18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera

BongMan • 2014-01-20, 10:43
Mają duże pałki i często ich (nad)używają by zrekompensować sobie malusieńkie móżdżki.

jezus90

2014-01-20, 17:18
Mandat nie został wypisany poprawnie. Powinno byc za zlamanie paragrafu nr itd. Mozna sie odwolywac i nic nie placic legalnie

cypherus

2014-01-20, 17:18
standardowo zaje.... z innej strony,sadol zchodzi na psy,ciapaki i gimbolandie,nie ma piwa

BDrummer

2014-01-20, 17:20
hee, dziwi mnie ze mamy tu na sadolu tylu grama-nazzi (czy jak to się pisze) ale nikt się nie przypie**oli do "spożycia" przez RZ, k***a

NazgulTom89

2014-01-20, 17:22
Pewnie połowa nawet nie ogarnęła jaki błąd ;)

Mkazik1

2014-01-20, 17:22
Pieczątka Stargardu Szczecińskiego więc albo BongMan jest na wyjeździe albo to nie jego mandat.

Joseph_Fritzl

2014-01-20, 17:25
xenoxen napisał/a:

Dostałeś mandat bo zrobiłeś coś czego wg. prawa nie można robić. Czym tu się chwalić? Idz na fejsa sie pożal. Nie ma piwa.



Nieee kretynie, mistrzem ortografii nie jestem a jak patrze na te błędy to mi się rzygać chce. Oni powinni być sprawni fizycznie jak i umysłowo, a jedno i drugie u SM kuleje. Blee za "kretyna" już dostane warna, więc za jednym zamachem. ch*j Ci w dupe i tym 50 osobom które dały Ci piwo, za to, że palnąłeś byle co.

Mercury001

2014-01-20, 17:31
to za PICCOLO już mandaty dają ? :D

SharpSe

2014-01-20, 17:31
Qui Pro Quo napisał/a:



Nieee kretynie, mistrzem ortografii nie jestem a jak patrze na te błędy to mi się rzygać chce. Oni powinni być sprawni fizycznie jak i umysłowo, a jedno i drugie u SM kuleje. Blee za "kretyna" już dostane warna, więc za jednym zamachem. ch*j Ci w dupe i tym 50 osobom które dały Ci piwo, za to, że palnąłeś byle co.



Sam się ośmieszyłeś koleżko. Mandat jest od Policjantów nie od Strażników Miejskich. Aha mistrzu ortografii skróty własne piszemy oddzielając kropkami. S.M. a nie SM.

las84500

2014-01-20, 17:31
@garota - zapomniałeś jeszcze dodać JP na 200%. To nie policja ustala prawo. Ona ma je tylko egzekwować. Dura lex, sed lex - które uchwaliły mądre głowy z Wiejskiej bo dostały taką możliwość w ramach wygranych wyborów (choć czy były one w pełni uczciwe to już inna gadka). Po za tym jakoś nikt tu nie powiedział, że chętnie by kogoś podpie**olił za browary na publice. Sarkazm w tej sytuacji nacisk miał położony na gorzkie żale wylewane na forum publicznym z powodu głupoty i pozwolenia na przycięcie się z alkoholem.
Chciałbym zobaczyć jaką Ty nie jesteś p*zdeczką i nie dzwonisz na policję jak by Ci np. buchnęli auto lub zrobili włam na chatę ;)

maniek1340

2014-01-20, 17:39
Ale mają co niektórzy niezły ból dupy. Policja pilnuje przestrzegania prawa. Pretensje o to że momentami jest idiotyczne składać do tej bandy idiotów na wiejską. Wszyscy wiedzą ze picie w miejscu publicznym jest karalne, więc robi się to na własne ryzyko i nikt nie powinien być zaskoczony mandatem. Sam ze znajomymi często pije w plenerze i nigdy nie dostałem mandatu, chociaż zdarzało się że podchodziła do nas policja. W większości przypadków wystarczy kulturalne zachowanie w trakcie spożycia i ewentualnie rozmowy z policją.

paolo001

2014-01-20, 17:39
Dałbym Ci piwo, ale znowu je wypijesz nie tam gdzie trzeba...

ml...........kv

2014-01-20, 17:49
Jesteßcie debilami ?



czy ßlepi ?



nie wiecie æe spozycie pisze sie przez z z kropka a nie rz tempe lemingi slepe ?


komputer wam wypalil galy tempe ch*je bo nie wiecie o co chodzi w temacie

Kiciok

2014-01-20, 17:58
Bongman jest nieźle ograniczony umysłowo, skoro pisze, że ludzie pracujący w policji potrafią tylko gwałcić, a potem daje link do sytuacji sprzed 10lat...

Idąc tokiem myślenia bongmana, wszyscy ludzie to mordercy. No kretyn po prostu.

Ta, czekam na warna :)

ja...........23

2014-01-20, 18:00
A alkoHol przez samo H.

Joseph_Fritzl

2014-01-20, 18:01
gwindak napisał/a:



Sam się ośmieszyłeś koleżko. Mandat jest od Policjantów nie od Strażników Miejskich. Aha mistrzu ortografii skróty własne piszemy oddzielając kropkami. S.M. a nie SM.



Wykorzystałem tą sytuację aby pojechać po S.M. (lepiej?) a na początku, mówiąc nawiasem oznajmiłem, że nie jestem mistrzem ortografii, ale napisać alkoCHol nigdy mi się nie zdarzyło. Nie przepadam za strażą miejską a co do policji i tego mandatu, fakt, nie można spożywać alkoholu w miejscu publicznym ale po stokroć bardziej przeszkadza mi więzienie i utrzymywanie tych sk***ysynów za pieniądze obywateli, również gorsze jest ciągniecie zasiłków przez nierobów ALE O PIWO trzeba się przypie**olić.

EDIT: ale nie o to chodzi. Ten co nigdy nie pił piwa w miejscu publicznym niech pierwszy rzuci kamień