18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jestesmy puszczalskie

Pestycyd • 2013-04-05, 15:14
Film obrazujący myślenie dzisiejszych nastolatek (gimbazy) :samobojstwo:





Galin

2013-04-05, 19:40
Adrenalina k***a... Będzie miała adrenalinę jak ją jakiś zbok potnie... Ja pie**olę, kiedyś kobiety dawały dupy jak nie miały co do garnka włożyć, za co dzieci wyżywić, a nie bo im się nudzi... k***a w jakim my popie**olonym świecie żyjemy? No ale jak ma być inaczej, skoro syjoniści mają mtv, gdzie lansowane są seks bez zobowiązań wśród nastolatków, a potępiany tradycyjny model rodziny...

Tomikchomik1

2013-04-05, 19:45
Jakbym sie dowiedział że moja córka jest taka, cóż...wydziedziczyłbym i wyrzucił z domu proste.

Pestycyd

2013-04-05, 20:04
Miałem okazje poznać takie osobniki nawet zachowanie i głupie absurdalne wypowiedzi mniej więcej w takiej formie jak tu na filmie się zgadzają, więc przypadkowo trafiłem na ten film i jedyne osoby które mi się z nim skojarzyły to własnie one. Niektóre mają takie teorie, że nóż się otwiera w kieszeni po rozmowie. Inteligencja tego podgatunku nie dopuszcza argumentów że się puszczają, i żaden normalny facet jak się dowie nie zwróci na nich uwagi. A najczęściej jak taka znajduje chłopaka to jest on przyjezdny lub z innego miasta w końcu nie wie o jej przeszłości. A jak u mnie już się z czymś takim spotkałem to co dopiero w większych miastach gdzie napływ takich idiotek jest większy. ;-)

di...........ks

2013-04-05, 20:08
Teired napisał/a:

:Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką" Daje dupy za pieniądze, to jak mamy ją nazywać?



k***ą

tolopl

2013-04-05, 20:12
Panie Boże, weź k***a zaistnij i zabierz te k***y do piekła...

tranzystor

2013-04-05, 20:17
Teired napisał/a:

:Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką" Daje dupy za pieniądze, to jak mamy ją nazywać?




Kobieta wyemancypowana.

Eszti

2013-04-05, 20:37
Z reportażem to ma tyle samo wspólnego, co szpital w Leśnej Górze z polską służbą zdrowia...

Czapinio

2013-04-05, 21:30
Ta w okularach jaka dojrzała i doświadczona no no....

pi73rmaster

2013-04-05, 22:12
Smutne, że istnieją dziewczyny z taką mentalnością. Sam jako chłop, nie jestem fanem numerku na imprezie nawet jak mam okazję(możecie mówić, że p*zda etc. ale już mi się jakaś głupia zasada zakodowała w dyni i tyle), a jak się słyszy i widzi dziewczyny co dają byle komu, by dać to po prostu się traci wiarę w człowieczeństwo.

ma...........pa

2013-04-05, 23:04
byli ubrani w garnitury i krawaty więc z miejsca biznesmeni :) k***.... gdzie ona się uchowała ??

masterwow

2013-04-05, 23:34
Trudne sprawy, poziom expert

Sycylijczyk

2013-04-06, 00:14
Mnie to po prostu przeraża...
Znacznie bardziej od dokumentów o egzorcystach i innych tego typu podobnych.

Fakt, że nie jest to typowy dokument, a dziewczyny ładne bo ładne, ale jednak są aktorkami. Mimo wszystko wydaje mi się, że chodzi tutaj raczej o symbol.

I sam nie wiem co gorsze: to, że uważają, że wszystkie ich koleżanki zachowują się podobnie, czy to, że tak jest naprawdę.

Wiem, że blond - weterankę, najbardziej przeraża ich bezapelacyjna bezkonkurencyjność i brak poszanowania dla... cennika.
:ks_homer:

"Gdzieżeś cnoto? gdzieś prawdo? gdzieście się podziały?
Tuście niegdyś najmilsze przytulenie miały.
(...)
A jeśli gdzie się cnota i pobożność mieści,
Wyśmiewa ją zuchwałość nawet w płci niewieściej."


Ja pie**ole... czasami zapominam, że to tylko sadistic.pl

w6667812

2013-04-06, 00:37
prawdziwe jak pamiętniki z wakacji...
i mam tutaj na mysli zjawisko przedstawione z filmie, a nie samą gre aktorską.

Maciush

2013-04-06, 01:32
Teired napisał/a:

:Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką" Daje dupy za pieniądze, to jak mamy ją nazywać?


Krótko, k***ą.

Lasarr

2013-04-06, 02:07
chwala im za to ze sa, bo czym byscie zastapili 90% internetu?