18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedługo w galerii

Adek92 • 2021-09-28, 21:55


Niedługo w galeriach

MalcolmX

2021-09-29, 09:14
Behemot napisał/a:

Hah! j***ni hipokryci! A teraz odejmij motyw handlowy i dodaj religijny. Baranki boże, a nie czekaj, baranek to Jezus a wy jego łowce tak? Zaraz hipokryci wyskoczą, że w religii to normalne, podążać według reguł- to ja powiem tylko, że wierzycie w żyda, o którym dowiedzieliście się w średniowieczu z ust przyszłych Niemców, których tak dziś nie lubicie. Co się stało z tym narodem to ja k***a nie rozumiem, taka k***a roszczeniowa banda hipokrytów wyj***ła w ciągu ostatnich kilku lat. Niech w końcu uchwalą ustawę o powszechnym dostępie do broni, niech naród się uzbroi, niech zaczną się igrzyska i noc oczyszczenia



Następny, k***a, wnuk milicjanta czy innego SB'ckiego ścierwa

Exclip

2021-09-29, 09:14
Insaner napisał/a:

Od prawie 2 lat mam wrażenie, że twórcy tych "obostrzeń" mają z tego wszystkiego pompę. Robią między sobą zakłady o to kto wymyśli coś głupszego i przekona do tego ludzi, a potem śmieją się do rozpuku widząc roztrzęsionych emerytów jeżdżących po pustej wiejskiej drodze rowerem w masce (o ile tak można nazwać noszoną przez rok brudną szmatę), ludzi w przyłbicach w jednym samochodzie, albo kolejki po szczepionkę którą można już chyba śmiało nazwać "placebo" bo w zasadzie nie wiadomo przed czym chroni i jaka jest jej skuteczność skoro w przeciągu roku mówi się już o 4 dawce, a ludzie jak chorowali tak "chorują" - co ciekawe niektórzy nawet czasem umierają pomimo zaszczepienia liczbą x-dawek
Gdyby zniesiono jakiekolwiek testy to nagle by się okazało, że nie ma żadnej epidemii.



Albo by sie okazalo ze jestes debilem, kolejny ktory mysli ze odkryl prawde i swiatowy spisek.

MalcolmX

2021-09-29, 09:17
Frenzy napisał/a:

Oświeceńcy wiadomo że większość z Was nie zachoruje objawowo, nie macie jeszcze 70 lat cymbały tylko około 16 a jasny jest przekaz, że najstarsi są najbardziej narażeni. To, że nie dojebie Was ciężki przebieg nie znaczy, że szczepionki nic nie dają i że wirus nie istnieje. Waszą gównowiedzą nakręcacie tylko siebie wzajemnie i dlatego wydaje się wam, że ta teoria spiskowa jest taka prawdziwa. Rodzice Was szczepili na Odrę, zoltaczke jak na chleb mowiliście pep, i jakoś nie ma to wpływu czy ktoś jest głupszy czy mądrzejszy, czy ktoś dłużej żyje czy krócej. W ten sposób człowiek wygrał z tymi chorobami. Mógłbym jeszcze dużo napisać z perspektywy myślącego człowieka ale już i tak za dużo czasu poświęciłem na pisane tego posta dla debili. Nie zachorujecie więc nie mam racji.



Co w takim razie powiesz na nakaz szczepienia przez ozdrowieńców? (np. Izrael). Ozdrowieńcy to jedyna grupa ludzi z której krwi jest możliwa szansa na wytworzenie leku.

Kamil3l

2021-09-29, 09:23
Frenzy napisał/a:

Oświeceńcy wiadomo że większość z Was nie zachoruje objawowo, nie macie jeszcze 70 lat cymbały tylko około 16 a jasny jest przekaz, że najstarsi są najbardziej narażeni. To, że nie dojebie Was ciężki przebieg nie znaczy, że szczepionki nic nie dają i że wirus nie istnieje. Waszą gównowiedzą nakręcacie tylko siebie wzajemnie i dlatego wydaje się wam, że ta teoria spiskowa jest taka prawdziwa. Rodzice Was szczepili na Odrę, zoltaczke jak na chleb mowiliście pep, i jakoś nie ma to wpływu czy ktoś jest głupszy czy mądrzejszy, czy ktoś dłużej żyje czy krócej. W ten sposób człowiek wygrał z tymi chorobami. Mógłbym jeszcze dużo napisać z perspektywy myślącego człowieka ale już i tak za dużo czasu poświęciłem na pisane tego posta dla debili. Nie zachorujecie więc nie mam racji.



to napisz jeszcze ile tamte szczepionki były testowane, a ile ta jest. No i dlaczego jest traktowana jako eksperyment medyczny i w razie komplikacji to nikt nie będzie odpowiedzialny poza tobą.

juderaus

2021-09-29, 09:53
Nic nie dające maseczki, testy PCR nie nadające się do diagnozy w/g wynalazcy, plus zwiększona ilość cykli przy badaniu tego testu co powoduje, że bardzo łatwo manipulować ''plusem lub minusem'', brak otwartej debaty z niepowiązanymi farmaceutycznie wirusologami o odmiennym zdaniu a wręcz zamykanie im mordy na kłódkę pod pretekstem utracenia prawa do wykonywania zawodu, dalej mamy ograniczoną ilość przyjęć zgłoszeń tzw. NOP- ów, gdzie szacuje się, że te zgłoszone stanowią może 1 % . Następna sprawa to zawyżanie zgonów przez CNN ( do czego przyznał się nagrywany potajemnie sam dyrektor). Mowa o tutaj o jednej stacji , zapewne reszta robi to samo tak jak pielęgniarki z Siedlec. Dopisywanie zgonów c19 do ofiar wypadków, ofiar zawałów a nawet samobójców( były takie przypadki ) to juz norma. WIĘC POWIEDZ MI CZEGO NIE ROZUMIESZ NIEDOGOTOWANY KARTOFLU KOWIDOWY? Oczywiście takich rarytasków jest o wiele więcej jak cgociażby Australia gdzie od początki PLANDEMII mają 1200 tzw, zgonów kowidowych . 1200 na 25 mln mieszkańców co daje ok 0,048% . A na koniec obejrzyjcie sobie jak się robi statystyki w jednym ze szpitali w NY. Pozdrawiam normalnych i niedojebańców telewizyjnych też..

https://www.youtube.com/watch?v=fS8Dk6k-Sas

Jest jeszcze zajebiście miarodajny eksperyment eksperta od ''areozolu''sutkowskiego https://www.youtube.com/watch?v=ndF3PfOoBvM

Anatoli

2021-09-29, 12:06
Frenzy napisał/a:

Oświeceńcy wiadomo że większość z Was nie zachoruje objawowo, nie macie jeszcze 70 lat cymbały tylko około 16 a jasny jest przekaz, że najstarsi są najbardziej narażeni. To, że nie dojebie Was ciężki przebieg nie znaczy, że szczepionki nic nie dają i że wirus nie istnieje. Waszą gównowiedzą nakręcacie tylko siebie wzajemnie i dlatego wydaje się wam, że ta teoria spiskowa jest taka prawdziwa. Rodzice Was szczepili na Odrę, zoltaczke jak na chleb mowiliście pep, i jakoś nie ma to wpływu czy ktoś jest głupszy czy mądrzejszy, czy ktoś dłużej żyje czy krócej. W ten sposób człowiek wygrał z tymi chorobami. Mógłbym jeszcze dużo napisać z perspektywy myślącego człowieka ale już i tak za dużo czasu poświęciłem na pisane tego posta dla debili. Nie zachorujecie więc nie mam racji.



O kurde nie spodziewałem się tutaj kogoś kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat szczepionek, i kto prawdopodobnie stara się czegoś dowiedzieć ze źródeł naukowych a nie z filmików z youtube na których rzekomo pielęgniarka coś tam tłumaczy albo tych z żółtymi napisami lub powołujących się na statystyki, nie mając jednocześnie pojęcia o statystyce. Na tym portalu należą ci się gratulacje za postawę bo tu jest chyba spęd tego przygłupie go bydła. Masz piwo i trzymaj tak dalej. Spiski to bzdury.

A tak poza tematem to znalazłem spisek, że ptaki nie istnieją, że są to drony

:lol:

Exclip napisał/a:

Albo by sie okazalo ze jestes debilem, kolejny ktory mysli ze odkryl prawde i swiatowy spisek.


Mi jeden oświecony powiedział że skoro uważam to za bzdury to tylko czekać aż trafię do obozu koncentracyjnego. Tak że kolego uważaj i radzę ci tą oświeconą prawdę przyjąć do wiadomości a nie w jakieś nauki się bawić. Dobrze ci radzę bo pójdziesz w kolejce do gazu

Quba23

2021-09-29, 12:39
O ilu covbaranów tutaj też pewnie jacyś są :-D

KFCnigget

2021-09-29, 17:23
Behemot napisał/a:

Dzieciaczka to ja mam w twoim wieku, a to ,że nie zrozumiałeś przekazu utwierdza mnie tylko w przekonaniu ,że jesteś milenialsem. Nawet nie będę ci tłumaczył ,że nie chodzi o j***ną galerię bo za tępy jesteś, żeby zaobserwować pewne spokrewnione procesy społeczne.
Pozdrów swoja matulkę



ale to co się dzieje z covidem nie na darmo nazywa się OBOSTRZENIE, ma to na celu zatrucie życia Tobie i innym :) religia jest zupełnym przeciwieństwem rządu, te zasady służą każdemu i dzięki nim żyje się lepiej :) do nauki matole :kawa:

Manolito666

2021-09-29, 18:50
Exclip napisał/a:

Albo by sie okazalo ze jestes debilem, kolejny ktory mysli ze odkryl prawde i swiatowy spisek.



Tyś jest za to k***a mądry. Choć ślepy i głuchy na pewno, a i z dodawaniem do 10 też raczej pewnie słabo...

4man

2021-09-29, 18:51
Frenzy napisał/a:

Oświeceńcy wiadomo że większość z Was nie zachoruje objawowo, nie macie jeszcze 70 lat cymbały tylko około 16 a jasny jest przekaz, że najstarsi są najbardziej narażeni. To, że nie dojebie Was ciężki przebieg nie znaczy, że szczepionki nic nie dają i że wirus nie istnieje. Waszą gównowiedzą nakręcacie tylko siebie wzajemnie i dlatego wydaje się wam, że ta teoria spiskowa jest taka prawdziwa. Rodzice Was szczepili na Odrę, zoltaczke jak na chleb mowiliście pep, i jakoś nie ma to wpływu czy ktoś jest głupszy czy mądrzejszy, czy ktoś dłużej żyje czy krócej. W ten sposób człowiek wygrał z tymi chorobami. Mógłbym jeszcze dużo napisać z perspektywy myślącego człowieka ale już i tak za dużo czasu poświęciłem na pisane tego posta dla debili. Nie zachorujecie więc nie mam racji.



Szczepienie przeciw odrze należy do szczepień obowiązkowych (bezpłatnych) podawanych w Polsce w 13-15 mies. życia oraz 6 roku życia. Skuteczność szczepienia po podaniu 2 dawek szczepionki wynosi 98-99%, utrzymuje się do końca życia. Szczepionka typu MMR jest szczepionką bezpieczną. Skutecznosc do konca zycia wiec prosze nie porownywac tych preparatow do szczepionek

adi_k0

2021-09-29, 23:03
KFCnigget napisał/a:

religia jest zupełnym przeciwieństwem rządu, te zasady służą każdemu i dzięki nim żyje się lepiej



Nie, religia (każda) służy ogłupianiu baranów dla jakiś tam korzyści tych, którzy ją wymyślili. A teraz możesz zapie**alać dać na tacę.

eMCeONe

2021-09-29, 23:27
W tym roku przez to gówno kilku znajomych pochowało swoich dziadków czy rodziców... Ale nie... antyszczepionkowe gówna będą wylewały swoje teorie na sadolu, że cała pandemia jest wymyślona... ja pie**ole... podczas panowania gruźlicy też byli tacy kretyni ale na szczęście postęp pandemii szybciej ich eliminował...

na...........pl

2021-09-30, 00:13
eMCeONe napisał/a:

W tym roku przez to gówno kilku znajomych pochowało swoich dziadków czy rodziców...



ch*j mnie obchodzą twoi znajomi? Przykład anegdotyczny jest ch*ja wart, ja znam tylko dwa przypadki covida - jeden to stary niezaszczepiony dziad co go rodzina nie chciała do szpitala wieźć, drugi to niezaszczepiona pielęgniarka/położna w szpitalu covidowym. Jak mam im pomóc? Nie wiem.

Żeby nie było - jestem zaszczepiony, bo nie jestem idiotą, ale nie dam sobie wmówić że bez maski czy w ogóle wychodząc z domu jestem sprawcą czyjejś śmierci - k***a w ten sposób dojdziemy do wniosku że powinniśmy starszych ludzi w foliowych workach zamknąć, ponieważ szansa na to że kogoś zabijemy swoim "katarem" odwiedzając go po prostu jest całkiem spora...

Sigonek

2021-09-30, 15:38
Nie łazić do galerii z zagranicznymi sklepami. Nie kupować w firmach promujących pandemię i obostrzenia. Nie oglądać mediów wspierających faszyzm i łamanie prawa. BOJKOT, proste ? Proste.

Huherko

2021-09-30, 16:40
Sigonek napisał/a:

Nie łazić do galerii z zagranicznymi sklepami. Nie kupować w firmach promujących pandemię i obostrzenia. Nie oglądać mediów wspierających faszyzm i łamanie prawa. BOJKOT, proste ? Proste.



Proste - Po chleb, jajka i mleko chodzić do lokalnego sklepu. Po jabłka i marchewkę do surówki do lokalnego warzywniaka. Nie dość, że szybciej, to i bezpieczniej, a przy okazji wspierasz lokalnego przedsiębiorcę.

BTW, nie lubię tych całych "galerii" - ludzie tam łażą jak jakieś zombie i oglądają te manekiny na witrynach i uważają to za świetną rozrywkę ...