18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiec ubogacony przez Afgańczyka

GeorgeHarvey1 • 2023-12-27, 18:32

Butelką ubogacony

DeLux

2023-12-28, 15:44
Dawno temu sapał do mnie jeden koleś z butelką i jak zmienił chwyt na niej to dostał gazem od razu.

Adenoid_Hynkel

2023-12-28, 16:41
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



Jeszcze zanim napłynie to połowa (TA NORMALNIEJSZA) użytkowników tego portalu tam skończy , za tzw mowę nienawiści. Rudy i inni postępowcy już zapowiedzieli walke z ksenofobami trans homo i innymi fobami.

żmij

2023-12-28, 18:13
DeLux napisał/a:

Dawno temu sapał do mnie jeden koleś z butelką i jak zmienił chwyt na niej to dostał gazem od razu.



Czyli masz silne gazy.
Czym się chwalić?

ussesus

2023-12-28, 19:47
Niedługo w Polsce.

tigerqaz

2023-12-28, 20:13
Insaner napisał/a:

Blablabla, będzie tak samo jak w Niemczech czy Francji, czyli każdy spuści głowę w telefon i będzie udawał że nic nie widzi. W tej chwili nasi napływowi "bracia" robią burdy na noże, jeżdżą po alkoholu i narkotykach samochodami powodując codziennie po kilka-kilkanaście wypadków w większych miastach, od czasu do czasu zabijając kogoś samochodem nie posiadając nawet prawa jazdy (ew. mają kupione). Generalnie cofają nas do lat 90tych, tylko czekać aż wrócą mafie i haracze.
Każdy jest taki cwany dopóki siedzi sobie w ciepłym domu tysiąc kilometrów dalej za szklanym ekranem smartfona czy monitora. Sceny jak na tym filmie pojawiają się w każdym kraju do którego napływa dużo migrantów w tym samym czasie. Jeśli jest to kontrolowana migracja, trzeba występować o pozwolenia, uczyć się języka, trafia się tam pomiędzy mieszkańców danego kraju to takie osoby się będą asymilować. Jeśli natomiast przyjeżdżają grupy liczone w tysiącach lub nawet setkach tysięcy to zakładają swoje enklawy, obracają się tylko wśród swoich, przenoszą zwyczaje ze swojego pierwotnego kraju na nowy grunt i wyładowują frustrację związaną z brakiem pracy i brakiem znajomości języka w taki sposób. Sposobem na to byłoby pełne odcięcie od jakichkolwiek świadczeń socjalnych i surowe prawo pozwalające na natychmiastową deportację po popełnieniu przestępstwa.



Nie mierz wszystkich swoją miarą ok?
To że są w tym kraju p*zdy pokroju niemców i francuzików, nie oznacza że każdy da sobie wyr*chać żonę, narzeczoną albo dziewczynę.
Nie każdy pozwoli żeby te k***y wyzywały, biły albo poniżały jego matkę, ojca albo kogoś z rodziny. Pewnie wielu spuści łeb, to będą ci w rurkach na nogach, cała społeczność lgbt i rząd. Ja stawię czoła komuś, kto będzie zagrażał moim bliskim i mi.

marcinek310

2023-12-28, 21:19
Chcieli to mają, podobnie będzie u nas. Nie szkoda mi ich, chcieli egzotyki to proszę bardzo.

pankruk

2023-12-28, 22:21
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



Już napłynęło tylko jeszcze tego nie widać na taką skalę jak na zachodzie Europy. Rząd będzie próbował ratować gospodarkę i brak rąk do pracy imigracją tych ludzi.

trytodie

2023-12-28, 22:44
pankruk napisał/a:

Już napłynęło tylko jeszcze tego nie widać na taką skalę jak na zachodzie Europy. Rząd będzie próbował ratować gospodarkę i brak rąk do pracy imigracją tych ludzi.



Od 8 lat napływają imigranci ekonomiczni prawie z całego świata. Wystarczy że jakikolwiek polski pracodawca „zaprosi” do siebie jakiegoś obywatela świata. Obywatel dostaje zielone światło, przyjeżdża do Polski i ślad po nim ginie. W pracy nie musi się stawić. Takie mamy przepisy, takie przepisy zafundował PIS. Nie ma też organów zdolnych kontrolować tych ludzi i odsyłać ich za granicę.
Wiele takich pracowniczych wiz się po prostu sprzedaje na czarnym rynku.

Insaner

2023-12-29, 01:43
tigerqaz napisał/a:

Nie mierz wszystkich swoją miarą ok?
To że są w tym kraju p*zdy pokroju niemców i francuzików, nie oznacza że każdy da sobie wyr*chać żonę, narzeczoną albo dziewczynę.
Nie każdy pozwoli żeby te k***y wyzywały, biły albo poniżały jego matkę, ojca albo kogoś z rodziny. Pewnie wielu spuści łeb, to będą ci w rurkach na nogach, cała społeczność lgbt i rząd. Ja stawię czoła komuś, kto będzie zagrażał moim bliskim i mi.



Oni jak atakują to najczęściej całymi chmarami, bo są mocni tylko w grupie. Ciekawe jak się wtedy będziesz bronił bohaterze w sytuacji 5 na 1. Druga sprawa jest taka, że jak takiemu oddasz to jeszcze Ty skończysz z zarzutami o napaść na tle rasizmu / ksenofobii, a jak zapewne wiesz prawo do obrony koniecznej w Polsce to mit i najczęściej ten broniący się ma większe problemy niż atakujący.

Prosty

2023-12-30, 22:50
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



ch*j to bedziemy przewroty zaczynac tym razem od kryminalu

tigerqaz

2024-01-03, 17:58
Insaner napisał/a:

Oni jak atakują to najczęściej całymi chmarami, bo są mocni tylko w grupie. Ciekawe jak się wtedy będziesz bronił bohaterze w sytuacji 5 na 1. Druga sprawa jest taka, że jak takiemu oddasz to jeszcze Ty skończysz z zarzutami o napaść na tle rasizmu / ksenofobii, a jak zapewne wiesz prawo do obrony koniecznej w Polsce to mit i najczęściej ten broniący się ma większe problemy niż atakujący.



Żeby prawo zadziałało, musi być zgłoszenie i dowody. Nigdzie też nie napisałem, że będę sam. Wszyscy znajomi, których mam twierdzą to samo i każdy zrobiłby to samo na moim miejscu, co napisałem. Więc 5 na 1 nie wchodzi w grę w żaden sposób. Już ze 6 razy były takie akcje między nami a nimi i jakoś w sieci i mediach cisza nie?
A widzisz?
A już troszkę z nich opuściło Nasz piękny kraj dzięki temu

:lol: