18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecką edycję mam talent wygrał pies

merquto • 2009-12-26, 17:12
Uzdolniony to on jest



szkoda że nie w Polsce, w Polsce wygrywają tancerze i piosenkarze

BueR_MadasS

2009-12-26, 20:45
DeMonica kot pie**oli blaznic sie 'za kość' duma mu nie pozwala a za to że jest najgenialniejsza istota to i tak nawet nic nie robiac bedzie doskonalszy i bardziej wielbiony od tfu psa




AleToNieDoMnieTak

2009-12-26, 21:00
BueR_MadasS napisał/a:

DeMonica kot i tak nawet nic nie robiac bedzie doskonalszy i bardziej wielbiony od tfu psa



a to dobre :idzwch*j:




obrotowy

2009-12-26, 21:02
kot nawet jakby chciał to by się prędzej zesrał niż to zrobił

Modliszka

2009-12-26, 21:08
BueR_MadasS napisał/a:

DeMonica kot pie**oli blaznic sie 'za kość' duma mu nie pozwala



To nie duma MadasSku lecz nieudolność :P

BueR_MadasS

2009-12-26, 21:19
Modliszka nie chce ciagnac tego offtopu wiec konczac (przynajmniej z mojej strony) powiem ze jesli 'udolność' do wytresowania zwierzecia ma sie wiazac z duma to wybacz
choc to bardziej swiadczy o slabosci charakteru czlowieczego niz o samym zwierzaku

no i tradycyjnie


tielan

2009-12-26, 21:29
mógł na nim kickflipa zrobić

Salvador

2009-12-26, 22:30
BueR_MadasS napisał/a:

ma sie wiazac z duma to wybacz



Powiedz mi, od kiedy to zwierzetom przypisujemy cechy ludzkie? Moze w brydza z nim jeszcze grywasz?

.:...........:.

2009-12-26, 22:34
Salvador napisał/a:


Powiedz mi, od kiedy to zwierzetom przypisujemy cechy ludzkie?


Antropomorfizacja.

Salvador

2009-12-26, 23:02
Prosze, przekonaj mnie, ze nie odnosisz zabiegu jezykowego do rzeczywistosci.

filthy666

2009-12-26, 23:55
jak dla mnie to psa wytrenować się da, gdyż ponieważ dlatego że jest na tyle ufny/naiwny jak zwał tak zwał ze i tak będzie do Ciebie merdał tym ogonkiem nawet jak masz go w dupie... a taki kot to akurat właściciela ma w dupie i tyle... nie zagłębiając się już w to który z futrzaków miałby być "inteligentniejszy" mhroczny kotek lepszy niż upierdliwy pies bądź co bądź :D

kalo_gero

2009-12-27, 00:06
Chcesz żeby Cię ktoś kochał naprawdę? Kup sobie psa lub zrób dziecko (przy czym dziecko kocha bezinteresownie mniej więcej do 15 roku życia)

Bogna

2009-12-27, 00:07
Odwieczne dylematy, kurna... Pies czy kot? Mickiewicz czy Słowacki? Kawa czy herbata? Ile można, ludzie.

Ra...........og

2009-12-27, 00:57
k***a to już wiem co robi mój pies jak zwieje na spacerze...

AleToNieDoMnieTak

2009-12-27, 11:04
Baalp napisał/a:

k***a to już wiem co robi mój pies jak zwieje na spacerze...



o wlasnie,a propos walki koty vs psy i ucieczek psow ze spacerow przypomniala mi sie jedna historia z moim psem,kiedy to kilometr~ od domu mi zwial (jeden z pierwszych jego spacerow na dworze) zalamany szukalem go okolo 20 minut po okolicy az w koncu zadzwonila do mnie matka i mowi ze siedzial pod furtka od domu i wyje zeby go wpuscic.wydaje mi sie ze ta historia jak i wiele innych udowadnia ktore ze zwierzat w tej "walce" jest madrzejsze,bo watpie aby jakis siersciuch znalazl sam droge do domu,w wieku kilku miesiecy,no,chyba ze z przydomowego ogrodka :samoboj:


.:...........:.

2009-12-27, 12:52
Goner napisał/a:

bo watpie aby jakis siersciuch znalazl sam droge do domu


Przykre to ale cóż, dalej żyj w niewiedzy.