18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiec ubogacony przez Afgańczyka

GeorgeHarvey1 • 2023-12-27, 18:32

Butelką ubogacony

M883

2023-12-27, 21:34
korskidegenerat napisał/a:

Na wsiach będzie spokój. W mieście można liczyć na kibiców - teoretycznie.



Nie żartuj sobie. Kibice są mocni tylko wtedy, jak idą w 20 przez miasto i "szukają Antify". W takim Poznaniu, każdy zorientowany wie gdzie się zbiera Antifa, ale chłopcy zamiast tam wjechać na pełnej, woleli sobie pokrzyczeć na ulicy jacy to oni nie są mocni. Szkoda w ogóle zaczynać temat.

bleblebator1

2023-12-27, 21:48
M883 napisał/a:

Nie żartuj sobie. Kibice są mocni tylko wtedy, jak idą w 20 przez miasto i "szukają Antify". W takim Poznaniu, każdy zorientowany wie gdzie się zbiera Antifa, ale chłopcy zamiast tam wjechać na pełnej, woleli sobie pokrzyczeć na ulicy jacy to oni nie są mocni. Szkoda w ogóle zaczynać temat.



przypadkiem skaleczą sie, i zarażą od hiviarzy z antify hivem.

Beret81

2023-12-27, 22:13
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



To gówno jest tu już od bardzo dawna. Kebaby i inne gówna nam sprzedaje. A w dużych miastach to tej ch*jni w bród a i u mnie na prowincji nie nie brak szmatogłowych.

Pantaran

2023-12-27, 22:32
Jedna posłanka z partii obecnej w europarlamencie proponowała żeby zrównać socjal z zachodem dzięki czemu będziemy bardziej atrakcyjni dla migrantów i nie będzie konieczna przymusowa relokacja. He he suwerenie masz co wybrałeś

PhantomMask

2023-12-27, 23:56
spokojnie, my mamy banderowców

Małpkiskaczą

2023-12-28, 00:14
Czytam te komentarze przegrywów z sadistica i mam jedną dobra radę - wyjdźcie z tej zaspermionej piwnicy i zobaczcie jak jest naprawdę

Nome

2023-12-28, 00:40
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



już napłynęło, pisiory nasprowadzały

Pantaran napisał/a:

Jedna posłanka z partii obecnej w europarlamencie proponowała żeby zrównać socjal z zachodem dzięki czemu będziemy bardziej atrakcyjni dla migrantów i nie będzie konieczna przymusowa relokacja. He he suwerenie masz co wybrałeś



ale to już się dzieje, pis wprowadził podniesienie płacy minimalnej, i powoli się wyrówna, taki był tego sens , inflacja w górę, koszty życia w górę i wio

silwerbalk

2023-12-28, 03:59
I dla tego Mahomet zabronił im pić ..... A u siebie na pustyni za tego browara dostał by chyba spalony przez talibów .....

korskidegenerat napisał/a:

Na wsiach będzie spokój. W mieście można liczyć na kibiców - teoretycznie.


Co ? Kibice ? Zajebią ich ? Bardziej liczę na Zenka z pod sklepu niż na huliganów że im wpie**olą. Ci co byli prawdziwymi huliganami to albo siedzą albo wyjechali do Anglii lub Holandii. A to co zostało to pedały w dresach mocni w gębie co szukają ch*ja w dupie i max się napinają jak pasek w żuku. Już Czeczeni zaczęli im bruździć na rynku z fetą i babką to te c**y nic nie robią z tym bo to legendarni "Czeczeni" i się boją że jak z nimi polecą to się znajdą w worku w częściach .....

Belianify

2023-12-28, 05:03
Będzie ciekawie. Chyba zamówię sobie szablę ludwikówkę

Insaner

2023-12-28, 08:01
korskidegenerat napisał/a:

Na wsiach będzie spokój. W mieście można liczyć na kibiców - teoretycznie.



Blablabla, będzie tak samo jak w Niemczech czy Francji, czyli każdy spuści głowę w telefon i będzie udawał że nic nie widzi. W tej chwili nasi napływowi "bracia" robią burdy na noże, jeżdżą po alkoholu i narkotykach samochodami powodując codziennie po kilka-kilkanaście wypadków w większych miastach, od czasu do czasu zabijając kogoś samochodem nie posiadając nawet prawa jazdy (ew. mają kupione). Generalnie cofają nas do lat 90tych, tylko czekać aż wrócą mafie i haracze.

Każdy jest taki cwany dopóki siedzi sobie w ciepłym domu tysiąc kilometrów dalej za szklanym ekranem smartfona czy monitora. Sceny jak na tym filmie pojawiają się w każdym kraju do którego napływa dużo migrantów w tym samym czasie. Jeśli jest to kontrolowana migracja, trzeba występować o pozwolenia, uczyć się języka, trafia się tam pomiędzy mieszkańców danego kraju to takie osoby się będą asymilować. Jeśli natomiast przyjeżdżają grupy liczone w tysiącach lub nawet setkach tysięcy to zakładają swoje enklawy, obracają się tylko wśród swoich, przenoszą zwyczaje ze swojego pierwotnego kraju na nowy grunt i wyładowują frustrację związaną z brakiem pracy i brakiem znajomości języka w taki sposób. Sposobem na to byłoby pełne odcięcie od jakichkolwiek świadczeń socjalnych i surowe prawo pozwalające na natychmiastową deportację po popełnieniu przestępstwa.

Vindizel

2023-12-28, 09:11
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...




nie no jak, przecież ran i urazów nie leczą w więzieniu. W szpitalu skończysz głuptasku.

Emilian89

2023-12-28, 09:22
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



Widzisz kolego płytkie myślenie, wystarczy wstąpić do "kółka łowieckiego" i wszyscy będą dzikami.

Bartek_797

2023-12-28, 10:38
kruszymordziec napisał/a:

k***a jak to gówno napłynie tutaj to ja skończę w więzieniu...



Z Ukraińcami jakoś tak chętnie porządku nie robicie, a panoszą się jak u siebie..

majeńka

2023-12-28, 11:05
Beret81 napisał/a:

To gówno jest tu już od bardzo dawna. Kebaby i inne gówna nam sprzedaje. A w dużych miastach to tej ch*jni w bród a i u mnie na prowincji nie nie brak szmatogłowych.

Co masz przeciwko uczciwym pracującym ludziom którzy sp***olili z krajów rządzonych przez ich wersję PiSu+Rydzyka? Ktoś kto pracuje, nawet sprzedając kebab, jest produktywnym członkiem społeczeństwa.

Pieprzyć bandy w Niemczech czy Francji które żerują na socjalu, ale one są tylko bardziej dojrzałym (w sensie: dłużej to gniło) stopniem 500+ które do nas wprowadził PiS które jest partią narodowo-socjalistyczną.

I owe bandy reprezentują dokładnie ten sam poziom intelektualny co polskie 500+y (nie mówię tu o uczciwych ludziach mających dzieci co płacą 1000 i więcej za każde 500 które miłościwa Partia im łaskawie daje).

seeed71

2023-12-28, 13:58
Zaj***ł mu z partyzanta butelka, miał prawo się wydzierać bo to bolesne tak dostać, ale trzeba uczciwie przyznać że sam widziałem kilka razy jak ktoś tak zrobił i.....to byli Polacy, biali katolicy.....więc nie trzeba wcale afganow aby takie coś zobaczyć