18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niebezpieczna jazda w wykonaniu kolumny BOR

GTNofficial • 2014-07-25, 14:10
W takich sytuacjach na myśl przychodzi tylko jeden komentarz : niestety "co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie"...


SalvaCzoko

2014-07-25, 17:26
Trzeba było się wpie**olić na czołówkę z limuzyną. Jednego wieprza mniej.

4h...........ch

2014-07-25, 17:43
Szkoda że nikogo tirem nie było, jeden tir a ile zysku dla Polaków! By żyło się lepiej :)

orz1

2014-07-25, 18:03
rollins napisał/a:

ochroną BOR nie jest objęta "byle menda"




rollins napisał/a:


Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Prezes Rady Ministrów
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister właściwy do spraw wewnętrznych
Minister właściwy do spraw zagranicznych
Byli Prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej



zaprzeczasz sam sobie :oops: to kim oni są :-|

Jackofspam

2014-07-25, 18:12
Jak jeszcze jeździłem mpk to gdyby kierowca nie wpierdzielił sie na parking na szczęście pusty to ta banda nierobów by walneła nas czołowo

magneto1115

2014-07-25, 18:13
mają rozmach sk***ysyny

OHMP

2014-07-25, 18:23
Nie k***a może premier ma stać w korku jak inni kierowcy... Widzę te moje pokolenie to banda debili, jak nie sprzedają swojego życia na fejsbuku, to chwalą k***ina tym samym sposobem plują na system prawodawczy w Polsce albo wyzywają od cebulaków kierowców passatów czy też oglądają i nagrywają jakieś sranki. Weźcie się w końcu k***a ogarnijcie. Jak k***A nie chcecie żeby Prezes Rady Ministrów czy Prezydent jeździli pod eskortą BOR'u to k***A weźcie się za naukę i zmieńcie system prawodawczy. Wszyscy tutaj wielcy k***a znawcy, że premier Holandii czy tam Danii czy innego kraju jeździ rowerem. Jak się k***a nie podoba w Polsce to wypie**alać do Bangladeszu koszulki szyć j***ne pacany. Gadaniem kraju nie zmienicie barany jeden z drugim. Pouczcie się o prawie polskim, niemieckim, francuskim, europejskim, międzynarodowym, potem otwórzcie własną partię i się k***a bawcie w politykę.

ps. To że premier jakiegoś kraju jeździ rowerem to nie znaczy, że wokół niego nie ma ochroniarzy...

mefisradom

2014-07-25, 18:27
Weźcie się ludzie za robote, bo Wam się pierdy w dupach lęgną i kanarki we łbach. A jak karateka zapierdziela na bombach to też będzie płacz, że za szybko. Jadą, bo takie mają prawo i Wam nic do tego.

ArkaSzatana

2014-07-25, 18:27
Pizze wiozą Sikorskiemu więc o co Wam chodzi ;)

OCCIN

2014-07-25, 18:54
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Prezes Rady Ministrów
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister właściwy do spraw wewnętrznych
Minister właściwy do spraw zagranicznych
Byli Prezydenci Rzeczypospolitej Polskiej

Czyli akurat wszyscy do zaje***ia... . Tak jak ktoś wyżej pisał, byle mendy które nie zasługują na możliwość takiej jazdy. Rozumiem policję która jedzie do akcji, straż pożarną, a tym bardziej pogotowie. Ale oni? Ratują komuś życie? Jadą pomóc? No chyba kurde nie, więc po co to?


stoney

2014-07-25, 19:15
to może sięgnijmy do źródła? KRD: "Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania SZCZEGÓLNEJ ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych[...]"
Ja tu widzę brawurę. Panowie zakładają, że mają PIERWSZEŃSTWO a tak nie jest.

Frytas93

2014-07-25, 19:23
@rollins, kto dawał Ci prawko? U mnie na kursie instruktor wyraźnie zaznaczał, żeby pod żadnym pozorem nie próbować wyprzedzać oznakowanego konwoju (policyjny, rzadowy, wojskowy bez róznicy) bo mogą cię staranować lub ostrzelać :)

Pozdrawiam również wszystkich mówiących jak to oni by nie "odstrzelili" wszystkich polityków.

Uwielbiam dzieci (lub mentalne dzieci) rzucające tego typu hasła bez propozycji co po tym.
Przypominam, że Korwin-Mikke (btw, to jest jego pełne nazwisko. Nie rozumiem dlaczego jest skracane) też jest politykiem, więc jego też chcecie odstrzelić.

Nie bronię ich, uważam, że większość z nich powinna odpowiadać za zdradę stanu, ale to i tak jest lepsze od "odstrzelmy ich i pomyślmy co potem"

Pozdrawiam

InnyName

2014-07-25, 20:14
Kierowca najblizszego ciagnika siodlowego zaladowanego 20t, powinna nie zauwazyc owego peletonu i go zgarnac.
W konvu pojazd uprzywilejowany nie ma pelnego pierszenstwa

Chmieluc

2014-07-25, 20:44
stoney napisał/a:

to może sięgnijmy do źródła? KRD: "Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania SZCZEGÓLNEJ ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych[...]"
Ja tu widzę brawurę. Panowie zakładają, że mają PIERWSZEŃSTWO a tak nie jest.



Za nieułatwienie przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu możesz dostać 5pkt i 500zł. Kolejny co znalazł prawo jazdy chipsach?

Schabik

2014-07-25, 20:46
Instruktor na prawku mówił mi że miał okazję rozmawiać z borowikami i oni tak zawsze zapie**alają środkiem, wręcz na czołówkę, nawet jak jest pusta droga. I jak sobie np. pan phemieh zażyczy w piątek, że weekend chce spędzić w domu w Sopocie to wsiadają do swoich kilkuletnich BMW, które swoją drogą nie są tuningowane, jakby się niektórym wydawało, i zapie**alają ile fabryka dała środkiem drogi, po phemieh miał taki kaprys ;)

A tak przy okazji to z miesiąc temu u mnie na dzielnicy na ulicy prowadzącej w stronę obwodnicy był korek (jak zawsze w niektóre dni tygodnia, ze względu właśnie na położenie i dojazd do obwodnicy) i słyszę, że zapie**ala coś na gwizdkach. Myślałem, że to coś ważnego - straż pożarna albo pogotowie, a tymczasem to 2 czarne audice wiozące dupy jakichś mend bo korek jest a oni nie mogę stać bo się spieszą. Warto dodać, że syrena BORu była NIEWYOBRAŻALNIE, KUREWSKO głośna, aż uszy od niej bolały. No ale przecież jak jadą "ważni" to trzeba ich słyszeć ;)

PS.Dawanie immunitetu i takich przywilejów ludziom których wybieramy żeby nami rządzili to największy debilizm jaki można zrobić.

OblesnyKnur

2014-07-25, 20:52
Ich panstwo, to jezdza jak chca!