18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowite umiejętności jazdy na motocyklu

zyzek512 • 2012-03-10, 19:34
Gość ma wrodzony talent !

zaratm

2012-03-11, 11:28
ma miejsce i finanse to zapie**ala : D

Eliot Imperio

2012-03-11, 11:54
a czy wy w ogóle zwróciliście uwagę JAKĄ TEN TYP MA CHATE?! mają rozmach sk***isyny...

yonderbrack

2012-03-11, 11:54
Gość ma gust bo to nie jest jakiś skośny japoniec tylko Husaberg:)
miodnie.
leci piwo!
Lewa w górze! (sezon idzie:))

peersil

2012-03-11, 12:06
j***ne banany jak bym miał taką chatę to też bym pewnie podobnie potrafił ;)

Tomos11

2012-03-11, 12:46
Macie takie wrażenie, że ten 'motur' pracuje jak 'Sanchez' z GTA SA? :D

Pavcio16

2012-03-11, 14:40
Jak się nazywa tytuł muzy która leci od 1:32 ?

WhyMe?

2012-03-11, 14:47
Koleś robi poj***ne rzeczy to mi się podoba, polać mu :amused:

Gany

2012-03-11, 16:42
"Teoria :idzwch*j:
Praktyka z mojego doświadczenia wygląda tak-
Silniki dwusuwowe :
*dwa razy czasami trzy razy większe spalanie
*wyższe koszty eksploatacji z racji bardzo szybkiego zużywania się części - remonty minimum trzy razy częściej niż w 4t
*motocykl dwusuwowy ciągnie tylko po przekroczeniu pewnego zakresu obrotów- najprościej tłumacząc silnik 4t ciągnie od samego dołu tak jak np. w samochodzie , jeździ się nim komfortowo i bezpieczniej ; a w 2t wygląda to tak że dajesz gaz i jest zamuła a jak ci się wkręci na obroty to automatycznie z muła robi się dzik i leżysz na plecach 8-) i zastanawiasz się co się staooo :szczerbaty: "

Po części masz racje po cześci nie. Wszystko to co powiedziales jest prawdziwe tylko w teorii....jest znacząca rożnica mocy w dolnym zakresie obrotów poniewaz 2t ma zawór wydechowy który otwiera sie powyżej tam iluś obrotów..ale tzw turbodziura występuje tylko przy pojemności 125cc(np honda cr125) ... jechałeś kiedyś 250cc w 2t? albo tak jak koleś na filmiku 300cc ? tutaj ma tyle mocy ze nawet nie odczujesz tego braku mocy w dolnym zakresie....
2t jak Ci sie rozleci przez nieumiejętne dbanie( co jest w przypadku 90% osob ktorzy uzywają motory wyczynowe..czyli czyszczenie filtrow powietrza, wymiana olejow, filtrow, regulacja zaworow..większośc ma w dupie serwisy a potem płaci) to góra połtora tysiąca (tłok,korba,tuleja) i masz praktycznie nowy motor a 4t? nie chciał byś aby Ci korbowód dołęm wyszedł albo zawór sie urwał....Na zawodach motocrossowych nie znajdziesz juz 2t bo ich poprostu nie produkują (z tego co wiem zbyt duza emisja szkodliwych spalin) ..co innego endurocross(patrz filmik wyzej)

terkrol1

2012-03-12, 14:01
O wiele lepszy jest nasz zawodnik POLAK!
Żadne rządowe media go nie zauważają :samoboj:

Tadeusz Błażusiak - sprawdźcie na wiki, czy YT

Same dobre miejsca, kiedyś też stuntował

@Gany
masz racje,
od 250 wzwyż moc już jest ładna, ten przeskok jest subtelniejszy, da się wyczuć i ładnie śmigać

Bubles

2012-03-12, 16:31
Wszystko zależy też od konstrukcji okna wydechowego i samej gruszki wydechu... (Rezo!! :D )

aus88

2012-03-12, 22:19
końcówka najlepsza ;]