18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieczynne schody w Kielcach

ArchMag • 2014-02-02, 13:36
Kolejny ZAKAZ ...




sorry taki mamy klimat ...

Kielce 02.02.2014

Płyta_Gnojowa

2014-02-02, 13:42
Takie mamy poj***ne społeczeństwo, te schody mogłyby być udostępnione, ale na 100% ktoś by się zj***ł i już sprawa dla reportera, kto udostępnił, dlaczego, niebezpieczeństwo, małe dzieci...
Wiadomo jak jest też bym owinął taśmą i zrobił zakazy. Sami jesteśmy sobie winni...

sauerps

2014-02-02, 14:02
k***a nie chciało się komuś szpadlem śniegu zeskrobać i posypać piaskiem a opie**olić taśma i postawić tabliczkę najprościej... poj***ne jak ludzie

FrasQs

2014-02-02, 14:13
Teraz jak ktoś wypie**oli zidanem w ziemie to sie władze wytłumaczą że przecież schody zamknięte były. :) Proste ale skuteczne.

WydziałPolicji

2014-02-02, 14:26
k***a 1 kg soli - 69 gr. ok zaokragle do 1 zł , schodków jest około 15 . na każdy chociaż dobra niech będzie 1 worek = 1 schodek czyli k***a 15 zł na posypanie schodów sola a potem wystarczy szufelka i zmiotka żeby to ściągnąć. Ale przeciez lepiej pie**olnąć j***ne taśmy i znak i wydrukować kartkę jeszcze, że schody śliskie bo nie widać przecież.

chlusniembousniem

2014-02-02, 15:41
A może to ruchome schody? Dostały awarię, spadł śnieg i zagrodzili żeby ludzie jeszcze bardziej nie zniszczyli.

basteek112

2014-02-02, 16:02
Moje miasto taaakie Piękne a Lubawskiemu ch*j w dupę za wycinanie drzew gdzie popadnie oraz betonowanie wszystkiego .

jbone

2014-02-02, 16:06
jakieś gówniarze żart zrobili i z okna się śmieją.

kamuha

2014-02-02, 21:24
Normalnie - CSI sensacje kieleckie.

Mamy takie prawo a nie inne. Z tego co widać na filmie to do pełnowartościowych schodów brakuje kilku stopni , zatem jest to obiekt niesprawny. Jakby jeden z drugim się tam wyj***ł i porządnie połamał to zaczęłoby się szukanie winnych całego zajścia. Odpowiedziałby zarządca nieruchomości tudzież administrator.
Z jednej strony każdy jest zafascynowany niemieckimi samochodami (dokładniej ich stanem technicznym), a z drugiej strony znaczna część naszego społeczeństwa ja by się dało to by tłumik drutem i sznurkiem naprawiało.
Puknijcie się w głupi czerep.

FatboyFat

2014-02-03, 09:05
Kraj absurdu, to i ludzie obchodzą absurdy innymi absurdami. Niedawno była sprawa, że u fryzjera właściciel słuchał radia, przyszedł zaiks, że czerpie dochód z muzyki z radia. Zawisła kartka z zakazem słuchania muzyki przez klientów. Teraz już było wszystko ok.
Ze schodów ktoś się sp***oli, będzie trzeba płacić odszkodowanie. Nie ma udostępnionych schodów- nie będzie odszkodowań. Zlazłeś mimo zakazu i sie sp***oliłeś? Po ch*j wlazłeś...

dawiddb

2014-02-03, 13:16
Volenti no fit iniuria- Chcącemu nie dzieje sie krzywda. Tego nam brakuje. Ale przecież chcemy byc traktowani jak dzieci?

Volenti non fit iniuria*

hueip8

2014-02-03, 14:16
sorry taki mamy klimat ... - Już mnie to wkur... ludzie nie mieszkamy w afryce, przezywacie bo snieg spadł, albo trakcja zamarzła.

Konrad26b

2014-02-03, 16:30
Ale ktoś strolował ludzi hehe :amused:

dawiddb

2014-02-03, 16:32
kamuha napisał/a:

Normalnie - CSI sensacje kieleckie.

Mamy takie prawo a nie inne. Z tego co widać na filmie to do pełnowartościowych schodów brakuje kilku stopni , zatem jest to obiekt niesprawny. Jakby jeden z drugim się tam wyj***ł i porządnie połamał to zaczęłoby się szukanie winnych całego zajścia. Odpowiedziałby zarządca nieruchomości tudzież administrator.
Z jednej strony każdy jest zafascynowany niemieckimi samochodami (dokładniej ich stanem technicznym), a z drugiej strony znaczna część naszego społeczeństwa ja by się dało to by tłumik drutem i sznurkiem naprawiało.
Puknijcie się w głupi czerep.



Sam się puknij w głupi czerep. Sam chce o sobie decydować- nawet jak chcę się sp***olić ze schodów to mam do tego prawo. Nie potrzebuje żadnej niańki. A jeśli chodzi o szukanie winnych to wystarczyło postawić tabliczkę z informacją typu "Korzystasz na własne ryzyko. Zarządca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki"