18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera

BongMan • 2014-01-20, 10:43
Mają duże pałki i często ich (nad)używają by zrekompensować sobie malusieńkie móżdżki.

Magik2501

2014-01-20, 10:55
Hmm nasz państwo opiera się na kombinowaniu - nie dałoby się tego zgłosić gdzieś, że mandat jest nieważny, gdyż treści jego uzasadnienia nie ma jasna z racji na słowa, które w słowniku języka polskiego nie występują?

xenoxen

2014-01-20, 10:56
Dostałeś mandat bo zrobiłeś coś czego wg. prawa nie można robić. Czym tu się chwalić? Idz na fejsa sie pożal. Nie ma piwa.

zagiel1111

2014-01-20, 10:57
No wy to wszyscy byście chcieli żeby za łamanie prawa policjant poklepał was po plecach?

Jst błąd - trudno. Zgłoś na komendzie czy gdziekolwiek, może go wyjebią jeśli na to liczysz..

garota

2014-01-20, 11:02
@up x 2

Uwaga, uwaga, oznajmiam że na portalu Sadistic.pl odnaleziono dwóch społeczniaków. Uwaga, uwaga. Przebywanie w ich towarzystwie jest nudne i powoduje chęć obicia ich głów metalową rurką.

Takie p*zdeczki jak wy dzwonią na policję bo widzą że ktoś pije piwko na podwórku. j***ne cioty, przyjmą na klatę każdy zakaz jaki im wymyśli państwo. Żałosne, słabe, piździoszki które do tego nie skumały sensu zamieszczenia tego mandatu. Hahaha. Głuptaski cebulaski.

Edycja: Hahah zagiel już dopisał zdanie. I niech tak zostanie, baranie.

pakicito

2014-01-20, 11:12
@up
jak babki widzą naj***ne bydło drące ryja to i dzwonią;
mnie nikt nigdy nie zgłosił, bo się przy piwku zachowuję normalnie;

andyq

2014-01-20, 11:21
Nie no faktycznie idiota z tego policjanta. Pola z danymi personalnymi sprawcy wypelnil korektorem.

Sadol24

2014-01-20, 11:53
Policjant to nie jest k***a literat. Osobiście wolałbym żeby w policji pracowali ludzie, którzy potrafią obezwładnić sprawnie psychola, znając przy tym dokładnie panujące w kraju prawo, kosztem np. robienia j***nych błędów ortograficznych. A nie jakieś chude wywłoki psikające gazem, które pięknie operują długopisem.

Ale tak swoją drogą to k***a takiego słowa jak alkohol to by się nauczył pisać.

BongMan

2014-01-20, 11:59
@up
W policji pracują ludzie, którzy potrafią sprawnie zgwałcić nastolatkę albo torturować bezdomnego. Przed psycholem to sp***alają.

maderfakermen

2014-01-20, 12:15
na siłę to widzę trzy błędy w jednym zdaniu. może niech k***y same się douczą zanim zaczną pouczać innych.

Tamtaramtam

2014-01-20, 12:20
Też taki dostałem tyle, ze za czerwone światło co najlepsze na drodze wyłączonej z ruchu. Ale ch*j pała stwierdziła, iż skoro sygnalizator działał to mandat się należy.

xts

2014-01-20, 13:04
ja kiedys dostałem mandat za "niemanie świateł"

LordMrok

2014-01-20, 13:07
Policjant zrobił literówkę, szybko do internetów pokazać jaki policjant głupi bez matury bo zrobił literówkę!
Bongman:
Cytat:

W policji pracują ludzie, którzy potrafią sprawnie zgwałcić nastolatkę albo torturować bezdomnego. Przed psycholem to sp***alają.


a ty się k***a nawet nie odzywaj, jak Policjanci zgwałcili ci nastoletnią siostrę to idź zgłoś to do prokuratury albo TVN, a najlepiej wrzuć na harda. A jak nie zgwałcili to przestań pisać głupoty i zajmij się sucharami

Andrzej07

2014-01-20, 14:20
Kurde, wyczuwam tu tak ogromny swąd i ból dupy że aż tu stęki słyszę.
Jeżeli obywatel sie nie potrafi zachować należycie w miejscu publicznym moim zdaniem powinno się go odpowiednio potraktować, a nie tylko upomnieć. Niektórzy ludzie zachowują się jak ostatnie bydło i oczywiście potem żalą się jacy to policjanci są niedobrzy bo półgłówki itp. A i zeby nie było matura o niczym nie świadczy bo wielu geniuszy i po studiach do dnia dzisiejszego ma zapas smarowidła do dupy i luki w uzwojeniu, a mają się za niewiadomo jaką elite.