18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielubiany polityk

Pener • 2012-04-07, 21:30
pokazali co o nim sądzą ;)

marcinsud

2012-04-08, 16:25
Podobny do sikorskiego trochę.

sosin84

2012-04-08, 16:54
a jakby tak wyjść na warszawskie ulice przed pierwszym meczem Polaków na euro? Cały świat by o tym mówił, to by była jedyna szansa na pokazanie Europie prawdziwej sytuacji w Polsce... Myślę że to najlepszy sposób na narobienie lipy na świat tuskowi, lacie i innym parchołom :D

jabokto

2012-04-08, 17:17
u nas ludzie się wk***ia i wyjdą masą na ulice dopiero jak wódka podrożeje...

bravoteampolska

2012-04-08, 17:24
buchaj napisał/a:

leci piwo, na początku się śmiałem
ale potem - co jeszcze u nas musi się wydarzyć żeby wk***iony ogół wyszedł na ulice i rozpędził tę poprawną politycznie złodziejską wyciągniętą spod prawa zgraję?
praca do 67 roku życia?
acta?
benzyna po 6zł przy zarobkach 1500-2000zł?
brak szans na własne mieszkanie bez zadłużenia?
co będzie iskrą? :|



Wiesz co będzie iskrą , jak rząd zabroni sklepom monopolowym sprzedawać NALEWKI :roll: .
To będzie ta iskra

BronekBe

2012-04-08, 19:00
Rurku! Znowu jest upie**olony stół!

klint0n

2012-04-09, 11:55
fap fap fap...
Ładnie musieli zbierać :)

glodnymaciek

2012-04-09, 13:52
buchaj napisał/a:

leci piwo, na początku się śmiałem
ale potem - co jeszcze u nas musi się wydarzyć żeby wk***iony ogół wyszedł na ulice i rozpędził tę poprawną politycznie złodziejską wyciągniętą spod prawa zgraję?
praca do 67 roku życia?
acta?
benzyna po 6zł przy zarobkach 1500-2000zł?
brak szans na własne mieszkanie bez zadłużenia?
co będzie iskrą? :|



Też ziomusiu zastanawiam się kiedy to wszystkie jebnie. No bo:
a) normalne to to nie jest
b) skoro wszystkim to się nie podoba i każdy już jest nieźle podk***iony (mam nadzieję) to trzeba tylko czekać na jakiegoś sparksa, który wznieci ogień gniewu Polskiego Narodu!

Polskiego Narodu... szkoda, że mało nas jest, bo nie liczę tych wszystkich pojebusów z przed komputerów, którzy nie wiedzą co im się dzieje koło dupy.

sosin84 napisał/a:

a jakby tak wyjść na warszawskie ulice przed pierwszym meczem Polaków na euro? Cały świat by o tym mówił, to by była jedyna szansa na pokazanie Europie prawdziwej sytuacji w Polsce... Myślę że to najlepszy sposób na narobienie lipy na świat tuskowi, lacie i innym parchołom :D



Powiem Ci... pomysł genialny! Ale bez iskry, o której była mowa wcześniej ludzie pomyślą: "A nie jest jeszcze przecież, aż tak źle... pie**ole nigdzie nie idę, euro mamy wypiję sobie piwko..."
I ludzie dopiero wyjdą na ulicę jak taki przeciętny, polski szaraczek pójdzie po piwko do sklepu i zobaczy 3,50zł za Tatrę. Wtedy wyleci na ulicy i będzie biada.

argi

2012-04-09, 14:00
U nas oczywiście jajkami nie będą rzucać bo też są za drogie :terror: :-/

desiderata1985

2012-04-09, 17:49
a tak narzeka sie na politykow i telewizje,a widac ze to program z jajem byl.telewizyjny i polityczny.w sam raz na wielkanoc.

Arrancar

2012-04-10, 16:37
A teraz przypomnijcie sobie z historii powstania styczniowe, listopadowe..To byly wielkie porazki i, bohaterstwa nie ujmujac, sprowadzily tylko wiecej cierpienia, pogorszenie sytuacji, wyniszczenie elity i naplyw na polskie ziemie obcych elementow. W tej sytuacji nie do konca wyjscia na ulice (chyba, ze pokojowe). Przede wszystkim uswiadamianie, nauka, edukacja, wychowanie hmm.. patriotyczne, zeby nie myslec tylko o sobie, ale o innych, o czlonkach naszego narodu i o tym, ze jak zrobimy cos dla ogolu, zeby bylo dobrze, o moze naszym dzieciom bedzie lepiej (wiecie pro publico bono etc). To sie nazywala praca u podstaw. Nie bez podstaw powstanie wielkopolskie bylo zwycieskie..Raz dobrze zaplanowane, dwa praca u podstaw przez dziesiatki lat. - edukacja, wychowanie, grupy strzeleckie etc.. Teraz jestesmy, jako Polacy bezbronni..sprawdzcie jak trudno dostac pozwolenie na bron, sprawdzcie jak jestesmy obserwowani. Teraz rewolucja nie jest dobym wyjsciem. Jasne, ze "narod odradza sie w kapieli w krwi". Ale bez moralnego, edukacyjnego, wychowaczego odnowienia Polakow to liczne cwaniaczki (takze z panstw osciennych lub nawet dalszych) zajma miejsce tych cwaniaczkow i beda niszczyc nasz kraj jeszcz bardziej, a Polacy dadza sie urobic tak samo jak przy solidarnosci i okraglych stolach...

Karenz88

2012-06-14, 00:48
Z tego co słysze to jakieś zjeby komusze-pedalskie
bo krzyczą "faszysta potem neonazista następnie neo faszyta , i na koniec coś debilnego "
ogólnie widać że śmieciów tylko na tyle stać