18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niegrzeczni policjanci

el...........iz • 2013-04-03, 12:33
oceńcie sami ;)

Philipek

2013-04-04, 00:05
wk***ia mnie ten film.. jak dla mnie Ci gliniarze (prawie wszyscy), jechali bardzo bezpiecznie. predkosc jest jedna z rzadszych przyczyn wypadkow. nie malolat w pseudo sportowym samochodzie, przekraczajacy predkosc a kobieta w sredniej klasy samochodzie, po 30 z telefonem przy uchu jest glowna przyczyna wypadkow. do tego dokladaja sie najczesciej dziadkowie, wyjezdzajacy tylko na niedziele, nie umieja oni odnalesc sie w ruchu drogowym, skrecaja z prawego pasa w lewo, nie patrza w lusterka; lamia wszystkie przepisy o jakich mozna pomyslec, poza predkoscia.. wiec swieci sa? nie k***a a ich sie nie karze -.-

zygiboos

2013-04-04, 00:05
Ja nie znam tego gestu :(

Yasiu99

2013-04-04, 07:46
Ostatni w europie tylko że 90% śmierci na drodze jest na drzewach albo na pasach.

kulwon przez f

2013-04-04, 14:41
widze, ze pierwsze sadistikowe psiaki sie zlecialy do tego tematu

theonlymad

2013-04-04, 19:59
Policjanci są ponad prawem, mnie raz wieźli (nie ma się czym chwalić, no ale stało się) na komendę dwupasmówką z ograniczeniem do 90. Jechali około 220 nieoznaczonym radiowozem, no bo kto im k***a zabroni.
Nawet jakby ich zatrzymali to tylko machnie legitymacja i jedzie dalej, bo przecież policjant policjantowi mandatu nie da.

Neonon

2013-04-04, 20:43
Sokolowski pieroli o niczym dla publiczności. W tvp policjia nie robi bledów. Na uczelniach i w internecie ... "ewidentne wykroczenie" "policjant tez musi przestrzegać prawa" " to było bardzo glupie zachowanie policjanta" jak ja tego typa nie lubie....... falszywy nie ma swojego znania. Mowi tak jak mu zagraja (zaplacą)