18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mikel1994

2013-12-31, 11:35
ptaqdeloco napisał/a:



Byłą ? To już nie sypiacie razem ?



Pewnie zaczęli ze sobą sypiać po przejechaniu.

piter210

2013-12-31, 11:50
Dziamian napisał/a:

dupa jasiu, z tymi oponami jakimiś mniejszymi i jakimiś innymi duperelami, jest to opona niskociśnieniowa, która poddaje się w terenie tak by wywierać jak najmniejszy nacisk punktowy :)

a tu taka szybka informacja od wujka google :)

Jednym z najważniejszych patentów rosyjskiej firmy są niskociśnieniowe opony. Te wyjątkowe gumki rozkładają ciężar pojazdu tak dobrze, że może wynosić on między 0,1 a 0,4 kilograma na centymetr kwadratowy. Kilkutonowy pojazd może zatem śmiało przejechać człowieka, który przypadkiem, lub nie znalazł się pod kołami. Co więcej, wyjdzie on z tego cało.

Jakaś tam strona o rosyjkich patentach z autami terenowymi itp. :)

jak chcecie to wklepcie sobie "opony niskociśnieniowe" :)



możesz mi polecić swojego dilera ?

Dziamian

2013-12-31, 12:59
Cytat:

możesz mi polecić swojego dilera ?



Ten towar nie dla Ciebie, idź lepiej zachowuj się normalnie i nie bierz tego gówna

piter210

2013-12-31, 15:30
Dziamian napisał/a:



Ten towar nie dla Ciebie, idź lepiej zachowuj się normalnie i nie bierz tego gówna



a jednak pieprzysz głupoty, opony niskociśnieniowe nie o takiej małej powierzchni, nie na asfalcie i nie po twarzy (ani po jajach) jak widać na załączonym gifie. Widać tam także, że naczepa ma po trzy pary kół na osi (trzecia jest fałszywa). Najprościej jest to zauważyć patrząc na zderzak i światła naczepy, które nie są symetrycznie ustawione. Podsumowując jedna trzecia naczepy razem z kołami to atrapa.

Dobra sory nie ćpasz , a może to opary z kompostownika Ci szkodzą.