18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiec

Nacjonalista • 2013-05-19, 21:24
Widziałem dzisiaj na lotnisku pewnego Niemca, który czytał książkę o II Wojnie Światowej. Miał za sobą zaledwie kilkanaście pierwszych kartek i zauważyłem, że się uśmiechał...
Czytaj dalej, stary. Czytaj dalej.

Bard_Zerald

2013-05-19, 23:46
@up, o nasz lewacki troll wciąż tu jeszcze jest. Fajno.

Swoją drogą to Niemiec jak poczyta ciąg dalszy dziejów to będzie się cieszył j***niec dalej. ^^


Yanekowi43 nie wychodzi z chłopakiem, zostawcie go. ^^

kials

2013-05-19, 23:47
To jest kawał? ;o

dezerter1

2013-05-19, 23:48
i po raz kolejny "burzliwa" konfrontacja na forum rozpie**ala :lol: wiem, że pisząc cokolwiek, też dałączam się do tego w pewien sposób ale h*j z tym... napisze bom naj***ny;-)

Yanek43

2013-05-19, 23:50
Nie k***a, pradziadkowie przed wojną napie**alali tych debili, jeden został zamordowany w Katyniu, drugi całą wojnę w sumie spędził w AK ryzykując życie całej rodziny. j***ne komuchy prześladowały go do śmierci. Prababka była w III Rzeszy na robotach przymusowych. Jeszcze jakieś pytania co do mojej genealogi śmiecie? Wujek ma bliznę na plecach od ZOMO-wskiej pałki, ojca prawie wyj***li z ogólniaka za "antypaństwowe" zachowanie w szkole. Jeszcze komuś coś nie pasuje bando lemingów? Całe życie byłem w harcerstwie, nie sp***oliłem na zachód mimo tego że mogłem tam skończyć szkołę bo od zawsze byłem wychowywany że mój dom jest TUTAJ a nie w Wielkiej Brytanii.

Nienawidzę i czerwonych i brunatnych, ciapatych i wszystkich zj***nych skrajnych ideologicznych kurew. I żaden ch*j ani cwe* z sadistica nie wmówi mi że te cioty z NOPu, ONRu czy MW są "jedyną szansą" albo "zmianą na lepsze". Mam gdzieś to co wam się wydaje internetowi napinacze ch*ja warci, bo w dupie byliście i gówno żeście widzieli. Ja sam wpadłem kiedyś w to "narodowe" towarzystwo, widziałem je od środka. To takie samo ścierwo pełne bezmózgich debili jak młodzieżówka platformy czy ruch Palikota. Takie samo. Ale spoko, głosujcie na nich. Zobaczymy czy ciągle będziecie ich tak kochać, jak ogolą was na łyso, powiedzą kto z kim może mieć dzieci a na koniec zastrzelą jako "element antypaństwowy".
Historia k***a, historia jest kluczem do zrozumienia świata.

Koniec Świata

2013-05-19, 23:53
@kials

Piwo za awatar.


@Yanek

Ja również wiem co te brunatne bandy mają w głowach. Prawie każdy jest dla nich wrogiem narodu. Moja dawna sąsiadka, która jest mulatką została zamieszczona przez te sk***iałe cebulactwo na Redwatch za sam kolor skóry. Od tamtej pory jak widzę te "złamane wajchy", mundurki i heilowanie to mam ochotę puścić pawia. Moja niechęć do nacjonalistyczno-brunatno-kibolskich niedorozwojów jest w pełni uzasadniona. Nie trzeba byc lewakiem, należeć do antify, być fanem TVN i GW, żeby gardzić tą swastyczaną hołotą i wszystkim co sobą reprezentują.

Żaden lewak, anarchista, czy jakiś tęczowy pedał nie zamieściłby zdjęcia i danych osobowych normalnej dziewczyny za kolor skóry, żeby ją napiętnować. To właśnie te narodowe pojeby mają tego typu metody naprawiania świata.

!Timon

2013-05-20, 00:35
@Koniec Świata


Masz krótki wybór - albo będziesz za konserwatywnym-liberalizmem tego "świra" Mikkego który postawi kraj na nogi albo kraj się sp***oli jeszcze bardziej i dojdą do głosu pie**olone pomioty NSDAP. To jest naprawdę krótki wybór i kładę ku*asa pod zastaw [nie mam nic cenniejszego], że to jedyny wybór w dzisiejszych czasach.

Koniec Świata

2013-05-20, 01:08
!Timon

Wcale nie uważam, żebym musiał wybierać pomiędzy Korwinem, a brunatnymi patriotami, chociaż faktycznie gdybym już naprawdę był zdesperowany to stanąłbym po stronie korwinostwa. Nie jestem konserwatystą, ani fanatykiem kapitalizmu. Poza tym jeszcze jakiś czas temu korwinowcy przytulali się brunatnymi. Niech ktoś mi powie dlaczego w tym kraju politykowaniem, nie licząc piździelców głównego nurtu, zajmują się jacyś kompletnie popie**oleni ludzie z manią prześladowczą, paranoicy widzący wszędzie złowieszcze lewactwo, Żydów, spiski, ch*j wic co jeszcze albo jacyś, k***a, makiaweliści, zwolennicy prawa dżungli i kapitalizmu w stylu dzikiego zachodu, którzy porozdawaliby choremu psychicznie społeczeństwu broń palną?

Nosz k***a, co to za wybór?

Dusz

2013-05-20, 01:12
@Koniec Świata i reszta brudasów - zamiast pie**olić w internecie wyjdźcie na ulicę. Narodowców łatwo znaleźć, są manifestacje, są mecze - możecie się wykazać, czekamy z niecierpliwością :)

Koniec Świata

2013-05-20, 01:28
Kelt napisał/a:

@Koniec Świata i reszta brudasów - zamiast pie**olić w internecie wyjdźcie na ulicę. Narodowców łatwo znaleźć, są manifestacje, są mecze - możecie się wykazać, czekamy z niecierpliwością :)



Brudasem to ty jesteś i do tego brunatnym, w kolorze gówna. Właśnie tym się różnimy, że ja nie chodzę na jakieś poj***ne manifestacje, żeby rzucać się brukiem i butelkami z bandą nawiedzonych lewaków i nacjonalistów. Poza tym nie mam ochoty spędzać czasu w towarzystwie popie**oleńców, którym ktoś nawciskał do łbów opętańcze ideologie.

Yanek43

2013-05-20, 08:04
A to dla wszystkich ciot i kurew pokroju ch*jmana którzy mają mnie za "helmuta" - To jest mój prapradziadek, Franciszek Nowakowski w mundurze ułana. Powstaniec Wielkopolski, uczestnik wojny polsko-bolszewickiej, kampanii wrześniowej - został ranny, Niemcy zwolnili go do domu jakoś w listopadzie 1939, ostatni raz strzelał do nich podczas walk na Cytadeli w Poznaniu. Jeszcze jakieś problemy? Nie? To wypie**alać do domu błagać boga/bogów/mamę o wybaczenie bezdennej głupoty.

AmorPatriae

2013-05-20, 09:01
@Koniec Świata
Od czego by tu zacząć? Może od tego że jesteś debilem i powinno Ci się takim jak ty zabierać prawa obywatelskie? No bo po co Ci one?
Koniec Świata napisał/a:

zajmują się jacyś kompletnie popie**oleni ludzie z manią prześladowczą, paranoicy widzący wszędzie złowieszcze lewactwo, Żydów, spiski, ch*j wic co jeszcze albo jacyś, k***a, makiaweliści, zwolennicy prawa dżungli i kapitalizmu w stylu dzikiego zachodu, którzy porozdawaliby choremu psychicznie społeczeństwu broń palną?


Ci ludzie którzy widzą wszędzie te teorie spiskowe, pragną kapitalizmu, dzikiego zachodu, korwiniści i paranoicy mają w przeciwieństwie do Ciebie chęć zmieniania otaczającej rzeczywistości wtedy gdy jest źle. I nawet Ci narodowcy, których poglądy są bardzo radykalne też widzą, że jest źle i chcą poprawić byt nas wszystkich na swój sposób. A ty jesteś takim zerem sprzed komputera, które chce tylko żryć i hejtować. Jestes nie potrzebny temu światu, bo nic nie wnosisz do społeczeństwa żadnej idei żadnego rozwiazania. Przez takie słabe jednostki jak ty nasze społeczeństwo jest aktualnie tym czym jest. Było by o wiele lepiej gdybyś w ogóle nie żył. Tak to brutalne, ale bez takich jak ty było by o wiele lepiej...

Yanek43

2013-05-20, 09:45
AmorPatriae

A Tobie kto dał prawo decydować o tym co jest dobre a co złe? Ci co zaczynali powstanie listopadowe też chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle. Siedź na dupie i rób tak żeby było dobrze Tobie, twojej kobiecie dzieciom i rodzinie. Ja też tak robię, jeśli zrobi tak ktoś jeszcze to będzie coraz lepiej. O to chodzi w "zmianach na dobre" a nie o rozpie**alaniu wszystkiego w p*zdu. Mi też się wiele rzeczy w ch*j nie podoba, od tego kto rządzi krajem do NFZ ale robię po swojemu i jest w miarę ok. Chciałbym studiować socjologię, bo naprawdę mnie to interesuje, ale wiem że to bezrobotny kierunek więc zostanę elektrykiem albo elektromechanikiem, i nie będę pie**olił że to wina Tuska że nie ma pracy. Wk***ia mnie mój lekarz? To ogarnę skądś pieniądze i ubezpieczę się prywatnie - koszt koło 100 złotych miesięcznie.
Tak, wiem że czasem się nie da, że jest tak, srak albo inaczej, ale jeśli nie zmienisz tego na swoim podwórku to po Tusku będą Cię "j***ć" korwiniści, cykliści, patomorfolodzy, liberałowie, a na koniec żydzi z Ruchu Narodowego Sekcji Izraelskiej. Czaisz bazę?

Jasne, też bym z chęcią poszedł i rozj***ł sejm, wpie**olił policjantowi czy strażnikowi miejskiemu bo mnie wk***iają i ich nie lubię, podpaliłbym jakiś budynek, ale rewolucja nie jest rozwiązaniem. Poczytaj sobie o tym jak skończyła się we Francji. Dyktatura jest dla Ciebie rozwiązaniem ? Ti przeczytaj "Imperium" Kapuścińskiego. A jak skończysz to się odezwij.

AmorPatriae

2013-05-20, 10:12
@Yanek43
Samym byciem dobrym nic nie zmienisz przyjacielu "będąc biernym jesteś złym", a wierz mi że chciałbym żeby było tak jak mówisz. Cholernie bym tego chciał. Ludzie są słabą rasom, posiadającą wiele negatywnych cech i dla tego nie można siedzieć "pod miotłą", i pozawalać debilom kreować rzeczywistość. A co do książek to czytałem Imperium tak samo jak wyżej wymienionego przez Koniec Świata Machiavelliego czytałem też Folwark zwierzęcy i Rok 1984, i wiele innych dlatego wiem że nie wolno być biernym. Aktualnie kibicuje narodowcom, bo chcą zniszczyć mojego wroga czyli układ zamknięty III RP. Znam tez ich historię i wiem, że narodowcy narodowcom nie równi. Porównaj sobie nacjonalizm niemiecki,rosyjski,ukraiński,litewski a chociażby i słowacki! Mam przytaczać liczby zabitych ludzi przez tamte nacjonalizmy, a przez polski? Nie boję się nacjonalistów tylko lewaków i komunistów, którzy zniszczyli już wiele narodów. Co do dyktatorów to nie masz racji, bo nie każdy jest zły. Zobacz na naszego komendanta Piłsudkiego, albo Pinocheta. Oświecona dyktatura jest dobra dal ludzi.