18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie kupuj u nich bo to są fijuty , Venezia buty ...

grzybobranie • 2013-02-07, 22:34
Jest Addbuster jest i nowy łysy gość z megafonem. Pomaga odzyskiwać pieniążki biednym konsumentom.

Filmik dziwny i popieprzony - akcja też, ale piosenka na koniec wygrała - indżoj !


WujaszekStalin

2013-02-08, 12:12
Ta cała Venezia to polska firma? Jeżeli tak to wszystko jasne. ch*jowe buty za sporą kasę.

PaczekDNA

2013-02-08, 12:20
@up Wujaszek chyba tylko pocina w "najbardziej prestiżowych" butach typu nike i puma.
Akurat buty produkowane w Polsce są jednymi z lepszych! Marki Wojas, Ryłko itd. Polskie a buty zajebiste! Super jakość i dobrze wyglądają. Kupiłem na początku maja buty w Venecii i po 3-ech tygodniach rozkleiła się podeszwa, oddali kasę po tygodniu.

styku92

2013-02-08, 12:25
Piękny czarny PR, az sie łezka w oku kręci <3

korinogaro

2013-02-08, 12:57
@kiraftw, poczytaj co to jest kapitalizm, jak działa, jak wygląda i dopiero potem się wypowiadaj.
PS. Czemu, ach czemu ludzie korzystają ze słów których znaczenia nie znają...
PS2. Metoda niezła, powinna być często powtarzana.

borisklinga

2013-02-08, 13:59
zainteresowanie ludzi po ch*ju fest :D

oumn

2013-02-08, 15:03
Za samo powiedzenie/napisanie "Pieniażki" powinni walic w ryja

WujaszekStalin

2013-02-08, 16:18
PaczekDNA napisał/a:

@up Wujaszek chyba tylko pocina w "najbardziej prestiżowych" butach typu nike i puma.
Akurat buty produkowane w Polsce są jednymi z lepszych! Marki Wojas, Ryłko itd. Polskie a buty zajebiste! Super jakość i dobrze wyglądają. Kupiłem na początku maja buty w Venecii i po 3-ech tygodniach rozkleiła się podeszwa, oddali kasę po tygodniu.



Tak chodzę butach Nike i innych tego typu. Tylko jak kupie buty za ok. 350 zł to chodzę w nich ponad rok. Ostro je przy tym eksploatując niezależnie od pogody. Buty piorę w pralce co ok. 3 miesiące i żaden do tej pory mi się nie rozkleił. Prędzej wnętrze buta się zniszczy.

3s

2013-02-08, 17:59
Co za poj*bany pomysł, koleś reklamuje swój portal. Tak najlepiej wleźć do sklepu i drzec megafonem do sprzedawców, którzy nie mają na nic wpływu.

ocwpzw

2013-02-09, 00:24
@Wujaszek Stalin a ja kupiłem buty na rynku za 35 zł i chodzę w nich już 5 lat, drugie, zimowe za 180 z prawdziwej skóry (a nie ekogówna) i też 6 roczek leci. Znaczy można taniej dobre buty kupić i nie muszą to być wielkie, jaśniepańskie marki.

Fajczak

2013-02-09, 01:31
@Maderfakermen

Z tymi ubezpieczeniami masz absolutną rację- dlatego coraz cześciej pojawiają się firmy pomagające dochodzić swoich odszkodowań. Sam jestem agentem jednej z takowych- statystyki? Po tym, jak firma wyrobiła sobie renomę i ubezpieczyciele zaczęli trząść dupami przed naszą firmą odszkodowawczą- 80 PROCENT SPRAW zostaje rozwiązanych ugodowo na baaaardzo wysoką (względem tego, co dają) kwotę odszkodowania :) . Spośród pozostałych 20 procent spraw- mamy stuprocentową skuteczność wygranych, co potwierdza tylko to, że Ci ZŁODZIEJE nie dają ludziom tego, co im się prawnie należy :) .