18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niekryty Krytyk ocenia: Kuchenne Rewolucje

stworek • 2012-11-25, 18:43
Ja pie**olę co ja oglądam :roll:

Zl...........ny

2012-11-28, 13:56
stworek już k***a rok jesteś na sadolu i nie zauważyłeś że Pokryty nie jest tu mile widziany?

3m

2012-11-28, 14:03
Koleś po prostu utrzymał się na fali i wykorzystał moment i zarabia. Już nie musi robić dobry filmików, żeby się utrzymać. Wystarczy, że wsadzi na koniec reklamę i puf! Pojawia się kaska na koncie.

lasyk

2012-11-28, 14:07
j***na gruba świnia gwiazdorzy w tych programach jakby k***a Gordonem Ramsay'em była.. Na gotowaniu zna się tak, że jej "ekskluzywne" restauracje wołają o pomstę do nieba... Następna gwiazdeczka tvn'u która robi karierę na gnojeniu ludzi za grube pieniądze.

ściwanek

2012-11-28, 14:19
Ona powinna się leczyć, Wiem może i mało się znam na kuchniach świata, ale bez przesady, jak by mi ktoś dawał żarcie za free to bym zjadł a ona wybrzydza k***iszon. :]

koło_zamachowe

2012-11-28, 14:36
niech się wezmą do roboty j***ne nieroby a nie szukają szczęścia w internecie !

filipsworks

2012-11-28, 14:40
Pokryte, adbustery i inne geslerowe - ch*jnia i ciemnota. Adbuster nie umie myć naczyń, pokryty to jak widać, a geslerowa? Błagam. Te restauracje powinni zamykać, bo co za debil wpuszcza rozkudłaną babę, żeby się nad garami pluła?! Zresztą jak już udowodniła wiele razy o zajebistym żarełku gówno wie i tylko "tłuszczyk z golonki" jej w głowie (i w dupie).

Suguru

2012-11-28, 14:56
Niekryty kretyn... Robienie z siebie debila... a co ja sie bede o nim rozpisywal. Chce ktos piwo?

Borys_

2012-11-28, 15:11
hehe ten motyw z dzikiem na talerzu mnie nawet rozbawił

podgor5

2012-11-28, 16:02
nie lubie tej baby, każdy program który po niej ciśnie ma moje poparcie

deathless

2012-11-28, 16:21
ooo widze masa hejterow ktorzy przez cale zycie sprzed kompa nie wychodza. Koles ma pomysl realizuje go zarabia do piet mu niedorastacie :D pozdrawiam

contracts

2012-11-28, 18:12
Do pizzy dodaje sie surowe ważywa i pieką się wraz z pizzą! Cebula nie była surowa tylko upieczona razem z pizzą! Sssij suko!

Suguru

2012-11-28, 19:22
deathless napisał/a:

ooo widze masa hejterow ktorzy przez cale zycie sprzed kompa nie wychodza. Koles ma pomysl realizuje go zarabia do piet mu niedorastacie :D pozdrawiam



Slaby trolling, musisz sie bardziej postarac dziecko drogie :kawa:

tigerqaz

2012-11-28, 20:38
Byłem u tej p*zdy w knajpie w Łodzi, nie dość że nie smakuje jak u mamy to:
-drogo jak sk***ysyn
-żarcie ohyda
-nawet o serwetki trzeba się prosić bo na stole nie ma
-obsługa to chyba pociotki i reszta rodzinki pojebów
-a napiwki wliczone w rachunek
A może ja k***a nie chciałem dać napiwku bo połowę j***nego żarcia musiałem oddać gdyż nie dało się zeżreć...
Nawet wysrać było ciężko :D
Wielka Pani Magda jeździ Toyotą Yaris Verso j***na ma taki gust jaki smak...
"Jedzenie jak u mamy" Ale jej stara ch*jowo musiała gotować !!!

Cytat:

"Maczanka Gessler"



Bo to był burdel i tam się chodziło zamoczyć a nie jeść k***a.