18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hogg

2012-11-19, 00:10
:)


Skoryguję zdjęcie kolegi ;)

Nathaniel_Demerest

2012-11-19, 00:35
dionizodoros napisał/a:

Przecież równie dobrze może być tak, że zdjęcie to powstało, by zdyskredytować stronę izraelską. Nie ma co pochopnie sądu wydawać - zwłaszcza w sprawach, których osobiście zbadać nie możemy.



Jak widać tę zdjęcie nie powstało by zdyskredytować stronę izraelską, a wręcz przeciwnie - stronę muzułmańską. Czytaj opis pod zdjęciem:

Cytat:

CNN Posted this picture on their website on May 11, 2010
It is SUPPOSED to show "SCARY ISLAMIC-MILITANS"



Na siłę bronisz Żydków, w Twoich słowach są zawsze niewinni. Wniosek: Albo masz wodomózgowie, albo jesteś jakimś Żydkem.

dionizodoros napisał/a:

@ nathaniel.demerest


Już usłyszeliśmy od ciebie, co usłyszeć mieliśmy: żyd jest winny przynajmniej połowie nieszczęść świata. Już nawet wierzyć w to zacząłem! Tylko po ch*j jeszcze drążysz temat?



Kiedy i gdzie wypowiedziałem się że "żyd jest winny przynajmniej połowie nieszczęść świata" - podaj konkretny cytat i źródło.

Jesteś typowym szczurkiem, który nie posiadając żadnych argumentów próbuje zbić oponenta swoimi żenującymi wyśmiej-ch*jkami.

Typowy dialog z takimi ludźmi:

- Izrael zabił szefa Hamasu i wywołał tym samym wojnę

- Taaaa! Żydzi są winni przynajmniej połowie nieszczęść świata!!! (i klakierzy zaczynają bić brawa)

wacek6

2012-11-19, 01:23
@up
ch*ja tam widać, ale już węszysz spisek. Zapomniałeś dopisać ze w lewym górnym rogu obrazka słychać strzały a w tle widać komunistów.

Joseph_Fritzl

2012-11-19, 11:28
nathaniel.demerest napisał/a:



A to dobre, ekstremista islamski będący satanisto.

Stwierdzam, że jesteś idealnym kandydatem do TVNu


Poza tym widzisz obręcz wokół tamtej gwiazdy?



Pentagram dzieli się na biały i czarny. Tylko czarny jest znakiem Bafometa-satanistyczny. Poza tym nie musi być wcale wpisany w okrąg.

Nathaniel_Demerest

2012-11-19, 11:40
Qui Pro Quo napisał/a:



Pentagram dzieli się na biały i czarny. Tylko czarny jest znakiem Bafometa-satanistyczny. Poza tym nie musi być wcale wpisany w okrąg.



Dobra, dobra ty już nie sp***alaj od tematu. Koleś dał zdjęcie i napisał "ja tam widzę wisiorek z pentagramem ooo taki! ".

Pentagram przedstawiany przez niego był wpisany w okrąg. A na mojej wrzucie ewidentnie, mimo słabej jakości, widać że to prawdopodobnie Gwiazda Dawida, a nie pentagram - który ma okrąg.

di...........os

2012-11-19, 14:34
nathaniel.demerest napisał/a:



Jak widać tę zdjęcie nie powstało by zdyskredytować stronę izraelską, a wręcz przeciwnie - stronę muzułmańską. Czytaj opis pod zdjęciem:



W jaki sposób miałoby to zdjęcie dyskredytować stronę muzułmańską? Mnie się zdawało, że wydźwięk jest taki: Izrael sam zrobił zdjęcia rzekomym islamskim watażkom, by udowodnić światu, że wojna z nimi ma sens.

Lecz po co Izrael miałby organizować takie prowokacje? Przecież:
1. I tak cały świat tak sobie wyobraża (i bez tych zdjęć) wojowników Hamasu.
2. Wystarczy wywiad z pierwszym lepszym przypadkowym Palestyńczykiem (i analogicznie - z Izraelitą), by ten udowodnił swą nienawiść. Zgodziłby się pewnie i pozować w takim uniformie. Palestyńczycy nienawidzą żydów, jak Polacy nienawidzili niegdyś Rosjan, czy Niemców (niektórzy z nas wciąż żywią do nich urazę). Lecz oni <Palestyńczycy> mają powód by nienawidzić. Ciebie zrozumieć nie mogę: Izrael w tej chwili nie ma NIC WSPÓLNEGO ze współczesną Polską.

nathaniel.demerest napisał/a:


Na siłę bronisz Żydków, w Twoich słowach są zawsze niewinni. Wniosek: Albo masz wodomózgowie, albo jesteś jakimś Żydkem.



Ja bronię kogokolwiek? Ja chcę pokazać ci pewną metodę wydawania sądów: wstrzymuję się od wydawania wyroków na temat czegoś, czego nie znam od podszewki - jak ty nie znasz choćby miliardowej części wielkiego świata polityki - i powstrzymuję się od uogólniania - bo jak mogę stwierdzić, że żyd jest zły, choć nie znam nawet milionowej części społeczeństwa żydowskiego.


Jakie masz prawo mówić, że media są zmanipulowane? Skąd ty czerpiesz informacje, które gruntują twoje stanowisko antysemitofila? Czemu jedne informacje mają być pewniejsze od innych?

nathaniel.demerest napisał/a:


Kiedy i gdzie wypowiedziałem się że "żyd jest winny przynajmniej połowie nieszczęść świata" - podaj konkretny cytat i źródło.



Czy nie jest wystarczającą przesłanką do wyciągnięcia takich wniosków fakt, że 90% twych tematów krąży wokół "żyda złego"?
Gdybyś choć trochę troszczył się o spojrzenie nieskażone wyraźnym ukierunkowaniem światopoglądowym, znalazłbyś też i "dobrego żyda": wybitnych polskich poetów, malarzy i noblistów. A z twych materiałów dowiedzieć się można jedynie, że żydzi to naród wesz, wysysający jedynie krwawice zwykłych ludzi, nic nie wnoszący do kultury światowej. To jest moje źródło: widzę co pomijasz, a co przesadnie eksponujesz.
nathaniel.demerest napisał/a:


Jesteś typowym szczurkiem, który nie posiadając żadnych argumentów próbuje zbić oponenta swoimi żenującymi wyśmiej-ch*jkami.



Wykładam ci argumenty. Gdy jednak orientuję się, że są one ci obojętne, że pomijasz je dyskretnym milczeniem, wchodzę na poziom "wyśmiej-ch*jków" - te, sam nie wiem czemu, okazują się być bronią bardziej kąśliwą: gdzie wywód ścisły nie odnosi sukcesu, tam z pomocą przychodzi śmiech; a na śmiech ludzie nigdy nie pozostają głusi.

Radoslav77

2012-11-19, 14:55
dionizodoros napisał/a:


Jakie masz prawo mówić, że media są zmanipulowane? Skąd ty czerpiesz informacje, które gruntują twoje stanowisko antysemitofila? Czemu jedne informacje mają być pewniejsze od innych?


OK. Masz rację.
Staję się w tej chwili obiektywny. Chcę wyrobić sobie zdanie o wojnie izraelsko-palestyńskiej. Ze względu na to że być może dojdzie do wojny i polska jako sojusznik nato, paktów i innych weźmie udział w tym to chcę wiedzieć o co będą walczyć żołnierze. Izraelczyków już wysłuchałem i teraz wiem że palestyńczycy ich atakują. Teraz czas na wysłuchanie drugiej strony.... i chyba na tym skończymy. A może w Polskiej telewizji jest wywiad z palestyńczykami a ja o nim nie wiem. Wskaż Ty mój obiektywny i sprawiedliwy przyjacielu kanał na którym owy wywiad był. Z chęcią go obejrze a jeśli to będzie na TVNie i z prezydentem Iranu to już w ogóle przyznam Ci rację i przeproszę. O Najsprawiedliwszy wśród narodów.

di...........os

2012-11-19, 17:16
@ up

Polska nie weźmie nigdy w tego typu wojnie udziału. Są wywiady z Palestyńczykami.