18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielubiany polityk

Pener • 2012-04-07, 21:30
pokazali co o nim sądzą ;)

krishna

2012-04-08, 08:46
@Niebieski

Gdyby nick Penera był czerwony to można by zrobić z niego Millera.
Tylko wtedy trzeba wziąć ciasto.

Ru...........tQ

2012-04-08, 08:47
buchaj napisał/a:


co będzie iskrą? :|



Śmierć? 8-)


Kiedyś może lepiej nam się żyć będzie :roll:

zapal

2012-04-08, 08:49
Polacy to waleczny naród niestety, większość z nas boi się wyjść przed szereg... i tak było odkąd pamiętam...
w szkole wszyscy cwani jeden wychodził reszta chowała głowy i oberwał jeden...
w pracy tak samo każdemu złe... kiedy zbierałem podpisy i chciałem zorganizować protest to większość się schowała... bo ten ma rodzinę , ten ma jakaś tam przeszłość mogą go skazać.. i jak zwykle zostawało 2,3 którzy gówno mogli...
tak jest teraz... w internecie każdy robi rewolucje... i pisze ze on pójdzie na wiejska itd... nawet jakbyśmy się tu umówili wtorek 9:00 pod wiejska z taczkami... to z 2,3 milionów internautów zostało by 20-30 osób które przepędziła by policja...
Ludzie posłuchajcie sobie czasem "HYMNU". "ROTY" i zajadacie sobie pytanie co ja robię, dlaczego skazuje Polskę na zagładę...

sz...........r9

2012-04-08, 10:23
buchaj napisał/a:

leci piwo, na początku się śmiałem
ale potem - co jeszcze u nas musi się wydarzyć żeby wk***iony ogół wyszedł na ulice i rozpędził tę poprawną politycznie złodziejską wyciągniętą spod prawa zgraję?
praca do 67 roku życia?
acta?
benzyna po 6zł przy zarobkach 1500-2000zł?
brak szans na własne mieszkanie bez zadłużenia?
co będzie iskrą? :|



Nie trzeba było na platforme głosować.

Carol

2012-04-08, 10:37
buchaj napisał/a:

leci piwo, na początku się śmiałem
ale potem - co jeszcze u nas musi się wydarzyć żeby wk***iony ogół wyszedł na ulice i rozpędził tę poprawną politycznie złodziejską wyciągniętą spod prawa zgraję?
praca do 67 roku życia?
acta?
benzyna po 6zł przy zarobkach 1500-2000zł?
brak szans na własne mieszkanie bez zadłużenia?
co będzie iskrą? :|


Tylko mentalny gimbus może mówić o wychodzeniu na ulicę. Przykłady mówią, że nic to nie daje a jeszcze ludzie tracą swoje dobytki bo przy okazji hołota pali samochody.
Czas żeby coś zrobić był przy wyborach, a wszystkie znaki na ziemi i na niebie mówiły, że PO znaczy Partia Oszustów. Proszę mi teraz nie narzekać skoro idąc do urny szło się ze słowami na ustach: "ważne żeby PiS" nie wygrał. Jakby innych partii nie było. Stosunkowo niedługo są wybory i mam nadzieję, że wtedy ludzie wyjdą na ulicę prosto do urn i pokarzą wszystkim pzpr-owskim mordom, że naród nie chce ich już przy korycie.

darecki328 napisał/a:

k***a... kto jest za rewolucją?! bo ja tak. k***a mać , politycy rżną nas w dupę jak Ron Jeremy azjatki..


Miałeś szansę przy poprzednich wyborach. Teraz się zamknij i czekaj na kolejne wybory.

Pener666 napisał/a:


mój ojciec jest radnym PO, politykę mam we krwi ;)


To dlatego tępisz słowa krytyki pod adresem PO?

Kolba515

2012-04-08, 10:49
Mam takie dziwne wrażenie że to co oni tam wykrzykują brzmi jak demon co kradnie dusze i nagle nimi wszystkimi przemawia :D Do horroru by się nadawało ^^

Pener

2012-04-08, 11:00
Carol napisał/a:

To dlatego tępisz słowa krytyki pod adresem PO?


No ;) dokładnie

sz...........r9

2012-04-08, 11:13
Pener666 napisał/a:


No ;) dokładnie



Następca Tuska rośnie

Piromanx

2012-04-08, 11:47
geneza upie**olonego stołu Durczoka :D

mc...........es

2012-04-08, 12:07
wysoko budżetowy strajk, tyle jajek poleciało ... szok

.:...........:.

2012-04-08, 12:08
szwagier9 napisał/a:

Następca Tuska rośnie



On tylko rośnie, nie, że Tuska następca. ;-)

Lam3rZ

2012-04-08, 12:27
k***a mac... ktos cos powiedzial - nie trzeba bylo glosowac za PO, ktos powiedzial cos innego - nie trzeba bylo glosowac za PIS, pie**olnijcie sie w leb bo kazda partia w rzadzie to ch*je i darmozjady myslacy o sobie, tylko ze ten ma wieksza wladze to ten wiecej sobie przywlaszcza, inni by doszli do wladzy to by stali sie tacy sami... KAZDY w rzadzie to pie**olony zlodziej i tak zostanie, tylko ze niektorzy sie z tym obnosza a inni nie.

dawidekacab

2012-04-08, 13:14
Tytul troszke dziwny, bo ktory polityk jest lubiany?

ads19

2012-04-08, 13:46
"nosi nas, k***a mać!"?

Pleso93

2012-04-08, 14:13
Carol napisał/a:


Proszę mi teraz nie narzekać skoro idąc do urny szło się ze słowami na ustach: "ważne żeby PiS" nie wygrał. Jakby innych partii nie było.
Miałeś szansę przy poprzednich wyborach. Teraz się zamknij i czekaj na kolejne wybory.



Rozumiem, że nie uważasz wymienionych wyżej kwestii za problem? Bo mówisz w taki sposób, jakby to Ciebie nie dotyczyło :roll: