18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kamry

2013-11-11, 21:59
@wiesiors4

Wiesz, może i mógłbym się z Tobą zgodzić, ale powiedz mi, dlaczego zawsze jest tak, że "to nie my, to oni"? Dlaczego zawsze ktoś próbuje się wytłumaczyć? Przecież ten Marsz Niepodległości z zasady nie jest pokojowym. Niech ktoś mi powie, że kibole w kominiarkach idą tam w celu pokojowym? Nie róbcie z ludzi idiotów. Ja wiem, że wielu było tam normalnych ludzi, może i cele niektórych były podniosłe, no ale wyszło, jak zawsze. Totalna żenada.

3m

2013-11-11, 22:00
W marszu wzięło udział co najmniej 50000 osób. Niech rozróbę robi 1000 debili. To nadal tylko 2% ze wszystkich ludzi chcących uczcić to święto. Media kręcą grupki po maksymalnie 50 osób bo to elegancko się mieści w kadrze.

Łatwiej podbić oglądalność pokazując wybryki niewyżytych baranów niż marsz kilkudziesięciu tysięcy normalnych osób. Łatwiej pisać "autorytetom" internetowym o czymś co widzieli tylko w TV. Łatwiej wcisnąć bajkę pokazując tylko to co się chce.

wiesiors4

2013-11-11, 22:06
TheChamp napisał/a:

Jak to nie należeli, oczywiście, że należeli problem w tym, że się odłączyli.


Nie. Odłączyli się jeszcze przed rozpoczęciem marszu. Nie przyjechali do Warszawy, po to by uhonorować ludzi poległych w walce za niepodległość. Nie chcieli dumnie kroczyć z 50 tysiącami innych osób. Oni przyjechali zrobić rozpie**ol, a że antifa łowcy syfa zaczęli w nich rzucać koktajlami mołotowa z dachu, to znaleźli świetny punkt zaczepienia.
Cytat:

Organizatorzy spieprzyli sprawę, straż marszu nie była w stanie poradzić sobie z grupami tych idiotów lecz to było to przewidzenia. Jasne, że wiele osób szło spokojnie, spokojniej niż rok czy dwa lata temu, ale jednak te kilkaset osób, które spowodowały zniszczenia powinny być pod kontrolą organizatorów, tak nie było.
Może trzeba było dogadać się lepiej z policją?


Intencje organizatorów były dobre, ale przeliczyli się oni w swych założeniach. Przez ostatnie 2 marsze największe rozróby były tam, gdzie była policja. Dlatego chcieli uniknąć powtórki z historii, niestety źle zorganizowali straż obywatelską.

kamry napisał/a:

@wiesiors4
Wiesz, może i mógłbym się z Tobą zgodzić, ale powiedz mi, dlaczego zawsze jest tak, że "to nie my, to oni"?


Jeśli mamy unifikować, to uogólniajmy mniejszość do większości. W tym przypadku 300 kretynów było tylko 0,5% uczestników marszu (jeśli już liczyć ich jako uczestników bo dla mnie nimi nie byli). Nie wiem, czemu 50 tysięcy osób ma odpowiadać za bandę 300 idiotów?
Cytat:

Przecież ten Marsz Niepodległości z zasady nie jest pokojowym. Niech ktoś mi powie, że kibole w kominiarkach idą tam w celu pokojowym? Nie róbcie z ludzi idiotów. Ja wiem, że wielu było tam normalnych ludzi, może i cele niektórych były podniosłe, no ale wyszło, jak zawsze. Totalna żenada.


Marsz jak najbardziej jest pokojowy, ale działania niektórych osobników nie. Widzisz, to nie tak. Dlaczego patrzysz na NORMALNYCH uczestników marszu przez pryzmat 300 idiotów?

Mycoplasmatal

2013-11-11, 22:09
@Wiesiors4 albo podawaj fakty w całości albo nic nie pisz bo sam zachowujesz się jak lewackie medium. Na squat się wpie**olili karki i chcieli naj***ć "lewaków" i k***a nie każdy kto korzysta ze squatu od razu musi być lewakiem to raz, a dwa każdy zdrowy człowiek jak wie że go będą napie**alali i może go też zatłuką będzie się bronić. Więc nie pie**ol farmazonów. Legalnie czy nielegalnie od eksmisji i wypie**alania kogoś z posesji jest sąd i komornik w asyście policji (o nakaz nietrudno) a nie grupa ABSów bez wyobraźni. Bo kompletnym brakiem wyobraźni jest próba napie**alania domniemanych lewaczków i atak na ambasadę, co oni chcieli potem się chwalić jacy to nie są Wielcy Polacy z nich i walić gruchę do tego swojego wyobrażenia bycie Dobrym Polakiem anty-lewakiem? Tylko k***a nie kumają że cynicznie pozwolono im na przeprowadzenie tych działań po to aby ekipa Donka miała darmowy spin i straszak. "Pozwólcie prawicy i PiSowi działać zobaczycie że wywołają wojnę z Rosją" już widzę ile pie**olenia będzie przez to...

wiesiors4

2013-11-11, 22:11
Mycoplasmatal, tak, a antifa zupełnie przypadkowo miała koktajle mołotowa :facepalm: pewnie znaleźli je na dachach budynków, które bezprawnie zajęli ;)

zielak300

2013-11-11, 22:13
feranos napisał/a:

Powiem wam szczerze, pochodzę z Suwałk studiuję w Warszawie, w ten weekend byłem w domu, ale z racji tego, że mam dużo pracy, dziś o 5 rano wyjechałem do stolicy. W pociągu podsłuchałem zdanie jednego typka, który mówił je do swoich kolegów, standardowe suwalskie ryje (kocham to miasto i jestem z niego coraz bardziej dumny, ale k***a jest za dużo dresiarstwa):
- Ojciec do mnie, tylko się nie bijcie z nikim, a ja do niego, a myślisz, że po co tam jadę? - I śmiech

Powiem tak, na pohybel lewactwu, ale k***a takich patriotów to ja nie chcę.
Ja wiem, że nie wszyscy są tacy, a i pewnie nawet nie jedna piąta, ale k***a, wiadomo, że w mediach nigdy nie powie się "lewaccy aktywiście sprowokowali patriotów z marszu niepodległości", więc jeśli naprawdę przyświeca temu chamstwu jakaś idea. To jak dla nas (prawicowców, konserwatystów, patriotów) lepiej żeby byli takimi lewakami jakimi są patriotami.
Chamstwo, które wychodzi z polską flagą i skanduje hasła, których nie rozumie, a neofaszyści (j***ć faszyzm) walczą o system, który za ich zachowanie by ich wystrzelał.



Słoiki mama zapakowała ?

kamry

2013-11-11, 22:24
wiesiors4 napisał/a:

Jeśli mamy unifikować, to uogólniajmy mniejszość do większości. W tym przypadku 300 kretynów było tylko 0,5% uczestników marszu (jeśli już liczyć ich jako uczestników bo dla mnie nimi nie byli). Nie wiem, czemu 50 tysięcy osób ma odpowiadać za bandę 300 idiotów?


Ale tych 300 idiotów robi różnicę. Idą pod hasłem "Marszu Niepodległości". To nie był marsz "300, których się odłączyło".

wiesiors4 napisał/a:

Marsz jak najbardziej jest pokojowy, ale działania niektórych osobników nie. Widzisz, to nie tak. Dlaczego patrzysz na NORMALNYCH uczestników marszu przez pryzmat 300 idiotów?


Nie patrzę. Tak, jak pisałem wcześniej, wiem, że większość ludzi idących w tym marszu, to normalni Polacy. Niestety kilkaset osób zepsuło, jak co roku zresztą, całą zabawę.

Nasuwa mi się tylko jeszcze jedno pytanie: dlaczego kibole i inni debile idą właśnie w Marszu Niepodległości, a nie pójdą np. z prezydentem? Czyżby było ciche przyzwolenie na takie zachowania?

Th...........mp

2013-11-11, 22:24
@wiesiors4
Jest filmik na którym widać, jak typy odłączają się od marszu i przebijają przez straż.
Co do organizatorów, to oczywiście, że mieli dobre intencje ale niestety... Ruch Narodowy powinien jasno odseparować się od kiboli, bo jak widzę tych pseudokibiców Cracovii, Legii, Wisły, Lecha na marszu niepodległości, którzy pojawiają się by wszcząć rozróby, to mnie krew zalewa.

feranos

2013-11-11, 22:26
@zielak300 zapakowała :D Mam gołąbki i krem z pieczarek, a co to jakiś wstyd? Ciekawe podtekst "obywatela internetu" z zabitej dechami wiochą, który udaje "jedyne sprawiedliwe w walce z domowymi przetworami" czy może mieszkańca WARSZAWY no, bo dla tak zajebistego i w ogóle najlepszego miasta to jedna wielka litera to za mało. A często tak masz, że gówno cię obchodzi merytoryka wypowiedzi tylko szukasz do czego się przysrać?
Mało ambitna wypowiedź.

oc...........an

2013-11-11, 22:39
O k***a sadole ale jaja! Na narodowo-katolickim portalu karach*j.ogr ktoś wrzucił zdjęcia. I na jednym objawiło się WIDMO papieża polaka Jana Pawła 2!!! Niech no jakiś uczony powie co to może oznaczać!



Zarammoth

2013-11-11, 22:46
Samochody też "prowokowały":



orwell14

2013-11-11, 22:47
@up

Że wasza frekwencja z przed 2 dni spowodowała u ciebie ostry ból dupy.

Mycoplasmatal

2013-11-11, 23:11
@Wiesiors4: Składników do wyrobu takiego koktajlu na próżno szukać w przeciętnym miejscu zamieszkania są to niezwykle rzadkie:
Butelki szklane, płyny łatwopalne, szmaty do nasączenia.
Na zorganizowanie tej niezwykle rzadkiej i trudnej w zdobyciu kontrabandy zostali miesiące temu zatrudnieni agent z Kuby i liczni pejsaci przyjaciele z okolic Jordanu. :amused:

Proszę skończ waść, wstydu (sobie) oszczędź.

Na marginesie napisałbym coś bardziej na poziomie i obszernego, lecz i tak znów potraktujesz to wybiórczo niczym rasowy pracownik głównego nurtu mediów.

pi...........in

2013-11-11, 23:26
DUST DEVIL napisał/a:

O k***a sadole ale jaja! Na narodowo-katolickim portalu karach*j.ogr ktoś wrzucił zdjęcia. I na jednym objawiło się WIDMO papieża polaka Jana Pawła 2!!! Niech no jakiś uczony powie co to może oznaczać!



To oznacza, że Photoshop cały czas jest na torrentach.

eNeRgOo

2013-11-12, 00:35
Po tym co zobaczyłem dzisiaj w tv stwierdzam - polacy są poj***ni.
We wszystkich krajach dzień niepodległości obchodzi się radośnie tylko w polsce chuligański wybieg i niszczenie wszystkiego wkoło, co tam, że za zniszczenia spowodowane głupotą pójdzie z naszych podatków... pie**olicie nonstop o naziolach, wojnach, srojnach, a sami podobną ideologię wdrażacie...