18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebezpieczna jazda w wykonaniu kolumny BOR

GTNofficial • 2014-07-25, 14:10
W takich sytuacjach na myśl przychodzi tylko jeden komentarz : niestety "co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie"...


bisfhcrew

2014-07-25, 14:13
Parzcież po to się idzie na kierowce boru, żeby bezkarnie zapie**alać.

Smutas

2014-07-25, 14:17
Tia... pie**olenie. Jak sam byłbyś premierem to też byś tak jeździł. I nie wmawiaj nam że tak by nie było.

IOI

2014-07-25, 14:22
@Smutas
a skad wiesz? moze by sie nie pie**olil i latal sobie helikopterem wszedzie ;)

saves

2014-07-25, 14:25
Byle menda rządowa tak jeździ. Kiedyś dość często taki ku*as z ochroną przepychał wszystkich od Czerniakowskiej po Dolinkę Służewiecką. A wiecie jak Jaruzelski wracał z z biura do domu na ul. Ikara? Oznakowany Polonez policyjny bez włączonych kogutów, Peugeot 605 z prezydentem i drugi oznakowamy Polonez policyjny. Też bez sygnałów. Wielokrotnie widziałem tę minikolumnę.

kaczakaka

2014-07-25, 14:30
O ch*j Wam chodzi? Na sygnale jadą.

evuzopl

2014-07-25, 14:35
Wiecie ch*jki po co tak jadą? W tempie pościgowym odrazu widać czy mają ogon. Więc nie jadą tak dla zabawy tylko dlatego, że tak muszą.


janniezbedny23

2014-07-25, 14:38
a pomyśleć że miałem okazję uszczęśliwić cały naród, żebym to ja wiedział w którym z pojazdów siedział premier?

Insaner

2014-07-25, 14:42
W czym rzecz? Każdy pojazd uprzywilejowany na sygnale może w ten sposób jeździć, jeśli kolumna była pod eskortą policji, to wręcz masz obowiązek ustąpić zjeżdżając na pobocze. Takie mamy prawo, niezależnie od tego czy to jedzie straż, karetka, czy policja osłaniająca darmozjadów.

en-em

2014-07-25, 14:50
jechali na bombach a więc pojazdy uprzywilejowane. zagapili sie Ci z ich pasa i borowiki cięli środkiem-takie mają wytyczne. poza tym ochroną BOR nie jest objęta "byle menda" jak ktos wyzej napisał,oto wykaz:
Osoby ochraniane przez BOR:
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Prezes Rady Ministrów
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister właściwy do spraw wewnętrznych
Minister właściwy do spraw zagranicznych
Byli Prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej
Przedstawiciele delegacji państw obcych przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
Inne osoby ważne ze względu na dobro państwa, na podstawie decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych
kiedyś miałem nieszczęsliwy pomysł jechać za nimi żeby nie ciągnąć się w sznurku samochodów ale po kilku gwąłtownych hamowaniach ostatniego samochodu eskorty odpusciłem.

remi1982

2014-07-25, 14:52
I pomyśleć, że w niektórych krajach premier jeździ do pracy rowerem. A u nas k***a jak w rosji. Jedzie ch*jek to trzeba się w krzaki chować.

panchamityle

2014-07-25, 14:52
@up
"Inne osoby ważne ze względu na dobro państwa, na podstawie decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych"

I tym sposobem byle menda dostaje ochronę BOR ;)

Chmieluc

2014-07-25, 16:50
Sprawa jest prosta. Jechali na bombach więc wszyscy mają sp***alać na bok. Czy to karetka, policja, straż pożarna, pogotowie gazowe czy jakikolwiek pojazd na niebieskich bombach ma prawo zapie**alać a ty masz obowiązek zjechać mu z drogi. Niestety większość pajaców znalazło prawo jazdy w chipsach i albo przyklejeni do lewego pasa albo do osi jezdni.

FatboyFat

2014-07-25, 17:20
Skoro jest to kolumna UPRZYWILEJOWANA, to znaczy, że ma na drodze przywileje. Zapie**alanie to przywilej. Podwójna ciągła też. A ty masz go przepuścić i ch*j.

Alonso

2014-07-25, 17:21
Mają nas w dupie.
Dla nich jesteśmy tylko burą suką, którą można zj***ć. A oni - królewięta - tylko się im kłaniać i zjeżdżać na bok.