18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niegrzeczni policjanci

el...........iz • 2013-04-03, 12:33
oceńcie sami ;)

Provid3r

2013-04-03, 12:56
PolicjaNci,a nie policjaŃci :) .

el...........iz

2013-04-03, 12:58
Provid3r napisał/a:

PolicjaNci,a nie policjaŃci :) .

dzięki już poprawione ;)

Deepshock

2013-04-03, 12:59
Ostatńio policjańci wlepili mi mandat za złe parkowańie.

głodny_toster

2013-04-03, 13:35
eXtremek napisał/a:

Ostatńio policjańci wlepili mi mandat za złe parkowańie.




k***a...gość poprawił błędy (fakt, ludzką rzeczą jest czynić błędy), pięknie podziękował i przeprosił za "byki" a ty się dalej przypie**alasz. Zgiń hejterze :hitler:

dirty_pig

2013-04-03, 13:40
program dla konfidentow?

ds...........gr

2013-04-03, 13:55
Provid3r napisał/a:

PolicjaNci,a nie policjaŃci :) .



elwiz napisał/a:

dzięki już poprawione ;)



fantomasik napisał/a:

k***a...gość poprawił błędy (fakt, ludzką rzeczą jest czynić błędy), pięknie podziękował i przeprosił za "byki" a ty się dalej przypie**alasz. Zgiń hejterze :hitler:



k***a nie wierzę, że to sadistic, aż mi się łezka w oku zakręciła :D

Endorfina89

2013-04-03, 17:35
Z Panem Mariuszem Sokołowskim miałem wykłady na uczelni. To, że tutaj krytykuje policję to nic, ale teksty, jakimi potrafił sypać na policjantów w trakcie wykładów zapadły mi w pamięć na długo :-) Bardzo fajny policjant, a przede wszystkim człowiek. Aż zdziwienie mnie bierze, że ktoś, kto tak otwarcie krytykuje policję jest rzecznikiem prasowym Komendy Głównej Policji 8-)

Songo Master

2013-04-03, 17:59
Bo Polska Policja to dno, chamstwo i tak można wymieniać nie liczni Policjanci są w porządku. Takie moje zdanie może ktoś ma Mame lub Tate w Policji i uważa inaczej. Miałem przyjemność spotkać Policję z Holandii, Norwegi, Niemiec ich kultura osobista i szacunek do człowieka jest ogromny. Gdyby w Policji nie siedzieli psychole, alkoholicy, ćpuny i wiele innej maści ludzi opinia Policji by się zmieniła. Chciałbym żyć w państwie gdzie Policja naprawdę coś robi i pomaga. Mam znajomych Policjantów i wiem mniej więcej co się dzieje w pracy Policjanta. Szanuję każdego Policjanta który szanuję mnie. Na sam koniec napiszę że powinno się wywalić Policjantów którzy pałowali za komuny obywateli, bo przecież te osoby żyją nadal przeszłością dla nich nic się nie zmieniło :) Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

cenius

2013-04-03, 22:43
Tego ciepłego policjantka sokołowskiego nie cierpie jak ciapatych muzłumanów

nie trawie typa, te jego gadki
w każdej sprawie musi się wpjerdalać i moralizować

a sprawa truchła małej magdy to była kwintesencja jego wk***iania mnie.

ocwpzw

2013-04-03, 22:51
Endorfina89 napisał/a:

Z Panem Mariuszem Sokołowskim miałem wykłady na uczelni. To, że tutaj krytykuje policję to nic, ale teksty, jakimi potrafił sypać na policjantów w trakcie wykładów zapadły mi w pamięć na długo :-) Bardzo fajny policjant, a przede wszystkim człowiek. Aż zdziwienie mnie bierze, że ktoś, kto tak otwarcie krytykuje policję jest rzecznikiem prasowym Komendy Głównej Policji 8-)



ale ten filmik jest zmontowany z wyciętych tekstów, jakimi opisywał zachowanie kierowców w "bez trzymanki" i podłożonych sytuacji z radiowozami :) taka sytuacja

gr152

2013-04-03, 22:54
U nas na drogach niebezpieczniej niż w Rumunii?! k***a, gdzie?!

Nihilista

2013-04-03, 23:17
Piwko za film i Nowy Port ;)

Krysss

2013-04-03, 23:32
Mi się wydaje, że oni opieprzają kierowców, którzy pokazują, przestrzeganie przepisów przez policję ? 0.o

Bardok

2013-04-03, 23:38
Policjanci to najwięksi chuligani chronieni prawem.