18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity artysta z ulicy .

JarekJUHC • 2013-03-19, 19:51
mało sadystyczne ale gość ma talent

SZ

2013-03-19, 21:31
itaczeq napisał/a:

SZ pie**olisz , przecietny czlowiek nie ogarnalby tego tak szybko i ogol



Myślę, że po 100 takich samych obrazkach mogłbyś to robić (straciwszy wzrok) szybciej niż turek kebaba.

Lumpy1

2013-03-19, 21:46
Na Winobraniu mamy ich co roku :)
pozdro dla Zielonej :D

Rumcajs_Rozpruwacz

2013-03-19, 21:46
Koniec Świata@ No weź ten kał powieś, toż to kicz i brak smaku. Wyobraź sobie, że nie widziałeś, że ktos to tak namalował. Dalej byś powiesił? A panowie Sz i wiechucuk mają rację. Każdy robi to w ten sam sposób i, że niby tak z łatwością te kreski stawia. Jaki szanujący się artysta korzysta z gotowych kształtów?

Alkojebaka

2013-03-19, 21:46
W tym wszystkim zabawna jest rozmowa jak i śmiech typów w tle :-D

Keepo

2013-03-19, 21:47
Ile razy on tu jeszcze k***a będzie?
Nie no serio podobało mi się za 1 i 2 razem już mnie k***a nudzi.

Wazzi

2013-03-19, 21:51
U nas w Polsce jest takich od ch*ja. I robią to znacznie szybciej.

Koniec Świata

2013-03-19, 21:54
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:

Koniec Świata@ No weź ten kał powieś, toż to kicz i brak smaku. Wyobraź sobie, że nie widziałeś, że ktos to tak namalował. Dalej byś powiesił? A panowie Sz i wiechucuk mają rację. Każdy robi to w ten sam sposób i, że niby tak z łatwością te kreski stawia. Jaki szanujący się artysta korzysta z gotowych kształtów?



No dobra. Powiedzmy, że to nie jest sztuka. Ale sam obrazek wygląda fajnie. Ludzie wieszają na ścianach gorsze gówna. Obejrzyj sobie film "Wejście przez sklep z pamiątkami" o Banksym i innych artystach street artu. Oglądając ten film się rozczarowałem, bo okazało się, że ten street art może robić każdy i klepac jakieś wzory od szablonu. Zrozumiałem, że tu bardziej chodzi o urozmaicenie samego życia tymi dziwactwami, a nie o oryginalnośc i wyjątkowość.

Miya

2013-03-19, 21:58
SZ napisał/a:

Jestem artystą, maluję



Z całym szacunkiem, bo Cię nie znam. Ale maluję od ponad 12 lat, mam warsztat i wiedzę poparte odpowiednim wykształceniem. Sprzedałem trochę tanich (w sensie artystycznym) landszaftów i innych kwiatków, które pasują do kuchni, bo ludzie to lubią i to generalnie najszybciej schodzi w średniej wielkości robotniczo - emeryckim mieście. Dla siebie też malowałem, oscylując wokół niejednego tematu. Jednak artystą to ja się za ch*ja nie nazwę i za kolejne 10, 20 czy 50 lat. Artystą to kogoś może ewentualnie historia nazwać.

pi...........ka

2013-03-19, 21:58
sztuka powielana milion razy przestaje byc sztuka

Koniec Świata

2013-03-19, 22:05
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:

Koniec Świata, I masz odpowiedź :D



Tylko co teraz nawać sztuką, kiedy prawie wszystko już było? Czy muzykę zespołu punkowego, który tworzy utwory w oparciu o kilka powerchordów można nazwać sztuką? Czy romantyczne obrazy Matejki to sztuka? Czy może klepanie wyidealizowanych postaci w dostojnych pozach to sztuka?

SanTro

2013-03-19, 22:07
a własnie nie, wieszkosc stritarterow musi sie wykazać ogromną kreatywnością, zazdroszczę i otwieram usta patrząc na wykorzystanie surowych budynkow, różnych detali architekotnicznych , pozazdościć i gratulować głowy. Mówisz, że każdy może być: pod względem technicznych często nie są na wysokim poziomie, ale to właśnie prostota wykonania i geniusz artysty w połączeniu tworzą dzieło. Nie musi tu zaraz odejbać Unii Lubelskiej.
To są właśnie smaczki!

mrkba

2013-03-19, 22:11
k***a tyle tych niesamowitych artystów, a każdy to samo rysuje

art3k

2013-03-19, 22:14
skończyła się fala wypadków u ruskich tera będą artści sprejowcy.