18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LikeThis

2013-11-12, 16:56
Czekajcie bo czegoś tu nie rozumiem . Kibice klubów jadą do wa-wy i robią zamieszki z powodu takiego że nie zgadzają się z poglądami przeciwnej strony i walczy lewica z prawicą ? Czy może chcą upamiętnić swoich kolegów którzy byli klepani i nękani przez zomo i inne instytucje szybkiego wpie**olu ?
No bo kilkanaście lat temu jak ktoś nie zgadzał się z rządem to był wpie**ol a że na stadionach była raczej duża wolność słowa to kibice mieli przej***ne .

Po prostu zacząłem się zastanawiać nad tym co tak naprawdę robią ... Wyjaśni ktoś ?

Puciek1

2013-11-12, 16:59
9:30 -się sk***esyn pcha z tą armatą na gumę :-D

Ne...........es

2013-11-12, 17:02
mowie to co roku, i powiem jeszcze raz: na ch*j, k***a mac, wyprawiac takie wspaniale swieto skoro te pie**olone zwierzeta wychodza ze swoich dziur tylko po to zeby po rozpie**alac rzeczy normalnych ludzi?

khazalot

2013-11-12, 17:04

psysutra

2013-11-12, 17:14
Ja tylko czekam, aż w ferworze walki kogoś zajebią... To się k***a, przekonacie jakie jazdy się zaczną.

tararira

2013-11-12, 17:33
lewak to ten, lewak to tamten... Wygląda na to że wszyscy którzy uważają za złe:
- atakowanie policjantów,
- podpalanie i dewastowanie samochodów/ozdób/chodników/skłotów/terenów ambasad
- (i ogólnie) robienie ze stolicy swojego kraju w najważniejsze święto państwowe pola bitwy
to lewacy których argumenty można zignorować no bo przecież są lewactwem przeżarci (cokolwiek to znaczy).
Wszyscy natomiast którzy uważają że wczoraj młodzież się wyszalała i dała upust słusznemu i prowokowanemu gniewowi - to patrioci z odpowiednią perspektywą na rzeczy ważne i mniej.
No to wychodzi na to że jestem lewakiem bo ja to co widziałem wczoraj oceniam raczej w ten pierwszy sposób.

panchamityle

2013-11-12, 17:51
k***a, serio myślicie że oni chcieli wyrwać drzewo? Wyrywali te pale, żeby nimi rzucać w lewaków, którzy z kolei w nich rzucali butelkami - z dachu.
A pie**olenie jakie to nie były zamieszki, to głowa mała - skoro tvn itp. pokazywały w kółko jeden incydent, to chyba znaczy, że nie bylo co pokazać - dwa lata temu ciągle się coś działo, jak wiadomo były to super ćwiczenia przed euro. ch*j, szkoda mi na was klawiatury homosie..

psysutra

2013-11-12, 19:20
@up- homosie? Jesteś pie**olnięty. I tyle w temacie.

Fakerę

2013-11-12, 19:35
Spalili tęcze ?


TqqM3k

2013-11-13, 00:41
2:
22 czy to tusk ? hhehe

dae07

2013-11-13, 03:35
TqqM3k napisał/a:

2:
22 czy to tusk ? hhehe



nie... Twoj stary.

cinu314

2013-11-13, 12:17
W czerwcu pod kancelarią premiera podpalił się człowiek z powodu biedy i głodu....
Ale k***a jasne płonąca pedalska tęcza jest ważniejsza... ja pie**ole :homer: