18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wytrzymał

Manderio • 2013-11-21, 14:47
Nie zdzierżył pie**olenia :fuck-off:





WAT

2013-11-22, 15:09
o kur... przypomniala mi sie sytuacja z gimbazy ( najgorszej w moim zacnym mieście ), kiedy to Grzegorz M. znany jako Mazi ( :D ) , klekko prerośnięty , na ogół spokojny koleżka nie zdzierżył w sumie bez podstawnych pocisków ze strony Sylwii L. ( znanej jako "Grzyb" ). W momencie, kiedy ta już się telepiąc i gotując z wśkiełości obraziła jego matkę od słowa na k , (czyli kur*a ;D ) ze zdumiewającym spokojem wymówił " A masz ! " i sprzedał jej tak soczystą piąche na pysk ,że do końca zajęć ( jeszcze chyba z dwie lekcje ) płakała ;D ale przeżyła ...

qhash

2013-11-22, 15:45
WAT napisał/a:

o kur... przypomniala mi sie sytuacja z gimbazy ( najgorszej w moim zacnym mieście ), kiedy to Grzegorz M. znany jako Mazi ( :D ) , klekko prerośnięty , na ogół spokojny koleżka nie zdzierżył w sumie bez podstawnych pocisków ze strony Sylwii L. ( znanej jako "Grzyb" ). W momencie, kiedy ta już się telepiąc i gotując z wśkiełości obraziła jego matkę od słowa na k , (czyli kur*a ;D ) ze zdumiewającym spokojem wymówił " A masz ! " i sprzedał jej tak soczystą piąche na pysk ,że do końca zajęć ( jeszcze chyba z dwie lekcje ) płakała ;D ale przeżyła ...



po prostu pewnym głupim p*zdom należy się soczysty gong w pysk

kiwaz

2013-11-22, 22:39
Prawidłowo,po co wychodziła z kuchni.

pakozi

2013-11-23, 04:14
M3ntoR88 napisał/a:

Dorwał bym i zabił sk***ysyna. Jesli facet jest skonczonym idiotą i ma swoją kobietę w poważaniu, to jest skończony i neich rzeczywiście jak Pan na powyższym filmiku zmieni orientację. Mądry, dojrzały i prawdziwy facet, ma zawsze tyle cierpliwości żeby przeżyć "gadanie" swojej kobiety, chociażby dlatego, że ją kocha. Hejtujcie sadole, ja swoje wiem.



Dobrze, że wiesz swoje, w końcu masz już 22 lata, więc wszystko w życiu widziałeś. Całe szczęście, że są na sadisticu tacy dojrzali ludzie jak Ty...