18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nielegalne oprogramowanie

Centurion • 2009-11-03, 14:23
Spot kampanii walczacej z piractwem... ale jego poziom...
I to wszystko zapewne za nasze pieniądze ;)


axtxn

2009-11-03, 14:28
Ciekawe skad mieli nakaz imienny...

.:...........:.

2009-11-03, 14:37
axtxn napisał/a:

Ciekawe skad


Zapewne z kątowni.

nefrael

2009-11-03, 14:40
Wogole to jest poj***ne, wystarczy pojsc do empiku i popatrzec na ceny. Idziwic ze piractwo jest skoro glupia gra czy plyta z uzyka kosztuje 100 zl a to jest wiecej niz dzienny zarobek wiekszosci szarych zjadaczy chleba.

Caehar

2009-11-03, 14:43
Ostatnio Nergal w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się na temat piractwa. Powiedział, że jeśli ktoś jest prawdziwym fanem to nawet po ściągnięciu kawałków z internetu będzie chciał kupić sobie oryginał. Wierzy w uczciwość prawdziwych fanów. W zasadzie ma racje.

Centurion

2009-11-03, 14:52
Tych klipów jest więcej:




Mietek69

2009-11-03, 14:56
Cytat:

Wogole to jest poj***ne, wystarczy pojsc do empiku i popatrzec na ceny. Idziwic ze piractwo jest skoro glupia gra czy plyta z uzyka kosztuje 100 zl a to jest wiecej niz dzienny zarobek wiekszosci szarych zjadaczy chleba.



Ano, te chamy - twórcy gier, filmów, muzyki - pracują miesiącami i chcą za to więcej niż na piętkę chleba i wodę :( . Oszuści i wyzyskiwacze - ja będę prawy i uczciwy i ściągnę z neta.
:idzwch*j:

Caehar

2009-11-03, 14:58
Ja jeszcze w swoim życiu nie kupiłem ani jednej gry...wszystkie dostałem pod choinkę :)

AL...........ON

2009-11-03, 15:06
Ja powiem tak - oni są k***a żałośni. Tyle..

godzik

2009-11-03, 15:15
Tak po prawdzie to prawdziwym powodem piractwa nie jest w Polsce cena, a dostępność produktów.

Jest kilka filmów, które chciałbym mieć na dvd, kilka starszych tytułów gier, albumów pewnych wykonawców, ale nie ma gdzie tego dostać. Nie wystarczy iść do empika bo tam niewiele jest. Z drugiej strony jestem na tyle leniwy, że przy dobrym łączu nie chce mi się ściągać tego wszystkiego bo średnia z tego satysfakcja.

Ano, już pomijam dostępność oprogramowania. Kupa komercyjnego szmelcu jest w sklepach, a te na prawdę przydatne programy to się po całych tygodniach na necie szuka w jakiś małych sklepach internetowych.

Mietek69

2009-11-03, 15:22
Cytat:

Tak po prawdzie to prawdziwym powodem piractwa nie jest w Polsce cena, a dostępność produktów.



Tak po prawdzie to prawdziwym powodem kradzieży droższych samochodów nie jest cena, tylko ich dostępność :lol:

Chrząszczyżewoszyc

2009-11-03, 15:41
Co ma nowa bejołns do nielegalnego oprogramowania? Nawet kampanii porządnie nie zrobią...

Osobnikom mylącym kradzież z piractwem polecam ten oto obrazkowy instruktaż:


godzik

2009-11-03, 15:47
Mietek, masz problem z zakupem czegokolwiek (prócz Ferrari) z powodu czego innego niż cena? Bo z tego co wiem to jedynie przy nowych modelach Ferrari producent wybiera właściciela auta, nie odwrotnie ;)

Co za bezsens xD Tak miało być wyżej:
...z powodu innego niż cena?

smk666

2009-11-03, 15:55
Spójrzcie na cenę takie sobie windowsa 7. Wersja ultimate kosztuje więcej niż pensja niejednego kowalskiego, sam osobiście nie znam nikogo kto by zarabiał więcej niż jego cena: http://allegro.pl/item803474154_windows_7_ultimate_pl_64_bit_box_fvat.html

A potem zdz**ko że ludzie piracą. Takie grube pieniądze można zainwestować w porządną modernizację sprzętu, albo po prostu na przeżycie do pierwszego. W Ameryce 300$ (bo mniej więcej tyle tam kosztuje, taniej niż u nas) to niecała tygodniówka kasjera z wallmart czy innego ichniego syfu.