18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowy wynik głosowania na Miss Bikini Dolnego Śląska

ostatni • 2013-09-01, 00:23
Jak się okazuje zmieniają się gusta Ślązaków co do kobiet. Dziś to nie młode jędrne ciało i ładna buzia decydują o atrakcyjności kobiety. Jak pokazuje wynik plebiscytu na Miss Bikini Dolnego Śląska do łask powracacją takie atrybuty jak dojrzałość i twarz pełna mądrości życiowej. :trollencjusz:




http://wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/475,szukamy-miss-bikini-dolnego-slaska,id,t.html

Serdeczne pozdrowienia dla Faper Noster :trollencjusz:

ostatni

2013-09-01, 01:37
Dopeboy napisał/a:

@ostatni ch*j z moimi slumsami, pozdrawiasz fapera nostera który ostatnio zrobił coming out na sadisticu.Do wora



pozdrowiłem fapera jako człowieka, który jest autorem całej akcji, nie wiem co robi poza tym, ale ty musisz być nim bardzo zainteresowany, skoro tak dobrze się orientujesz

w kółko pyskujesz i w kółko kończysz tak samo, nie znudziło ci się to głąbie



Dopeboy

2013-09-01, 01:42
@up pedał to nie człowiek

ostatni

2013-09-01, 01:44
Cytat:

@up pedał to nie człowiek



dlatego cię nim nie nazywam, jak jesteś zazdrosny o obiekt swoich potajemnych westchnień, to wiedz, że nie jestem po waszej ch*jowo-analnej stronie mocy, a teraz idź się z nim pie**olić

~Faper Noster

2013-09-01, 01:46
Olga zdobyła tyle głosów, co rocznik z którego najprawdopodobniej pochodzi :trollencjusz:

Suq-Madiq

2013-09-01, 02:00
Un_Nem napisał/a:


DOLNY SLASK to k***a nie SLAZACY! to sa wiesniacy wsiore i gorole k***a!
taki h*j a nie slask!



Proximate napisał/a:

Ja pie**olę, ch*j w dupę autorowi, z Wrocławia taki Śląsk jak z p*zdy torba.
Pozdrawiam, mieszkaniec prawdziwego Śląska.



j***ne, niedouczone folksdojcze. Śląsk to Dolny Śląsk i ten wasz górny cygański k***idołek (tfu, k***a wasza mać). Zawsze był i zawsze będzie.

I z chęcią poczytam jak to cała Polska by zamarzła, gdyby nie węgiel ze Śląska. ch*j z tym, że importujemy węgiel z zagranicy bo jest tańszy, a naszego coraz mniej eksportujemy, bo nikt tego nie chce kupować (też bym nie kupił, gdyby jakiś górnośląski cygan dotykał go tymi swoimi parchatymi łapami).

MówięPrawdę

2013-09-01, 02:45
teraz każdy powinien przelecieć to na co głosował!!! tyle razy ile głosował!!!!

RapujacyToster

2013-09-01, 02:45
ostatni i dopeboy chcecie się powyzywać to won na priva albo wymiencie się nr telefonów, i w taki sposób sobie ustalcie co,kto,jak,gdzie,w co i komu a nie spam robicie, paszli won! :D

Dopeboy

2013-09-01, 02:51
@up Tak jest panie władzo

tigerqaz

2013-09-01, 08:39
Za dużo jest w Polsce szkoleń informatycznych dla emerytów. k***a Mać !!!

Pu...........le

2013-09-01, 09:06
A prawda jest taka że pomogliście wygrać matce jednego z użytkowników sadola łahahahah

Rocky_V8

2013-09-01, 09:34
@up Pogratuluj mamusi

bisfhcrew

2013-09-01, 09:36
Przecież to Niemcy. Nic dziwnego, że wybrali swoją.

Taumantis

2013-09-01, 09:40
swoją drogą jak na 36 lat całkiem ładna ;)