18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niebieska kropka

wsiok • 2012-05-21, 12:36


oglądnij i zacznij myśleć szerzej..

Bronisław Komorowski

2012-05-21, 17:07
CorT7 napisał/a:

i dopóki tak będzie nic się nie zmieni.


Z serii "dopóki ktoś nie zamknie drzwi, będą one otwarte".
Pozdrawiam, Bronisław Komorowski

bravoteampolska

2012-05-21, 17:10
Heichahi napisał/a:

To co? Po tym filmiku mam myśleć szerzej tak? Czyli mogę w HD?



Czyli po oglądnięciu filmiku , masz tolerować wszystkie k***y i pedałów bo to również wytwór tej Ziemi .
Czyli w skrócie jak się widzi pedała to odrazu trzeba nadstawiać mu dupy , bo to przecież miłość bliźniacza .
A idź Pan w ch*j :lodowka:

Pleso93

2012-05-21, 17:18
Ale pie**olenie. Jedno pierdnięcie wszechświata i nas nie ma. I na pewno ktoś się tym przejmie :-P

Mistrz Agon

2012-05-21, 18:43
Można też w drugą stronę, jak jesteśmy tacy mali i nic nie warci to po ch*j ma nas obchodzić tolerancja, moralność i inne pie**olenie?

Mamy naturę taką jaką mamy i tyle k***a. Pomagamy podobnym do nas, a niszczymy to co inne. Żadne pitolenie nie zmieni natury człowieka.

defcon1

2012-05-21, 20:50
Podróż od supergromad, całego znanego wszechświata do najmniejszego z elementów atomu.



To mnie uderza bardziej :)

takija

2012-05-21, 21:42
ehh....przepraszam Was drodzy murzyni...już nie będę się śmiał, szydził, nabijał, wykorzystywał Was do ciężkich prac na roli i warsztacie...wybaczcie....

lukasz207

2012-05-22, 01:58
I tak zaraz znajdzie się mentor który powie że życie na ziemi powstało przez przypadek i mamy szczęście że żyjemy ,Ehhh... ,człowiek jest tak głupi że nie potrafi zwykłej muchy stworzyć a powie że ona sama powstała .

taziu

2012-05-22, 12:07
@up - a słyszałeś o zakazach eksperymentów z dna w celach przez ciebie wymienionych? Gdyby ich nie było dawno żarłbyś nowe gatunki zwierzaków i podziwiał te swoje muchy.

Cytat:

I tak zaraz znajdzie się mentor który powie że życie na ziemi powstało przez przypadek i mamy szczęście że żyjemy



Życie na ziemii powstało przez zajebisty fart i mamy szczęście, że żyjemy. Szkoda, że nie dożyję odwrócenia termodynamicznej strzałki czasu.

A tak naprawdę to się z Ciebie zgrywam. Naukowe wyjaśnienia do mnie nie trafiają - wszystko stworzył latający potwór spaghetti.

P@...........@C

2012-05-26, 21:46