa)

Ace7

2013-09-02, 01:42
Nie było żadnego podsumowania konkursu?
Chętnie bym poczytał :lol:

Lesniak007

2013-09-02, 10:53
Suq-Madiq napisał/a:





j***ne, niedouczone folksdojcze. Śląsk to Dolny Śląsk i ten wasz górny cygański k***idołek (tfu, k***a wasza mać). Zawsze był i zawsze będzie.

I z chęcią poczytam jak to cała Polska by zamarzła, gdyby nie węgiel ze Śląska. ch*j z tym, że importujemy węgiel z zagranicy bo jest tańszy, a naszego coraz mniej eksportujemy, bo nikt tego nie chce kupować (też bym nie kupił, gdyby jakiś górnośląski cygan dotykał go tymi swoimi parchatymi łapami).



Piwo przyjacielu :)

Fiedos

2013-09-02, 10:57
Un_Nem napisał/a:


DOLNY SLASK to k***a nie SLAZACY! to sa wiesniacy wsiore i gorole k***a!
taki h*j a nie slask!


k***a postawiłem piwo zanim doczytałem do końca. pie**ol się niemiecko-śląska k***o niedoj***na. Pomyliło mi się z tym piwem, bo chciałem do autora napisać, żeby nie utożsamiać tej brudnej ślaśkiej k***y z Dolnym Śląskiem.

NecroSadist0

2013-09-02, 14:46
@bisfhcrew
"Przecież to Niemcy. Nic dziwnego, że wybrali swoją."
Dolny Śląsk to nie Niemcy, pomyliło Ci się z Górnym. :) Poczytaj troszkę, potem się wypowiadaj.

oc...........an

2013-09-19, 14:52
ostatni napisał/a:

gusta Ślązaków




O k***a trzymajcie mnie

:homer:

MisiuSW

2013-09-20, 04:24
Proximate napisał/a:

Ja pie**olę, ch*j w dupę autorowi, z Wrocławia taki Śląsk jak z p*zdy torba.
Pozdrawiam, mieszkaniec prawdziwego Śląska.



Tak się składa bałwanie, że Wrocław jest historyczną stolicą CAŁEGO Śląska. Ale nie chcemy Was, zapie**alać w kopalniach wieśniaki.

oc...........an

2013-09-21, 03:51
MisiuSW napisał/a:



Tak się składa bałwanie, że Wrocław jest historyczną stolicą CAŁEGO Śląska. Ale nie chcemy Was, zapie**alać w kopalniach wieśniaki.



>Dolny Śląsk jedno z przodujących województw, wydobywanie miedzi (na poziomie światowym)
>Śląsk - umierający przemysł, coraz mniejsze wydobywanie węgla

>Wrocław - miasto z zabytkami i historią, zabytek na liście UNESCO, było u nas EURO12 (cudem przetrwało II wojnę, zniszczenia na poziomie 80%, odbudowane)
>Katowice i spółka - miasta na liście PRL (bonus: matka Magdaleny z Sosnowca), przemysł wam Niemcy zbudowali (jakimś cudem za Niemców Górny Śląsk był sercem zbrojeniówki Rzeszy, Sowieci go nie zniszczyli, nie wiem jak wy to zrobiliście, że dziś to cień samego siebie...)

>Śląskie - przemysł ciężki
>Dolnośląskie - usługi (nowoczesne technologie, biznes, handel z Niemcami, turystyka)


Nie myślałeś kiedyś o tym, że to właśnie my, Dolnoślązacy nie chcemy waszych ślunskich mord? Owszem, kiedyś Silesia była Silesią ze stolicą we Wro, ale dziś jest między nami taki regres, że nawet nazwy Ślązaki się wyparliśmy. W naszych oczach to wy jesteście wieśniakami i słoma wam z butów wystaje. No ale nazywaj nas jak chcesz, ale to jeszcze nie oznacza, że masz rację :P

Wybacz, ale między nami jest już przepaść społeczna. Jak przestawicie się na usługi i wyczyścicie swoje miasta z warstwy sadzy, która oblepiła wasze kamienice to pogadamy :P