18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niemcy seryjnie obrażają Polaków

Unchained • 2013-07-09, 20:08
Szef polskiej dyplomacji wielokrotnie zapewniał, że MSZ od wielu lat śledzi pojawiające się w zagranicznej prasie określenia „polskie obozy zagłady” oraz „polskie obozy koncentracyjne” i prowadzi w tej materii odpowiednią kampanię informacyjno-edukacyjną. Dlaczego więc resort Radka Sikorskiego milczy, gdy niemieckie media notorycznie obrażają Polskę i Polaków?
Zmuszony wielką falą protestów (także płynących ze strony niemieckiej Polonii) dyrektor generalny niemieckiej telewizji publicznej ZDF Thomas Bellut wysłał list, w którym ubolewa, że polscy widzowie mogli uznać za niesprawiedliwy i krzywdzący sposób, w jaki przedstawiono Armię Krajową w emitowanym serialu. Jednak w tym samym czasie siostrzana do ZDF druga stacja telewizji publicznej ARD, podając dziś program telewizyjny na swoich stronach internetowych, informuje, że 15 lipca pokaże film o oswobodzeniu „polskich obozów zagłady Majdanek i Auschwitz”. (Die Entdeckung der polnischen Vernichtungslager Majdanek und Auschwitz durch sowjetische Soldaten im Juli 1944 und Januar 1945 hatte bei den Alliierten noch kaum für Aufsehen gesorgt).

Całe nasze piękne MSZ i p*zda Sikorski. Tylko czekać aż pokolenie niemcoków zakłamaną historię bedzie uważać za prawdziwą.


niezależna.pl

adresikpuma

2013-07-10, 12:54
Roszp napisał/a:




Chcesz synku żeby Cię policja odwiedziła?
To się k***a chamuj.

.





wyrażanie swojej opinii nie jest karane,po za tym napisałem to co ja bym ci zrobił,nie nawołuje nikogo żeby ci robił to samo. A tak na koniec napisze coś na twoim poziomie" ssij pałe pedale "

mr_9mm

2013-07-10, 13:25
adresikpuma napisał/a:

wk***iają mnie takie typy jak Roszp,najchętniej bym takiego zaj***ł gwoździem wbitym w sztachete.


adresikpuma napisał/a:

wyrażanie swojej opinii nie jest karane,po za tym napisałem to co ja bym ci zrobił,nie nawołuje nikogo żeby ci robił to samo.

To nie jest wyrażanie opinii, tylko groźba dokonania czynu karalnego, a groźby są karalne.
Anonimowość w internecie jest do czasu, póki powiadomiona policja nie każe moderacji dać dane użytkownika włacznie z id.
A policja zajmuje się nie tylko agresywnymi wpisami na portalach społecznościowych (ryjbuk), lecz również na forach internetowych.
Więc przeproś kolegę. :amused:

konował

2013-07-10, 13:34
Roszp, zamknij już k***a mordę. Sadistic nigdy nie był stroną dla takich zj***nych gimbów jak ty k***a. Chcesz k***a śmieszne filmiki, fotki. Proszę bardzo. Kwejk. Maxior. JoeMonster. To są k***a strony dla takich pie**olonych ułomów jak ty. I jak coś ci się tu nie podoba to nie żebym cię wypraszał, ale wypie**alaj.

Roszp

2013-07-10, 15:05
Cytat:

wyrażanie swojej opinii nie jest karane,po za tym napisałem to co ja bym ci zrobił,nie nawołuje nikogo żeby ci robił to samo.


Wyrażanie swojej opinii karalne nie jest. To jednak nie było wyrażanie opinii, ale groźba karalna. Mówi ci to coś?

konował napisał/a:

Kwejk. Maxior. JoeMonster. To są k***a strony dla takich pie**olonych ułomów jak ty


Oglądałeś kiedyś stopkę Sadistic? Nie zgadniesz gdzie prowadzą linki...
Myślisz, że Sadistic jest stroną w czymkolwiek lepszą od tych, które wymieniłeś?

KlinikaAborcyjna

2013-07-10, 22:25
Ludziki przestańcie się kłócić o to co może i powinno być zamieszczane a co nie , jak wszyscy wiemy dobry/ciekawy materiał wychodzi z poczekalni i to my użyszkodnicy o tym decydujemy promując materiały piwkami .
Różnorodność tematyczna jest jak najbadziej wskazana .

adresikpuma

2013-07-10, 23:00
mr_9mm napisał/a:


To nie jest wyrażanie opinii, tylko groźba dokonania czynu karalnego, a groźby są karalne.
Anonimowość w internecie jest do czasu, póki powiadomiona policja nie każe moderacji dać dane użytkownika włacznie z id.
A policja zajmuje się nie tylko agresywnymi wpisami na portalach społecznościowych (ryjbuk), lecz również na forach internetowych.
Więc przeproś kolegę. :amused:



groźba była by wtedy jakbym napisał że go zajebie gwoździem wbitym w sztachete. Zresztą JP na 90% :amused:

Anders Breivik

2013-07-11, 17:26
Roszp napisał/a:


No tak, bo Sadistic.pl to portal do wstawiania "informacji" z "niezależnych", ale sympatyzujących z r*chami narodowymi "portali informacyjnych", w dziale dokumentalne znajdziecie za to 35 000 wersji biografii marszałka Piłsudskiego, na hardzie natomiast znajduje się bogaty zbiór filmów jak to dzielni narodowcy palą cygańskie wioski i mordują muzułmanów.
:idzwch*j:


Dla mnie sadol to ostoja wolności wypowiedzi w polskim internecie. Coś jak /pol/. No i oczywiście dawka czarnego humoru.