18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiec

Nacjonalista • 2013-05-19, 21:24
Widziałem dzisiaj na lotnisku pewnego Niemca, który czytał książkę o II Wojnie Światowej. Miał za sobą zaledwie kilkanaście pierwszych kartek i zauważyłem, że się uśmiechał...
Czytaj dalej, stary. Czytaj dalej.

PyskatySkurwiel

2013-05-20, 10:48
Książka pewnie napisana przez szwaba, więc przeczyta w niej zapewne, że to Polacy zdradziecko napadli na pokojowe nastawione niemcy, zamknęli ich razem z żydkami w SWOICH obozach śmierci (pieprzeni antysemici, brunatne oszołomy!) Historię piszą zwycięzcy, a to te sk***iele na dobrą sprawę wyszły na tym lepiej. My zostaliśmy sprzedani przez zachód, psy.

KoniecLogiki, Yanek: Zawsze próbowałem wczuć się w wasze myślenie: "Jestem lewakiem i widzę świat w dwóch barwach. Jeśli nie kochasz wszystkiego co cudze i patologiczne, to jesteś naziolem, katolem, oszołomem, cebulakiem... Toleruje wszystko, poza ludźmi mającymi swoje zasady i poglądy, na które nie potrafię wpłynąć. Jednocześnie ŻĄDAM tolerancji dla poglądów, które przyswoiłem z tefałenu. Jestem hipokrytą i widzę tylko czubek własnego h*ja, wróć h*jka"

Aha, możesz uznać, że wygrałeś "dyskusję", bo nie mam zamiaru Ci odpisywać ograniczona istoto. Żyj w pokoju, ograniczony przez swoje wąskie horyzonty myślowe.

qbamatus

2013-05-20, 11:32
Was Yanek pozaginal, wy slepe pseudonarodowe gimbusy

Uechtacz

2013-05-20, 12:49
@Yanek43: stawiam piwko nie za poglądy (choć sam nie przepadam za ONR i okolicami, ale nie lubię też lewaków, monarchistów, w sumie to ja nikogo nie lubię... nieważne).

Piwo jest za to, że piszesz po polsku.
Może niektórzy młodzi patrioci i prawdziwi Polacy czegoś się nauczą, choćby mimowolnie.

!Timon

2013-05-20, 15:07
Nie mam nic do normalnych patriotów zwyczajowo nazywanych przez media narodowcami. Sam jestem jednym z nich.
Wk***iają mnie narodowi socjaliści [a tych z tego co widzę jest większość] którzy tak naprawdę chcą zafundować dokładnie to samo chore gówno co jest teraz. Zamiast popie**olonych przepisów wymyślanych przez Francuzów/Niemców/Hiszpanów czy kogo tam jeszcze w europarlamencie będą popie**olone przepisy wymyślane przez Polaków.
Dalej jesteś niewolnikiem ale Twój pan wydaje polecenia w swojskim języku.

Yanek43

2013-05-20, 19:35
PyskatySk***iel, - naprawdę jesteś tak ograniczony czy tylko udajesz? Jestem lewakiem bo nie jestem "prawakiem"? Widziałeś wszystkie moje 3 poprzednie posty? Ja tego ścierwa nienawidzę jak każdego innego debilizmu. I nie k***a, nie widzę świata w 2, 3, czy 16 barwach, tylko nieskończonej ilości różnych odcieni szarości.

I znowu k***a. Nie do ch*ja, nie głosuję na platformę. Jestem heteroseksualny ale szanuję czyjś homoseksualizm, tak długo jak jebie się w domu, ew. idzie za ręke. Jak widzę niektóre "parady równości" to zbiera mi się na wymioty. Ale nie k***a, nikt do ch*ja nie umie się zastanowić co będzie jak "nagle" i "bo tak" sam stanie się elementem niechcianym ( albo na ten przykład twoje dziecko ) co wtedy? Dasz się zastrzelić albo wyemigrujesz, bo tak powie Ci władza?

przeczytaj proszę "Rok 1984" Orwella i zastanów się nad myślozbrodnią. Wtedy zapraszam na piwo ( mam całkiem mobilną pracę)

AmorPatriae

Twierdzisz że jestem bierny? Bo nie napie**alam się z nikim na mieście? Jak będzie trzeba to będę się napie**alał. Rok temu zostałem pobity przez 6 nazioli bo wieszałem plakaty na mieście, najmłodszy miał 26 najstarszy 32 lata. Pobili mnie bo noszę glany i ch*j, a nie wyglądam na pedała, nie mam długich włosów, golę się co 3 dni i 2 razy dziennie myję. Nie mam czerwonych sznurówek, nie mam też rachitycznej postury.
Dlatego zapisałem się na Krav Magę, kupiłem pałkę teleskopową i drugi raz to ja im napie**olę. Ale na pewno nie będę ich szukał - dostrzegasz różnicę między naszymi pojęciami bierności?

chciałbym też pokazać wam zajebiste zdjęcie, które powinno skłonić narodowców, lewaków i każdego "skrajnego" do przemyśleń



wrzućcie sobie zdjęcie do wyszukiwarki, opowie wam historię faceta z jajami, za samą odwagę cywilną należy mu się pomnik.

juki

2013-05-20, 19:47
leweokosaurona


Nie "niemiec" tylko "szwab".

Koniec Świata

2013-05-20, 23:19
Ja rozumiem wszystko, bunt przeciw aktualnej aroganckiej władzy, niezadowolenie, poczucie bezsilności, ale k***a dlaczego ktoś próbuje mnie przekonać, że postawy skrajne, rasistowskie, homofobiczne, nawoływanie do "tępienia", popieranie jakichś greckich faszystów to alternatywa dla obecnej władzy? Przecież to jest poj***ne.

Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off
Wokalista mówi wszystko i na temat.