18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jestesmy puszczalskie

Pestycyd • 2013-04-05, 15:14
Film obrazujący myślenie dzisiejszych nastolatek (gimbazy) :samobojstwo:





monto

2013-04-05, 18:18
a w takim razie "niegrzeczne dziewczyny" co robia? daja dupy za darmo?

ypsilanti

2013-04-05, 18:26
To nie jest film dokumentalny tylko fabuła! Ma sprawiać wrażenie dokumnetalnego.

Markosław

2013-04-05, 18:31
"Jestem z dobrego domu, dobrze się uczę, jestem grzeczna. Nie można mnie nazwać prostytutką"...
Tak to sobie tłumacz, co to w ogóle za (przepraszam) k***a mentalność?!
Ja też się pytam gdzie są rodzice tych gówniar. 16-17latkę można jeszcze jakoś próbować zrozumieć( zrozumieć ale nie całkowicie usprawiedliwić). Ale 12?!?!! To już mi się w głowie nie mieści.

A co do ogromnego funu, jaki sprawia zaspokajanie klienta w 15 min, odebrania kasy i bycia "Normalną, grzeczną dziewczynką". Przyjdzie taki moment że będą tego żałować( bo trafi się "odpowiedni klient" czytaj: taki co wyd@pczy jak szmatę i będzie miał gdzieś czy się "dziewczynka" popłacze czy powiesi).

Jak się nie ma szacunku do samej siebie, to przepraszam ale inaczej niż k***ą tego nazwać nie można.

dex6969

2013-04-05, 18:41
muzyka w ostatniej cześci ROZpie**alA SYSTEM!!!

Suka_Blyat

2013-04-05, 18:41
Dziewczyny wyzwolone to są i umieją skorzystać z naiwności facetów zdzierając z nich kasę za to co lubią robić.

Dostaną w końcu jakiegoś syfa i będzie płacz, zgrzytanie zębów, samobóje i na tym skończy się ich życiowa przygoda

trebeter

2013-04-05, 18:54
przeciez to para dokument ;p

MrKinggston

2013-04-05, 18:56
dobra... macie jakiś namiar na którąś?

scxx

2013-04-05, 19:05
haha widzę teraz nudzę się to dam dupy no można az mnie tak ciekawi co będzie młodzież robiła za te 10 lat jak im dawanie dupy się znudzi... i generalnie co ma wykształcenie i pochodzenie do prostytucji ? :D widzę niby dziewczyny to lubią ale rzeczy po imieniu nie nazywają... to jak powiedzieć że nie jestem złodziejem bo mam dobre oceny w szkole, dobry dom i pieniądze ale kradnę bo lubie i się nudzę :D głupota widzę nie zna granic...

teken

2013-04-05, 19:13
Zaj***łbym jak bym miał takiego k***iszona w domu. 18 lat i wypie**alaj na ulicę jak tak sobie dobrze radzisz.

lidek

2013-04-05, 19:14
I potem odrzucają zwykłego faceta na starcie, bo oczekują od mężczyzn nie wiadomo czego. Najlepiej żeby był bogatym, wysportowanym, przystojnym, inteligentnym biznesmenem, a zarazem prawdziwym ogrem w łóżku. Oczywiście musi być starszy, bo przecież jak można się spotykać z gówniarzem w swoim wieku. Myślą, że są takie do przodu, a gdyby nie dupa to nie miałyby nawet pojęcia jak zarobić te pieniądze w inny sposób, ale widzę, że je bardziej podnieca prowadzenie podwójnego życia, niż bolec w dupie...

Ant1984

2013-04-05, 19:22
Teraz to dla nich zabawa, odkryły dopiero seks i łatwy sposób na zarobienie pieniędzy.
Ale taka normalnego chłopaka nie znajdzie, rodziny nie założy, będzie wyrzutkiem społeczeństwa, ale najważniejsze: nie będzie mieć żadnych wartości w głowie - dla takiej już zawsze wszystko opierać się będzie na przyjemności i kasie.
A nawet, jak taka będzie w związku, to będzie musiała już zawsze ukrywać prawdę o swojej przeszłości, bo jak powie, to chłopak ją zostawi. Albo jej natura da o sobie znać, bo ciągle ten sam chłopak nie da rady już jej zaspokoić i zacznie zdradzać.
Nie powiem - niech robią, co chcą. Ale to k***y i tyle.

minionek

2013-04-05, 19:23
Na kolana i do pana.

luxik1988

2013-04-05, 19:33
k***a. Mam 25 lat i wydaje mi się, że nie jestem jeszcze stary ale W czasach, gdy byłem w gimnazjum dziewczyny brały do ust lizaki, a nie ku*asy 40 letnich panów.

Jeżeli tak ma wyglądać przyszłość tego kraju i ma ona bazować na k***ach i złodziejach, to drogie Panie i drodzy Panowie - czas sp***alać z naszej kochanej ojczyzny.

blazejpop

2013-04-05, 19:35
To nie jest żaden dokument. Moja babcia mniej się spina nad Modą na sukces niż co niektórzy tutaj. :)
j***ć to, że to ściema. Panienki w burdelu były pierwsza klasa. Dominika i Baśka też zajebiste.