18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy seryjnie obrażają Polaków

Unchained • 2013-07-09, 20:08
Szef polskiej dyplomacji wielokrotnie zapewniał, że MSZ od wielu lat śledzi pojawiające się w zagranicznej prasie określenia „polskie obozy zagłady” oraz „polskie obozy koncentracyjne” i prowadzi w tej materii odpowiednią kampanię informacyjno-edukacyjną. Dlaczego więc resort Radka Sikorskiego milczy, gdy niemieckie media notorycznie obrażają Polskę i Polaków?
Zmuszony wielką falą protestów (także płynących ze strony niemieckiej Polonii) dyrektor generalny niemieckiej telewizji publicznej ZDF Thomas Bellut wysłał list, w którym ubolewa, że polscy widzowie mogli uznać za niesprawiedliwy i krzywdzący sposób, w jaki przedstawiono Armię Krajową w emitowanym serialu. Jednak w tym samym czasie siostrzana do ZDF druga stacja telewizji publicznej ARD, podając dziś program telewizyjny na swoich stronach internetowych, informuje, że 15 lipca pokaże film o oswobodzeniu „polskich obozów zagłady Majdanek i Auschwitz”. (Die Entdeckung der polnischen Vernichtungslager Majdanek und Auschwitz durch sowjetische Soldaten im Juli 1944 und Januar 1945 hatte bei den Alliierten noch kaum für Aufsehen gesorgt).

Całe nasze piękne MSZ i p*zda Sikorski. Tylko czekać aż pokolenie niemcoków zakłamaną historię bedzie uważać za prawdziwą.


niezależna.pl

Roszp

2013-07-09, 20:12
Kysz z gwiazdkami w przekleństwach.
Kysz z polityką z Sadistic.pl

andrewerty

2013-07-09, 20:19
Roszp napisał/a:

Kysz z polityką z Sadistic.pl


to nie jest polityka baranie
tylko dobre info bo jeszcze trochę i niemcy oskarżą nas Polaków że wywołaliśmy wojnę a oni ch*je są najbardziej pokrzywdzeni

panorama

2013-07-09, 20:27
sranie w banie.. ja dzisiaj naj***lem niemca w metrze.. nie jestem agresywny, ale ne znozse buractwa.. takze sobie zasluzyl

Echis

2013-07-09, 20:38
Już każdy zapomniał, że istnieli SS-mani i ich złoto zrabowane z całego świata. Teraz dzieci i wnuki tychże "ludzi" odpowiednio wykorzystują spadek po przodkach, zacierając prawdziwą historię i tworząc nową fałszywą. Jeśli te k***y, które są za nas odpowiedzialne nic z tym nie zrobią, to obiecuję wam, że już przyszłe pokolenie będzie się wstydzić za POLSKĘ i jej ZBRODNIE WOJENNE.

Roszp

2013-07-09, 20:38
andrewerty napisał/a:

to nie jest polityka baranie


W taki sposób możesz sobie mówić do kolegi, ja sobie tego nie życzę.


Nie widzę, żeby ten napis głosił "Codzienna dawka informacji".

SadystycznyRoman

2013-07-09, 20:38
Racja, szwaby celowo używają określenia "polskie obozy zakłady", wprowadzają w ten sposób program, który ma na celu częściowe zdjęcie winy z III Rzeszy za szkody i straty w ludziach wywołane podczas II Wojny Światowej, wszystko wychodzi z najwyższych kręgów władzy, z kanclerzem, prezydentem i całym rządem na czele, robią to celowo, nie popełniają tych błędów przez przypadek. Serial "Unsere Mütter, Unsere Väter" jest częścią tegoż programu, niby Polska zareagowała, ale tylko słowami, a Niemieckie dzieci uczą się historii oglądając takie seriale, za 20 lat, gdy dorosną, zaczną uczyć i swoje dzieci, a szwabska telewizja znowu wyemituje serial, przedstawiając zakłamaną historię, z podręczników szkolnych z czasem będą wykreślane fakty, przez które jasno widać, że winna jest III Rzesza, po pewnym czasie, może 100-150 lat, program ten zakończy się, a w Niemieckich książkach będzie można przeczytać o wielkim przywódcy Adolfie Hitlerze, który z dumą i honorem prowadził swój bohaterski, pokrzywdzony kraj ku nieuchronnej porażce, gdyż cały świat przeciwstawił się Niemcom, a to wszystko za sprawą Polski oraz Związku Radzieckiego, które dobrze manipulując informacjami, przekazały światu wieści o ataku Niemiec, które tak na prawdę prowadziły defensywę na terenach naszego kraju broniąc naszych obywateli przed Ludobójstwami AK. Niestety my wtedy nic nie będziemy mogli zrobić, bo cały świat pozna "prawdę" o II wojnie światowej, smutna jest przyszłość naszego kraju, gdzie władze myślą tylko o swojej dupie, a historie i kulturę mają w nosie, ale to tylko czarny scenariusz, wystarczy, że ruszycie swoje odbytnice chociażby na wybory głosując na inne party niż te, które są aktualnie przy korycie i krajowym skarbcu.

Echis

2013-07-09, 20:39
@Roszp jak cie nie interesują tematy poważniejsze, niż k***a śmieszne filmiki i inne bzdury to idź k***a na kwejka albo nie wypowiadaj się w kwestiach, w których de facto nie masz nic do powiedzenia...

Roszp

2013-07-09, 20:43
Echis, jak chce poczytać informacje to wchodzę na pie**olony portal informacyjny.
Jak chcę sprawdzić pogodę, to korzystam z j***nego serwisu pogodowego.
Jeśli dla Ciebie Sadistic.pl, który jest portalem humorystycznym z założenia, jest krynicą wiedzy i źródłem informacji to gratuluję, dla mnie jest to jednak źródło czarnego humoru.
Co będzie dalej? Będziecie tu wpie**alać wyniki totolotka?

____

2013-07-09, 20:46
@up

Lotto:
06-07-2013


06 14 29 31 41 47

Pogoda:
Świeci słońce ale jaskółki zaczęły nisko latać

Herhard

2013-07-09, 21:28
Jak im ciapaci spalą za dużo miast,przylecą do nas po pomoc

adresikpuma

2013-07-09, 23:26
wk***iają mnie takie typy jak Roszp,najchętniej bym takiego zaj***ł gwoździem wbitym w sztachete.

kierownikmasarni

2013-07-10, 00:57
Zbojkotować niemców - nie jedźcie na szparagi, niech zdechną z głodu.

ni...........ne

2013-07-10, 01:01
Jak dobrze że Polacy wcale nie obrażają Niemców...

qtacz

2013-07-10, 01:01
daj ktos roszpowi maść na ból dupy, nie podoba sie? to scrolluj napewno na scrollowaniu stracisz mniej czasu niz na pisaniu durnego komentarza :roll: