18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zenekpogromca

2013-11-12, 14:09
lustrzanka za 1500 :? k***a sam obiektyw kosztowal pewnie z 5 ;D

JA...........or

2013-11-12, 14:17
Jesli tecza jest znakiem pedalstwa to od dzis lubie pedalow a nie nawidze agresywnego bydła, dewastujacego moje miasto.
Lepszy pedal co nic zlego nie robi niz j***ne bydlo taka prawda, jest dla mnie od dzis..

Spikeel

2013-11-12, 14:19
@UP może na raty kupił :P albo zaj***ł jakiemuś reporterowi rok wcześniej ^^
U nas się trochę za bardzo pie**olą wszyscy. W USA policji by się tacy wandale bali, a tusk i komorowski sami by się podali do dymisji, bo wstyd taką głową państwa być. Z drugiej jednak strony miło mi się zrobiło jak się dowiedziałem, że ta tęcza od pederastów spłonęła :D

Sixsoul

2013-11-12, 14:24
Coś tam sie jara ? - Ta tęcza ze wstydu hahah :D

Splifcior

2013-11-12, 14:37
Najgłośniej szczekają oczywiście Ci których tam nie było. Prawda jest taka, że w takim tłumie zawsze znajdzie sie paru debili którzy przyszli narozrabiać. Tego sie uniknąć nie da, więc wrzucanie ponad 100 tyś. ludzi do jednego wora z paroma debilami jest po prostu głupie. Ale co tam... włączcie sobie TV i dawajcie sie dalej otumaniać. A do tych szczekaczy, powiem tak: W dupie byliście, gówno widzieliście.

Zarammoth

2013-11-12, 14:41
Tęcza - biblijny symbol przymierza Boga z ludźmi. Aha...

oc...........an

2013-11-12, 14:56
Splifcior, nieprawda, pie**olisz strasznie. Dlaczego byłem wczoraj na marszu Zwycięstwa w Wielkiej Wojnie (daty się pokrywają) i nie było incydentów? Dlaczego na marszach solidarności czy innych studentów nigdy nie ma rozrób, a "incydenty" nie kosztują skarb państwa?

Są setki marszy, ale mało na którym jest taki rozpie**ol jak na naszym.

Mógł maszerować i miliard ludz, ch*j mnie to obchodzi. Jeśli są zadymy, znaczy, że jest chołota, a Ruch chce rządzić krajem, a nie potrafi zabezpieczyć własnej imprezy (jak i strony internetowej, print screen z wczoraj):



musiałem obciąć, bo było więcej niż 1mb (te gestapowskie limity :facepalm: )

narodowcom.net też się oberwało: http://pokazywarka.pl/g3l73m/

Sylarr

2013-11-12, 15:14
Zarammoth napisał/a:

Tęcza - biblijny symbol przymierza Boga z ludźmi



Proszę ja ciebie. Ta tęcza w Warszawie gdy była stawiana było powiedziane, że jest symbolem homosiów. Spalenie jej też było symbolem - symbolem sprzeciwu wobec homopropagandy, zresztą wyśmiewanej również na tym forum. Ten gest rozumiem i w całości popieram.

JA...........or

2013-11-12, 16:03
@up
Doskonaly protest przeciwko homopropagandzie, czy to oznacza ze jak nie podoba mi sie Twoja glupota to mam Ci chalpe spalic, chyba nie tedy droga..

Sylarr

2013-11-12, 16:11
JADoktor napisał/a:

czy to oznacza ze jak nie podoba mi sie Twoja glupota to mam Ci chalpe spalic, chyba nie tedy droga..



Jak się palenie mojej chałupy do niezgadzanie się moimi poglądami? Paląc jeden symbol, pozostawili po sobie inny symbol.

sa...........os

2013-11-12, 16:12
Cytat:

Ta tęcza w Warszawie gdy była stawiana było powiedziane, że jest symbolem homosiów. Spalenie jej też było symbolem - symbolem sprzeciwu wobec homopropagandy, zresztą wyśmiewanej również na tym forum. Ten gest rozumiem i w całości popieram.



A homoseksualiści doskonale wiedzieli że przylezie młody i dumny elektorat Jareczka "Goebbelsa" Sraczyńskiego i ją spali. A tym samym zrobi z gejzerów poszkodowanych i biednych w oczach ludzi (przyczyniając się do zwiększenia się ilości osób, które wspierają ich interesy). Ale jak się ma kalarepę zamiast mózgu, to się robi dokładnie to, czego chcą sprytniejsi "oponenci".
Akcja z niedopuszczeniem strażaków do gaszenia (w pobliżu były domy), to już w ogóle hicior. Co za mentalne bagno.

AnteTheOne

2013-11-12, 16:29
Byłem na tam, widziałem i wiem swoje a lewaki nadal będą wiedzieć swoje i spinać dupsko przez kabel. Odnosząc się do tęczy to wk***ia mnie to, że teraz jest głupie pie**olenie o tym, że ta tęcza wcale nie miała na celu propagowania homosiów tylko była symbolem miłosierdzia Bożego tudzież była przejawem jakiegoś artyzmu czy innego gówna. Pozwolę sobie zacytować autorkę tęczy z roku 2012 (zanim tęcza została pierwszy raz podpalona)
Cytat:

Przesłanie tej pracy jest radosne i pełne optymizmu. Wójcik odwołuje się do długiej tradycji pozytywnych skojarzeń wiązanych tęczą jako uniwersalnym symbolem przymierza, miłości, pokoju, nadziei, ale też - we współczesnym świecie - ruchów emancypacji mniejszości seksualnych.

i wypowiedź z dzisiaj(12.11.2013) na łamach wp.pl
Cytat:

Dla mnie „Tęcza” oznacza pomyślność w ważnym przedsięwzięciu i jest uśmiechem bogini spółdzielczości (podkreśla sposób jej powstawania czyli Spółdzielnię Rękodzieła Artystycznego Tęcza)



Ps.@~sanctusdiavolos z jednej strony masz rację ale patrząc na to z drugiej strony, nie można olewać takiego wprowadzania homopropagandy do społeczeństwa bo ludzie będą się przyzwyczajać do tego aż homosie będą czymś normalnym w społeczeństwie a wcale nie są normalni i nigdy nie będą z takim zboczeniem psychicznym. Piwko dla Ciebie :-)

Sylarr

2013-11-12, 16:33
sanctusdiavolos napisał/a:

A homoseksualiści doskonale wiedzieli że przylezie młody i dumny elektorat Jareczka "Goebbelsa" Sraczyńskiego i ją spali


Ty tak z własnego przykładu jesteś taki pewien?

sanctusdiavolos napisał/a:

tym samym zrobi z gejzerów poszkodowanych i biednych w oczach ludzi


Lepiej nic nie robić, godzić się na homopropagandę? Żaden homoś nie ucierpiał, a symbol sprzeciwu wobec wyżej wspomnianym praktykom został w efektowny sposób zaprezentowany :)

sanctusdiavolos napisał/a:

(w pobliżu były domy)


Rzeczywiście. Płomienie były tak wielkie, że aż ludzie podchodzili ze szlugami żeby sobie je odpalić.

Potępiam burdy, ale spalenie tęczy jako symbol, a nie wybryk chuligański - popieram.

feranos

2013-11-12, 16:43
Aj tam ch*j, tak naprawdę aż tak bardzo nie bolało, bolał mnie tylko atak na ambasadę rosyjską, bo tam, że tęczę spalili to w sumie dobrze, tradycji stało się zadość, że komuś zniszczyli samochód to w sumie ("nauczy się parkować w garażu"), ja gdybym niedaleko mieszkał to akurat tego dnia zapie**alałbym na piechotę, zresztą ostatecznie zniszczyli 2, to tam ch*j w sumie to jest nic, ale z tej ambasady, to gdyby tym zjebom udało się wedrzeć do środka to byłby dopiero problem, tam że zostali by automatycznie rozstrzelani to akurat wyszłoby na plus, ale potem problemy by z tego były, niepotrzebne.
Wiele osób jak zwykle powie, że to marsz hołoty, wielu poprosi o to, żeby nie generalizować no i na tym się skończy, do zobaczenia za rok :)

p.s. zniszczenia wyceniono na 120 tysięcy złotych, podsumujmy:
tęcza 65 tysięc
dwa samochody?
tyle?
tak strasznie nie było, ale sami organizatorzy marszu powinni j***ne bydło wyłapać i k***a spałować z kumplami, dla zasady, pisałem o bydle w innym komentarzu.

Sylarr

2013-11-12, 16:47
feranos napisał/a:

komuś zniszczyli samochód to w sumie ("nauczy się parkować w garażu")



Tęcza z tego co mi wiadomo została zbudowana z pieniędzy podatników. Niszczenie prywatnych samochodów to inna bajka. Za takie chuligańskie wybryki policja miała jak najbardziej prawo podpalaczy pałować.