18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka technologia rolnicza

venomski • 2015-06-27, 22:53
Niemiecka technologia, najprawodpodobniej polskie wykonanie

Akcja od 1:10

nie widziałem po tagach, jak było to :idzwch*j:

Gruby Brzuch

2015-06-27, 22:55
Pojadę klasykiem.
"W kraju bez pracy, to my Polacy..."

Brzęczyszczykiewicz

2015-06-27, 22:56
Paręnaście lat temu, widziałem już taki kombajn, ale z daleka i za cholerę nie mogłem wyczaić zasady działania. Jak w końcu dojrzałem zwisające ręce, to o mało nie wjechałem autem do rowu z wrażenia.

chlop

2015-06-27, 23:01
chyba Holenderska technika za 6 Euro się pchacie k***y

zerwikaptur

2015-06-27, 23:02
Nic nowego kto jezdził przez niemcy to widział takie sprzety 10 i 20 lat temu ,ale lepsze ten materiał niż jakieś sp***olone filmiki z k***ami żrącymi gowno starego grubasa .



mygyry

2015-06-27, 23:07
@up nie pie**ol, tylko wrzuć kilka tych sp***olonych filmików

~DMT

2015-06-27, 23:11
Osobiście nie widzę w tym nic złego. Każda jedna z tych Pań które tam sobie leżą, doskonale wiedziała na co się pisze i ZA CO się pisze. Jak jej wyjdzie dniówka 300 PLN, to już jakoś mniej ręce bolą. Fakt, faktem nie powinno tak być żeby płace w Polsce były na takim śmiesznym poziomie, na jakim są obecnie i trzeba wyjeżdżać żeby coś uczciwego zarobić.

sheerydrain

2015-06-27, 23:54
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. :-/

NieLubjeLudzji

2015-06-28, 00:03
Przynajmniej nie kradna. W sumie to zadna praca nie hanbi.

bimacz

2015-06-28, 00:25
k***a... ogólnie to trochę przej***na praca... znajomy mi opowiadał że po całym dniu w takiej robocie nie głową bo tak go szyja napie**alała a tak btw to założę się ze niestety , ale to polskie kobiety.

yebacsystem

2015-06-28, 01:00
@up
to powiedz koledze ze jak juz jechal machac glowa i szyja a granica, to zeby nastepnym razem sie tak tym nie chwalil. chyba, ze ty tez tam byles...

zdrowoyebne

2015-06-28, 01:13
naprawdę przykry widok jak nasi rodacy ( o ile nasi) matki ojcowie itp. , muszą zapie**alac na Niemca żeby rodzinie dobrze było

chora polska pie**olona skradziona przez "służby specjalne"

mateusos

2015-06-28, 02:55
Przynajmniej sie wygadaja :->

monto

2015-06-28, 02:59
@up zamknij p*zde frajerze z bloku jakby ktos z twojej rodziny mial tak jebac to bys nawet nie komentowal

mesjasz19

2015-06-28, 03:06
Dziwny tok myślenia macie, chcecie się nachapać kasy nic nie robiąc? Trzeba mieć szczęście żeby zarabiać kokosy i cieszyć się z tego co robimy. U nas w kraju praktycznie niemożliwe żeby zdobyć pracę którą będziemy na prawdę z satysfakcją wykonywać i jeszcze dostaniemy za to godziwe pieniądze.
Byłem 6mc u szwabów jako spawacz konstrukcji stalowych i mimo, że po każdym przepracowanym dniu miałem wszystkiego dość to po pół roku jak sobie tak wszystko przeanalizowałem to wcale nie było tak źle a kasa była genialna. Co najlepsze pracodawca sam zaproponował mi zrobienie na ich koszt kolejnych kursów bo miałem tylko podstawę. W Polsce na wszystkie kursy wydałbym grubo ponad 10tys a u nich mogłem mieć za darmo, kwestia zostania na kilka lat pracy a niestety nie widziało mi się siedzieć za granicą. Gdybym drugi raz miał podjąć taką decyzję to na pewno bym został. Tyle co ja tam dostawałem to w kraju musiałbym być jakimś kierownikiem co najmniej.
Co do filmiku to babeczki zarobią w 3 miesiące tyle co na kasie przez rok... Ciężka praca popłaca.