18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowite umiejętności jazdy na motocyklu

zyzek512 • 2012-03-10, 19:34
Gość ma wrodzony talent !

BulletRide

2012-03-10, 20:11
Graham Jarvis - dużo go na YT, naj naj jest to, że te cuda robi dwusuwem

mondry8

2012-03-10, 20:38
Może i wrodzony talent,ale i hektolitry wypalonej wachy.

Skcandy

2012-03-10, 23:05
jak na Sadola przystało myslałem że będzia jakieś jebut w przepaść czy coś w tym stylu, a tu dupa ;/

bartnik1

2012-03-10, 23:31
BulletRide - to raczej ułatwia sprawe a nie utrudnia, bo (za Wikipedią) silniki dwusuwowe:

-osiągają wyższą moc jednostkową, co wynika z jednego cyklu pracy na jeden obrót wału korbowego (w czterosuwie jeden cykl pracy przypada na dwa obroty wału).
-odznaczają się prostotą budowy, co przekłada się na niskie koszty produkcji
-są mniej podatne na uszkodzenia (np. związane z przekroczeniem maksymalnych obrotów pracy), mają mniej elementów ruchomych (czterosuwy mają skomplikowany rozrząd: wałki rozrządu/popychacze, zawory, sprężyny zaworowe itd.).
-są lżejsze od czterosuwowych.
-w przeciwieństwie do czterosuwów mogą pracować w każdej płaszczyźnie (w czterosuwach ogranicza to sposób smarowania silnika).

metal15

2012-03-11, 05:47
bartnik1 napisał/a:

BulletRide - to raczej ułatwia sprawe a nie utrudnia, bo (za Wikipedią) silniki dwusuwowe:

-osiągają wyższą moc jednostkową, co wynika z jednego cyklu pracy na jeden obrót wału korbowego (w czterosuwie jeden cykl pracy przypada na dwa obroty wału).
-odznaczają się prostotą budowy, co przekłada się na niskie koszty produkcji
-są mniej podatne na uszkodzenia (np. związane z przekroczeniem maksymalnych obrotów pracy), mają mniej elementów ruchomych (czterosuwy mają skomplikowany rozrząd: wałki rozrządu/popychacze, zawory, sprężyny zaworowe itd.).
-są lżejsze od czterosuwowych.
-w przeciwieństwie do czterosuwów mogą pracować w każdej płaszczyźnie (w czterosuwach ogranicza to sposób smarowania silnika).



Teoria :idzwch*j:
Praktyka z mojego doświadczenia wygląda tak-
Silniki dwusuwowe :
*dwa razy czasami trzy razy większe spalanie
*wyższe koszty eksploatacji z racji bardzo szybkiego zużywania się części - remonty minimum trzy razy częściej niż w 4t
*motocykl dwusuwowy ciągnie tylko po przekroczeniu pewnego zakresu obrotów- najprościej tłumacząc silnik 4t ciągnie od samego dołu tak jak np. w samochodzie , jeździ się nim komfortowo i bezpieczniej ; a w 2t wygląda to tak że dajesz gaz i jest zamuła a jak ci się wkręci na obroty to automatycznie z muła robi się dzik i leżysz na plecach 8-) i zastanawiasz się co się staooo :szczerbaty:

Co do filmiku to WIELKI szacun dla gościa, wy tutaj sobie możecie napinać ile chcecie "znawcy" ale jestem pewny że gdyby ktokolwiek z was podszedł do takiego motocykla i usiadł na nim, to to co na filmiku wygląda tak "pięknie i łatwo" już by się takim nie wydawało , a po odpaleniu silnika uciekli byście jak małe dziewczynki :lol:

P.S sorka za składnie , jest prawie 6 rano a kac męczy jak sam sk***ysyn (ale kogo to obchodzi)

Mar0

2012-03-11, 07:45
metal15 napisał/a:



jest prawie 6 rano a kac męczy jak sam sk***ysyn (ale kogo to obchodzi)

witaj w klubie, kac morderca dzisiaj rządzi.

minetek

2012-03-11, 08:46
a pamiętacie Krzyśka z "Młodych Wilków"? on też by tak potrafił :)

idziero

2012-03-11, 09:35
Bez "szlifierki" i "techno" w tle.

Wielkie brawa za skilla

Pener

2012-03-11, 09:36
Mar0 napisał/a:

witaj w klubie, kac morderca dzisiaj rządzi.


napijcie się i nie kwiczcie :nazimaja:

latara1229

2012-03-11, 09:58
wiecie co to przypomina? ELASTOMANIE!!! ale koles serio ogarnia tego dwusuwa :D

babycow

2012-03-11, 10:03
Mialem podobny talent, ale rów okazał się być lepszy..

Draq

2012-03-11, 10:08
Czas na mały trolling

Jak gościu może mieć wrodzony talent jazdy na crossie? To znaczy, że urodził się i już umiał zapie**alać fikołki na motorze? Z tego co wiem to takich rzeczy trzeba się nauczyć tępa strzało xD I wyprzedzając spedalone argumenty o tym, że dzięki właśnie wrodzonemu talentowi szybko się nauczył tak jeździć to także zapytam a skąd wiesz ile mu zajęło rozwijanie tej umiejetności?? Zanim coś napiszesz staraj się zrozumieć jak tępe błędy popełniasz i najlepiej to rzuć się o kant stołu

Pener

2012-03-11, 10:10
Draq, nie wiem co napisałeś, ale nak***iasz tęczą z dłoni :amused:

Harry Pojeb

2012-03-11, 11:04
Znawcy wikipedia.org atakują...