18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedługo w galerii

Adek92 • 2021-09-28, 21:55


Niedługo w galeriach

Jerzy_Owsik

2021-09-28, 21:59
ehhh weź ty już z tymi gownianymi filmami idź na jutubka Adek, a jakiś inny ch*j daje jeszcze piwo za ten shit

garota

2021-09-28, 22:02
Zaszczepieni i pokorni w kolejce do gazu.

mygyry

2021-09-28, 22:10
Oni k***a na zakupach czy na studniówkę poloneza ćwiczą

Insaner

2021-09-28, 23:01
Od prawie 2 lat mam wrażenie, że twórcy tych "obostrzeń" mają z tego wszystkiego pompę. Robią między sobą zakłady o to kto wymyśli coś głupszego i przekona do tego ludzi, a potem śmieją się do rozpuku widząc roztrzęsionych emerytów jeżdżących po pustej wiejskiej drodze rowerem w masce (o ile tak można nazwać noszoną przez rok brudną szmatę), ludzi w przyłbicach w jednym samochodzie, albo kolejki po szczepionkę którą można już chyba śmiało nazwać "placebo" bo w zasadzie nie wiadomo przed czym chroni i jaka jest jej skuteczność skoro w przeciągu roku mówi się już o 4 dawce, a ludzie jak chorowali tak "chorują" - co ciekawe niektórzy nawet czasem umierają pomimo zaszczepienia liczbą x-dawek ;-)

Gdyby zniesiono jakiekolwiek testy to nagle by się okazało, że nie ma żadnej epidemii.

Behemot

2021-09-28, 23:06
Hah! j***ni hipokryci! A teraz odejmij motyw handlowy i dodaj religijny. Baranki boże, a nie czekaj, baranek to Jezus a wy jego łowce tak? Zaraz hipokryci wyskoczą, że w religii to normalne, podążać według reguł- to ja powiem tylko, że wierzycie w żyda, o którym dowiedzieliście się w średniowieczu z ust przyszłych Niemców, których tak dziś nie lubicie. Co się stało z tym narodem to ja k***a nie rozumiem, taka k***a roszczeniowa banda hipokrytów wyj***ła w ciągu ostatnich kilku lat. Niech w końcu uchwalą ustawę o powszechnym dostępie do broni, niech naród się uzbroi, niech zaczną się igrzyska i noc oczyszczenia :krejzi:

Behemot

2021-09-28, 23:11
Insaner napisał/a:

Od prawie 2 lat mam wrażenie, że twórcy tych "obostrzeń" mają z tego wszystkiego pompę. Robią między sobą zakłady o to kto wymyśli coś głupszego i przekona do tego ludzi, a potem śmieją się do rozpuku widząc roztrzęsionych emerytów jeżdżących po pustej wiejskiej drodze rowerem w masce (o ile tak można nazwać noszoną przez rok brudną szmatę), ludzi w przyłbicach w jednym samochodzie, albo kolejki po szczepionkę którą można już chyba śmiało nazwać "placebo" bo w zasadzie nie wiadomo przed czym chroni i jaka jest jej skuteczność skoro w przeciągu roku mówi się już o 4 dawce, a ludzie jak chorowali tak "chorują" - co ciekawe niektórzy nawet czasem umierają pomimo zaszczepienia liczbą x-dawek
Gdyby zniesiono jakiekolwiek testy to nagle by się okazało, że nie ma żadnej epidemii.



To samo można podpiąć pod każdą religię, k a ż d ą ! Odpusty srusty, pokuty sruty, ch*ja wiesz co po drugiej stronie ;)

JaTylkonaChwile

2021-09-28, 23:17
Behemot napisał/a:

Hah! j***ni hipokryci! A teraz odejmij motyw handlowy i dodaj religijny. Baranki boże, a nie czekaj, baranek to Jezus a wy jego łowce tak? Zaraz hipokryci wyskoczą, że w religii to normalne, podążać według reguł- to ja powiem tylko, że wierzycie w żyda, o którym dowiedzieliście się w średniowieczu z ust przyszłych Niemców, których tak dziś nie lubicie. Co się stało z tym narodem to ja k***a nie rozumiem, taka k***a roszczeniowa banda hipokrytów wyj***ła w ciągu ostatnich kilku lat. Niech w końcu uchwalą ustawę o powszechnym dostępie do broni, niech naród się uzbroi, niech zaczną się igrzyska i noc oczyszczenia



co ty k***a pie**olisz dzieciaku?
W kosciele jak ksiadz wymysli to wierni moga nawet szpagaty napie**alac lub po przyjeciu komunii moga sie czolgac lub napie**alac fikołki. W galerii handlowej masz jakies markety, spklepy z ubraniami itd i nie wiem czy wiesz ale, zarcie i ubrania rajcuja ludzi bardziej, niz mozliwosc pomodlenia sie do Jezuska, pedofila czy jakiegos ufoluda z 8 rekami.

Do sklepow idziesz za podstawowymi potrzebami a Boga jesli chcesz - znajdziesz wszedzie. Wiec nie pie**ol glupot bo sklepy i kosciol to jednak nie to samo. Jestem goracym zwolennikiem powszechnego dostepu do broni ale czytajac takie komentarze - mocno sie zastanawiam i chyba jednak powinienem byc przeciw. Naogladales sie filmow i pewnie zarwales niejedna nocke przy fortnite... wiec lepiej nie. Niech ta bron jednak nie bedzie powszechnie dostepna.

Behemot napisał/a:

To samo można podpiąć pod każdą religię, k a ż d ą ! Odpusty srusty, pokuty sruty, ch*ja wiesz co po drugiej stronie



kolejny poj***ny komentarz :homer: idz juz spac, jutro szkola...

Sadisticzny

2021-09-28, 23:41
Behemot napisał/a:

Hah! j***ni hipokryci! A teraz odejmij motyw handlowy i dodaj religijny. Baranki boże, a nie czekaj, baranek to Jezus a wy jego łowce tak? Zaraz hipokryci wyskoczą, że w religii to normalne, podążać według reguł- to ja powiem tylko, że wierzycie w żyda, o którym dowiedzieliście się w średniowieczu z ust przyszłych Niemców, których tak dziś nie lubicie. Co się stało z tym narodem to ja k***a nie rozumiem, taka k***a roszczeniowa banda hipokrytów wyj***ła w ciągu ostatnich kilku lat. Niech w końcu uchwalą ustawę o powszechnym dostępie do broni, niech naród się uzbroi, niech zaczną się igrzyska i noc oczyszczenia



Cichaj tam frajerze

Behemot

2021-09-29, 00:05
JaTylkonaChwile napisał/a:

co ty k***a pie**olisz dzieciaku?
W kosciele jak ksiadz wymysli to wierni moga nawet szpagaty napie**alac lub po przyjeciu komunii moga sie czolgac lub napie**alac fikołki. W galerii handlowej masz jakies markety, spklepy z ubraniami itd i nie wiem czy wiesz ale, zarcie i ubrania rajcuja ludzi bardziej, niz mozliwosc pomodlenia sie do Jezuska, pedofila czy jakiegos ufoluda z 8 rekami.
Do sklepow idziesz za podstawowymi potrzebami a Boga jesli chcesz - znajdziesz wszedzie. Wiec nie pie**ol glupot bo sklepy i kosciol to jednak nie to samo. Jestem goracym zwolennikiem powszechnego dostepu do broni ale czytajac takie komentarze - mocno sie zastanawiam i chyba jednak powinienem byc przeciw. Naogladales sie filmow i pewnie zarwales niejedna nocke przy fortnite... wiec lepiej nie. Niech ta bron jednak nie bedzie powszechnie dostepna.
kolejny poj***ny komentarz idz juz spac, jutro szkola...



Dzieciaczka to ja mam w twoim wieku, a to ,że nie zrozumiałeś przekazu utwierdza mnie tylko w przekonaniu ,że jesteś milenialsem. Nawet nie będę ci tłumaczył ,że nie chodzi o j***ną galerię bo za tępy jesteś, żeby zaobserwować pewne spokrewnione procesy społeczne.

Sadisticzny napisał/a:

Cichaj tam frajerze



Pozdrów swoja matulkę

Frenzy

2021-09-29, 03:35
Oświeceńcy wiadomo że większość z Was nie zachoruje objawowo, nie macie jeszcze 70 lat cymbały tylko około 16 a jasny jest przekaz, że najstarsi są najbardziej narażeni. To, że nie dojebie Was ciężki przebieg nie znaczy, że szczepionki nic nie dają i że wirus nie istnieje. Waszą gównowiedzą nakręcacie tylko siebie wzajemnie i dlatego wydaje się wam, że ta teoria spiskowa jest taka prawdziwa. Rodzice Was szczepili na Odrę, zoltaczke jak na chleb mowiliście pep, i jakoś nie ma to wpływu czy ktoś jest głupszy czy mądrzejszy, czy ktoś dłużej żyje czy krócej. W ten sposób człowiek wygrał z tymi chorobami. Mógłbym jeszcze dużo napisać z perspektywy myślącego człowieka ale już i tak za dużo czasu poświęciłem na pisane tego posta dla debili. Nie zachorujecie więc nie mam racji.

PsikutaBezS

2021-09-29, 04:06
Ciekawe jak murzyński piątek będzie wyglądał ? :)

jebać_pis_w_dupsko

2021-09-29, 06:41
nieźle ten portal schodzi na psy, albo raczej na p*zdy co takie gówno tu wrzucają

Ks...........es

2021-09-29, 07:16
Ktoś tu z telegrafu zrobił sobie modem do internetu że tyle czasu zajęło znalezienie tego ? Zły tytuł . Nie niedługo tylko niedawno tak było .

Innanazwa

2021-09-29, 07:52
Jak pierwszaczki w przedszkolu