18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecką edycję mam talent wygrał pies

merquto • 2009-12-26, 17:12
Uzdolniony to on jest



szkoda że nie w Polsce, w Polsce wygrywają tancerze i piosenkarze

BueR_MadasS

2009-12-27, 13:04
Goner napisał/a:

watpie aby jakis siersciuch znalazl sam droge do domu




Ośrodek szkolenia kierowców "ARENA"


kolka

2009-12-27, 20:51
fajny występ, ale z drugiej strony nie wiadomo jaką miał konkurencje :)

BueR_MadasS

2009-12-29, 02:57
kolka napisał/a:

fajny występ, ale z drugiej strony nie wiadomo jaką miał konkurencje :)



może taką?



Spojrzenie ala 'Dramatic Dog'

BiolyMurzin

2009-12-29, 09:39
DeMonica kot pie**oli blaznic sie 'za kość' duma mu nie pozwala a za to że jest najgenialniejsza istota to i tak nawet nic nie robiac bedzie doskonalszy i bardziej wielbiony od tfu psa

a ja napie**alam w koty kamieniami :D

sage

2009-12-29, 11:43
z tego vo pamiętam to na 12 osób 8 śpiewało, był ten pies, koleś który się bawił ogniem i jeszcze 2 inne osoby.

brzyt

2010-01-03, 11:40
Goner napisał/a:



watpie aby jakis siersciuch znalazl sam droge do domu,w wieku kilku miesiecy,no,chyba ze z przydomowego ogrodka :samoboj:


kot mojego wujka znalazl droge po tym, jak ten sie przeprowadzil- doszedl do starego mieszkania 30km... przez gory karkonoskie. ponijesz to?


inna sprawa, ze wole psy bo koty to straszne sk***ysyny i co chwile liza se dupe :szczerbaty:

wracajac do tematu to podoba mi sie to, ze widac, ze ten pies tez sie przy tym bawi. to nie byla chamska tresura ;-)

BueR_MadasS

2010-01-03, 15:22
brzyt napisał/a:

ot mojego wujka znalazl droge po tym, jak ten sie przeprowadzil- doszedl do starego mieszkania 30km... przez gory karkonoskie. ponijesz to?



Kot mojego dziadka w ramach prezentu na starość dostał z łopaty i poszedł do dziury no a na deser piaskiem zasypał go dziadziunia mój no ale się chłop zdzwiłił niemiłosiernie jak wróciwszy do domu zobaczył w progu swego starego kota

brzyt napisał/a:

wracajac do tematu to podoba mi sie to, ze widac, ze ten pies tez sie przy tym bawi. to nie byla chamska tresura



już starożytni wiedzieli jak tresować psy 8-)


.:...........:.

2010-01-03, 15:26
BueR_MadasS napisał/a:


już starożytni wiedzieli jak tresować psy


Tak, oraz wiedzieli jakie istoty czcić. :->

cjo

2011-01-11, 01:27
pie**olicie o psie/kocie, a nie zauważyliście, że w jury siedzi fajna "kobieta"