18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowe podejście policji:)

bavarian • 2012-09-24, 02:05
Osobiście byłem w szoku, czekam na wasze opinie:)


salmonellas

2012-09-24, 02:44
Juz wielki kozak, bo go nie spisali. Pijani byli, mlodzi, albo czasu nie mieli.

szmalu

2012-09-24, 06:01
A za co go niby mieli spisać, że po placyku (bo to nawet droga publiczna nie jest) sobie fika? Policja tym razem zachowała tak, jak w normalnym kraju się zachowywać powinna.

unconscious

2012-09-24, 06:48
SIŁA F !!! pozdro jurek :D

Yasiu99

2012-09-24, 07:17
prywatny plac stacji paliw. Mógłby sobie tam gumę palić cały dzień i nic im do tego.

dumad

2012-09-24, 07:20
pies człowieczeństwem Cię zaskoczył??

przecież żadnego zagrożenia nie stwarza więc co mieliby mu zrobic...

sebnysa

2012-09-24, 07:26
Niby pies, a człowiek...

maxvolumePL

2012-09-24, 07:29
No i tak powinno być. Nie stwarza zagrożenia, nie świruje na ulicy, widać że miejsca tam do h*ja i spokojnie można potrenować, bez narażania kogokolwiek. Psy jak najbardziej w porządku się zachowały.

alanhawk

2012-09-24, 07:42
wg dzieci jp powinno być tak
-But w jape
-pałą
-do radiowozu i na komende

(nie uosabiam się z tym przekonaniem)

sauerps

2012-09-24, 07:55
salmonellas napisał/a:

Juz wielki kozak, bo go nie spisali. Pijani byli, mlodzi, albo czasu nie mieli.

Jaki k***a kozak? W tym filmiku w ogóle chodzi o jakieś kozactwo? Raczej o to, że są też normalni policjanci którzy nie są ch*jami i nie srają się o byle co, tylko skupiają się na konkretnych poważnych zadaniach a nie na motocykliście, który uczy się stuntu na jakimś parkingu z dala od ruchu drogowego nie narażając nikogo na niebezpieczeństwo. Jedyne kozactwo to to, że koleś robi ewolucje na maszynie do tego trzeba mieć jakieś jaja

bebe_nuss

2012-09-24, 08:02
Stacja paliw shell na dawnej drodze Gorzów - Szczecin. Obecnie ta stacja chyba nawet jest zamknieta bo po otwarciu S3 przejeżdża tamtędy ok 3 samochodów na godzinę

Boa_

2012-09-24, 08:10
bo policjant tez czlowiek, to ze trafi sie jakis ch*j po przejsciach ktory potem sie msci bo ma odrobine wladzy to inna sprawa, w kazdym zawodzie sa czarne owce, ja osobicie jestem za policja bo chcialbym z synem isc na mecz ale nie moge ryzykowac aby dostal racą albo zostal stratowany przez uciekajacych kiboli, wszyscy JP tak hejtuja policje ale jak im k***a rower ukradną to pierwsi na komisariacie z placzem są!

ziomka22

2012-09-24, 08:34
Taram! W Policja to też ludzie! Obsługa stacji musiała powiadomić ich na wypadek jakiejś nieprzyjemności, a oni podeszli do tego jak trzeba było.

P.S.
Dwa lata temu podczas zimowych driftów pod Halą Sportową w mieście z łódką podjechała do nas taka sama Kiaa....Dwie godziny wspólnie lataliśmy bokiem.
Ale JP panowie, JP!!!!!

faluch

2012-09-24, 08:40
Już się przestraszyłem, że przespałem parę miesięcy i święta są, bo zwierzęta ludzkim głosem mówią...