18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bloodwar

2012-11-18, 18:52
Każdy widzi to co chce zobaczyć, ja tam widzę wisiorek z pentagramem ooo taki!

st...........er

2012-11-18, 19:07
@up - no ja widzę dokładnie to samo co Ty. Nie ma tam żadnej gwiazdy dawida.

Nathaniel_Demerest

2012-11-18, 19:29
bloodwar napisał/a:

Każdy widzi to co chce zobaczyć, ja tam widzę wisiorek z pentagramem ooo taki! Obrazek



A to dobre, ekstremista islamski będący satanisto.

Stwierdzam, że jesteś idealnym kandydatem do TVNu


Poza tym widzisz obręcz wokół tamtej gwiazdy?

GnOmen

2012-11-18, 19:29
Macie spostrzegawczość na poziomie operatora walca na budowie zakopianki

ProVVe

2012-11-18, 20:00
No i David Allah

sebi88pl

2012-11-18, 21:29
Czy to ważne co tam widać ważne ze paru brudasów zdechnie po obu stronach

Redgi89

2012-11-18, 21:31
eee ja tam widzę miniaturkę pizzy

MojeAvi

2012-11-18, 21:35
A ja widzę tam małą gwiazdke ninja. Zapewne ostrze przed rzutem zamaczane w trującej truciźnie.

pauauek

2012-11-18, 22:02
Dzięki najnowocześniejszej technologi moich kolegów z CSI otrzymałem wyraźny obraz tego co znajduję się na obrazku, oto wyostrzony obraz:

~Imperator

2012-11-18, 22:07
M*o.s.s.a-d ma teraz swoje pięć minut................ :/

Nathaniel_Demerest

2012-11-18, 22:44
@pauauek

Jutro poniedziałek, a ty zamiast odrabiać lekcje z przyrody, bawisz się w paintcie.

PS Takie dzieci jak ty, niech się nie udzielają w tematach politycznych.

pauauek

2012-11-18, 23:16
nathaniel.demerest napisał/a:

@pauauek

Jutro poniedziałek, a ty zamiast odrabiać lekcje z przyrody, bawisz się w paintcie.

PS Takie dzieci jak ty, niech się nie udzielają w tematach politycznych.



Tak się składa, że niestety jestem już po szkole. To znaczy zakończyłem edukacje, a zresztą to jest serwis humorystyczny, a nie polityczny, więc mam prawo wstawić coś co nie będzie sztywne... Pisaniem na forum świata nie zmienimy, trzeba mieć troche dystansu...

EDIT:
Co z tego, że paint? Liczy się przesłanie nie jakość wykonania. To nie jest "przeszczep" twarzy, żebym profesjonalnych programów potrzebował :)

P.S. Panie nathaniel.demerest przeczytałem "Pana" wypowiedzi w innych tematach i niestety stwierdzam, że "Pan" nie posiada takiej liczby lat jak zadeklarowanej w profilu. Poziom wypowiedzi jest co najwyżej na poziomie podstawówki :)

anonymousm

2012-11-18, 23:44
Ja pie**olę... Kilku głupków z KuKluxKlanu przy współpracy naszego NOP wyprowadziło w pole Mosad.

di...........os

2012-11-18, 23:56
Przecież równie dobrze może być tak, że zdjęcie to powstało, by zdyskredytować stronę izraelską. Nie ma co pochopnie sądu wydawać - zwłaszcza w sprawach, których osobiście zbadać nie możemy.

@ pauauek

No, czego się spodziewać po kimś, kogo hobby jest dodawanie materiałów antyżydowskich (już nie dziwi mnie sam fakt antysemityzmu - dziwi mnie, że są ludzie, którzy poświęcają aż tyle czasu na obwieszczaniu światu swej ukochanej nienawiści. Nazwę go więc: ANTYSEMITOFIL)? Musi mieć chłopak nieciekawe życie z tym żydem, który go w szkole gnoi...


@ nathaniel.demerest


Już usłyszeliśmy od ciebie, co usłyszeć mieliśmy: żyd jest winny przynajmniej połowie nieszczęść świata. Już nawet wierzyć w to zacząłem! Tylko po ch*j jeszcze drążysz temat?