18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Th...........mp

2013-11-11, 20:25
true, true
bylem, widzialem

tool006

2013-11-11, 20:32
Kurde, to smok z M&M VI ?

Roozek

2013-11-11, 20:36
Żałosny Polski ciemnogród.

snajperwoknie

2013-11-11, 20:37
Ta i niech mi teraz jakiś lewak powie że środowiska homoseksualne są pokojowe, a tęcza jest symbolem uśmiechu i równouprawnienia.

wiesiors4

2013-11-11, 21:25
Jasne, po co skupiać się na spokojnym przemarszu 50 tysięcy osób. Zróbmy gównoburzę wokół 300 osób, które są totalnymi debilami i zerami intelektualnymi i nie uczestniczyły w tym marszu w ogóle (mimo to przypisujmy ich do MN). Nie skupiajmy się na spokojnie idących osobach brutalnie potraktowanych przez policję. Nie mówmy o członkach antify rzucających koktajlami mołotowa z dachów budynków, które bezprawnie zajęli. Najważniejsze jest, żeby było przez tydzień czym obsmaorwywać MN :)

Nie, nie popieram działań 300 patałachów, ale nie popieram też wybiórczości, stronniczości, tendencyjności, braku obiektywizmu czy też - bądźmy zupełnie szczerzy - ignorancji środowisk "przeciwnych" i mediów. Pamiętajcie, że kij zawsze ma dwa końce!

Th...........mp

2013-11-11, 21:32
@wiesiors4

Jak to nie należeli, oczywiście, że należeli problem w tym, że się odłączyli. Organizatorzy spieprzyli sprawę, straż marszu nie była w stanie poradzić sobie z grupami tych idiotów lecz to było to przewidzenia. Jasne, że wiele osób szło spokojnie, spokojniej niż rok czy dwa lata temu, ale jednak te kilkaset osób, które spowodowały zniszczenia powinny być pod kontrolą organizatorów, tak nie było.
Może trzeba było dogadać się lepiej z policją?

MareKSG

2013-11-11, 21:44
Święto narodowe, a Polacy znowu podzieleni... Jesteście poj***ni.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

yoyoyo

2013-11-11, 21:44
Tak bardzo chciałem, jako Polak, by marsz był pokojowy i z klasą, by zamknąć tęczowe, lewackie paszcze...


karol_w

2013-11-11, 21:55
A niech wypie**alają z tą tęczą. Było pewne, że tak czy siak ją ktoś znowu podpali. HGW znowu wyda od cholery kasy na naprawę tego dziadostwa. A w sylwestra spłonie znowu :)

feranos

2013-11-11, 21:55
Powiem wam szczerze, pochodzę z Suwałk studiuję w Warszawie, w ten weekend byłem w domu, ale z racji tego, że mam dużo pracy, dziś o 5 rano wyjechałem do stolicy. W pociągu podsłuchałem zdanie jednego typka, który mówił je do swoich kolegów, standardowe suwalskie ryje (kocham to miasto i jestem z niego coraz bardziej dumny, ale k***a jest za dużo dresiarstwa):
- Ojciec do mnie, tylko się nie bijcie z nikim, a ja do niego, a myślisz, że po co tam jadę? - I śmiech

Powiem tak, na pohybel lewactwu, ale k***a takich patriotów to ja nie chcę.
Ja wiem, że nie wszyscy są tacy, a i pewnie nawet nie jedna piąta, ale k***a, wiadomo, że w mediach nigdy nie powie się "lewaccy aktywiście sprowokowali patriotów z marszu niepodległości", więc jeśli naprawdę przyświeca temu chamstwu jakaś idea. To jak dla nas (prawicowców, konserwatystów, patriotów) lepiej żeby byli takimi lewakami jakimi są patriotami.
Chamstwo, które wychodzi z polską flagą i skanduje hasła, których nie rozumie, a neofaszyści (j***ć faszyzm) walczą o system, który za ich zachowanie by ich wystrzelał.