18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity 9latek

Cormacze • 2014-09-24, 00:08
Pietro Tomaselli przenosi się z Anderlechtu Bruksela do AS Romy. Trzeba jednak dodać, że belgijski zawodnik jest niespełna dziewięcioletnim chłopcem
Belg znalazł się na celownikach wielu europejskich klubów, w tym m.in.: Realu Madryt, AC Milanu czy Barcelony. Ojciec zawodnika w porozumieniu z chłopcem zdecydował się jednak na przenosiny do stolicy Włoch.

- Zostaliśmy dobrze przyjęci przez klub. Powiedzieli mi, że Pietro może być lepszy od Maradony - zdradza ojciec piłkarza

niedzielny_stefan

2014-09-24, 10:46
arturo1988 napisał/a:

Ile takich talentów już widziałem na necie, a co drugi miałbyć lepszy od najlepszych. Przykład Freddy Adu - amerykanin pochodzenia afrykańskiego. W wieku 14 lat zadebiutował w amerykańskiej lidze MLS (odpowiednik naszej ekstraklasy) Interesowały się nim takie potęgi jak MU, Inter, PSV, Juventus, Lazio. I co ? Grał w Benfice Lisbona, As Monaco, Aris Saloniki i nigdzie nie zagrzał miejsca dłużej niż rok, a teraz gra w jednej z silniejszych lig w Europie: Serbskiej w FK Jagodina :D A miał być lepszy od wszystkich.
Życzę temu małemu jak najlepiej, ale robienie z niego drugiego Maradony w wieku 9 lat jest dla mnie przesadą



Po pierwsze ładny oksymoron (talent afrykańskiego pochodzenia?). Po drugie, podałeś przykład Adu, a ja widziałem takie filmiki z Ronaldinho, Messim czy piłkarzami, którym z kolei wyszło. Dlaczego chłopakowi miałoby się nie udać? Nikt z niego Maradony nie robi chociaż jego wzrost już osiągnął.

Anvilek

2014-09-24, 10:52
Gdyby miał talent to chłopak nie marnowałby się w Barcelonie, Romie czy Milanie, tylko już dawno miałby polskie obywatelstwo i PZPN by zadbał o jego rozwój. Pozdro dla kumatych.

pi73rmaster

2014-09-24, 11:40
Technikę strzału ma zajebistą, ale jeśli chodzi o machanie girami i zwody to póki co w tym wieku po prostu nie ma przeciwnika. Przeciwnicy albo dają się przejść na raz albo w ogóle bez agresji podchodzą.

mateee1990

2014-09-24, 12:01
Ja pie**olę. Nawet 9 latkowie wygraliby z Naszą "reprezentacją"... :cry:

pepik_xiv

2014-09-24, 12:24
koljny karzel na sterydach.

PatrolZG

2014-09-24, 12:40
Elalex napisał/a:

1: Te brązowe grajki się nie nadają bo po pierwsze nawet nie umia nogi dobrze wystawić dlatego ten dzieciak tak ich robi...
2: Znam wiele więcej bardziej utalentowanych dzieciaków...wystarczy przejść sie na pierwszy lepszy orlik i popatrzeć , a z nich gwiazd nie robią...k***a , sam jak miałem 9 lat grałem lepiej niż ten wyp***ek , ale to Polsza właśnie ;)



Haha, no właśnie, typowa Polsza. Ty jesteś zwykłym cebulakiem zazdrosnym o talent 9-latka. W życiu ch*ja zrobileś i ch*ja widziałeś, nie znasz żadnego dzieciaka bardziej utalentowanego, nigdy nie byłeś i nie będziesz lepszy od tego 9latka.
Pora stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie prawdę w oczy : jestem ch*jowy.

erni13

2014-09-24, 15:28
Nie ma co krytykować. Fakt, że było wielu rzekomo wielkich talentów, ale dzieciak ma super przegląd gry, jak na swój wiek nadzwyczajny.

Trenowałem piłkę w polsce, i w niemczech. 7 latki w niemczech mają pozycje, od małego uczą się grać na np lewym obrońcy, 7 latki w polsce wszyscy graja w ataku i chca sie kiwać i wbijać jak Messi. Tez tak miałem ,ale mimo to gały mi wychodziły jak widziałem jakie składne akcje przeprowadzają 7 latki z małych miasteczek (!) niemieckiech. Każdy miał zadania defensywne i ofensywne. A w polsce wciąż najsłabsi do tyłu. Zmienic program szkoleniowy, bo to co zastałem w niemczech to było naprawdę cos!

koteros

2014-09-24, 16:07
Fajnie by było jak by jeszcze ktoś go atakował,a miedzy tyczkami to byle patałach może się kiwać-za moich czasów to w jednej szkole ze 20 bym takich znalazł.

T-Will

2014-09-24, 16:15
I tak jedynym gościem, który robi karierę, będąc wcześniej hypowanym w baaardzo młodym wieku jest Erik Lamela.

ConorBro

2014-09-24, 16:52
Za parę lat liga włoska go zweryfikuje. :D
Ale życzę mu zajebistej kariery mimo iż osobiście jestem fanem Milanu. ;)

maciuch2

2014-09-24, 17:18
naszej reprezentacji by pewnie wj***li

Tigron

2014-09-24, 17:28
Ehhh... Pamietam kiedy ja juz od malenkosci bylem tak zajebisty, ze wszystkie kluby w polsce sie o mnie bily. W dodatku bylem strasznym twardzielem na boisku i nikt mi nie podskoczyl! Dostalem nawet przydomek... eeeee... "Dąb"?, "Drzewo"?,... ehh, to bylo tak dawno ze nie pamietam. W kazdym badz razie szacunek dla malego na filmiku, lecz do piet mi nie dorasta!
- pozdrawiam, G. Rasiak

cenzor123

2014-09-24, 19:59
A jeden typek ciągle na sępa i woła "Pietro,Pietro" a Pitro ma cie głęboko w ch*ju i nie poda,sam jebnie bramke.Piwo idzie.

svc2000

2014-09-24, 20:24
zainteresowali się nim profesjonaliści z zachodu, wiec na pewno o nim usłyszymy. W Polsce taki talent by sie zmarnował...