18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jestem homofobem

go...........et • 2014-01-05, 15:14
Ja również :szczerbaty:


discostillsucks

2014-01-05, 20:05
>> Nie słucham go, ale wg mnie jest wiele tragiczniejszych gwiazd w -Polszy->> POLSZY . k***a

l0check

2014-01-05, 20:17
Co prawda jestem tu nowy ale chyba rozumiem panujące zasady... @BongMan ch*j nas Twoje zdanie obchodzi....

MrTijomono

2014-01-05, 21:22
Wyście k***a się reggae nasłuchali najwięcej :facepalm: Corocznie zjeżdża się do nas pół rastamańskiego świata na największy europejski festiwal muzyki reggae, mianowicie Ostróda Reggae Festival (ORF) Samo to, że średnio na 40 wykonawców 25-30 jest z Polski to jedno, to, że jamajscy, brytyjscy, francuscy (i można tak dalej wymieniać) chwalą polską scenę reggae. Coraz częściej dochodzi do mieszanki stylów np. Raggafaya (punk, reggae) Bob One, Bas Tajpan (rap, reggae) Grubson (Ruffneck, Rudeboy, reggae), Jamal (Miodu, wokal, jest również raperem). Mamy wielu, bardzo dobrych artystów i zespołów, przykładowo Vavamuffin, Ras Luta, Habakuk, Tabu, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Bethel, Pajujo, Naaman, KaCeZet itd itd... o większości, lub nawet żadnym pewnie połowa nawet nie słyszała :D A hejt na Bednarka, standard. Kolesiowi się udało, ma potencjał, zarobił hajs jest w mediach. ALE JAK TO k***A, DLACZEGO ON A NIE JA!? A TAM ch*j MU W DUPĘ, cwe* pie**olONY. Albo lepiej : "Nienawidzę go, bo w radio co 3 kawałek na każdej stacji to "Cisza". Z tym, że pewnie żadnej z płyt ówczesnego StarGuardMuffin a obecnego bednarka, większość słyszała 2-3 kawałki z Mam Talent i "Ciszę" z radia xD
Ale tak, polskie reggae jest gównem, tak samo jak niedawno również parę osób stwierdziło, że polski rap jest gównem, albo raczej go nie ma. W ogóle, po ch*j to piszę, przecież nic co nasze wam nie pasuje, wszędzie brud i ch*jnia lepiej patrzeć co robi zagranica i włazić w dupę każdemu obrażanemu murzynowi i ciapatemu na forum.
Z pozdrowieniami dla pie**olonej biedy umysłowej, której nic nie odpowiada, k***a jego mać.

Ne...........ro

2014-01-05, 21:32
Kto to, k***a, jest Bednarek?

606

2014-01-05, 22:51
Kimo36 napisał/a:

@up
Gówno to ty masz w glowie. Plebsie mentalny.



Odezwała się j***na p*zda z "oi!" w avatarze co reagge słucha. Weź ty się p*zdo w ten pusty kaban pie**olnij.

stalowyszczur

2014-01-06, 00:25
@up
Co ci reggae przeszkadza, masz za maly mozg na wiecej niz jeden rodzaj muzyki? ch*j nas w ogole obchodzi twoja kontrowersyjna opinia, jestes nikim, i nie zapominaj o tym jak piszesz posty na laptopie taty.

606

2014-01-06, 01:01
stalowyszczur napisał/a:

@up
Co ci reggae przeszkadza, masz za maly mozg na wiecej niz jeden rodzaj muzyki? ch*j nas w ogole obchodzi twoja kontrowersyjna opinia, jestes nikim, i nie zapominaj o tym jak piszesz posty na laptopie taty.



1. Reagge to NIE jest muzyka.
2. Słucham jakieś kilkanaście gatunków regularnie, od trip hopu przez elektronikę do metalu. Jestem otwarty na muzykę i różne jej gatunki, ale reagge to NIE muzyka.
3. ch*ja to ty możesz w buzi pomemłać.
4. Nie mam i nigdy nie miałem laptopa, czasem zdarza mi się pisać z pracy, ale tam też stoi stacjonarny.
5. Reagge to NIE jest muzyka.
6. ch*j ci w dupę cioto słuchająca gówna :roll:

MrTijomono

2014-01-06, 01:09
Hahahahahaha, toś doj***ł, reggae jeden z najstarszych gatunków muzycznych to nie muzyka, ale elektrogówno nazywasz muzyką? Ja pie**ole, chyba Cię k***a przez telefon robili i impulsów zabrakło. :facepalm:
Trip hop? Nie stać Cię na kwacha to próbujesz tym się szprycować? Dubstepem pewnie też się jarasz? Przypomnę tylko, że źródłem dubstepu, jak i kilku innych elektronicznych gatunków jest REGGAE. Czy Ty k***a masz w ogóle pojęcie, co znaczy muzyka?
Tak bardzo mi Cię żal, że aż wcale... Spłoń k***a :wisielec:

me...........wa

2014-01-06, 01:47
haha MrTijomono <3

606

2014-01-06, 05:11
MrTijomono napisał/a:

Hahahahahaha, toś doj***ł, reggae jeden z najstarszych gatunków muzycznych to nie muzyka, ale elektrogówno nazywasz muzyką? Ja pie**ole, chyba Cię k***a przez telefon robili i impulsów zabrakło. :facepalm:
Trip hop? Nie stać Cię na kwacha to próbujesz tym się szprycować? Dubstepem pewnie też się jarasz? Przypomnę tylko, że źródłem dubstepu, jak i kilku innych elektronicznych gatunków jest REGGAE. Czy Ty k***a masz w ogóle pojęcie, co znaczy muzyka?
Tak bardzo mi Cię żal, że aż wcale... Spłoń k***a :wisielec:



Reagge to nie muzyka.
Elektroniczna to m.in. Depeche Mode (choćby i z pierwszych płyt ty j***ny geju) czy w ogóle połowa j***nego industrialu, który jest mieszanką. Trip hop, a konkretniej np. Portishead jest zajebistą, nastrojową muzyką z dobrymi tekstami, ale lepsze jest "Jah jest prezydentem Jah jest prezydentem" i 48 cover k***a Kaczmarskiego.
Dubstep to takie reagge - czyli NIE muzyka. Tylko gówno dla takich pacanów jak ty, którzy za muzykę elektroniczną uznają dabstepy i inne techna.
Reagge jest k***a źródłem dubstepu? I tu się zgodzę, w końcu jedno i drugie to j***ne gówno i z muzyką nie ma nic wspólnego.
Sraj się dalej p*zdo, wasze zajarane bezmózgi w jebiących gównem dredach nie mają talentu i kręcą cały czas to samo ch*jowe gówno wysysając hajs z niedoj***nych nastolatków takich jak ty.
k***a słucham Bednarka i palę marichułanę, jestem rastuchem, jah mnie przyjmie do babilonu.

Jack Daniel's

2014-01-06, 11:21
606 napisał/a:



Reagge to nie muzyka.



Masz w 100% rację! Bo muzyka, to reggae!!

BongMan

2014-01-06, 12:54
Nie karmić zjeba! Idiota już sam sobie wystawił laurkę jakim jest zdebilałym prostakiem, bo neguje czyjś gust muzyczny i obraża ludzi bo słuchają innej muzyki niż on. Warto z takim czymś dyskutować? Szczyjcie na niego.

Ale to jest też oznaka niedojrzałości emocjonalnej i zakompleksienia - traktować gust muzyczny jak coś w rodzaju subkultury, przynależności. Wielbić swoją i hejtować inne. Klasyczny przykład pustego łba i zamkniętego umysłu. Człowiek myślący ma tam swoje ulubione gatunki, których słucha, a pozostałe po prostu olewa. Natomiast zjeb hejtuje wszystko, co mu się nie podoba.

606

2014-01-06, 14:19
BongMan napisał/a:

Nie karmić zjeba! Idiota już sam sobie wystawił laurkę jakim jest zdebilałym prostakiem, bo neguje czyjś gust muzyczny i obraża ludzi bo słuchają innej muzyki niż on. Warto z takim czymś dyskutować? Szczyjcie na niego.



Przecież wy debile robicie to samo z dubstepem w kilkunastu innych tematach, a jeden z was k***a powyżej, ty j***ny hipokryto.
Popatrz debilu co twój koleżka napisał, dubstep i elektroniczna wywodzi się z reagge według niego, a dwa zdania później obraża te gatunki. Więc o co ci chodzi śmieciu?

BongMan napisał/a:

Ale to jest też oznaka niedojrzałości emocjonalnej i zakompleksienia - traktować gust muzyczny jak coś w rodzaju subkultury, przynależności. Wielbić swoją i hejtować inne.


Jak wyzywanie dabstepu i elektronicznej powyżej w postach twoich koleżków? A to niedojrzałe zakompleksione brudasy, ojej ojej.

BongMan napisał/a:

Klasyczny przykład pustego łba i zamkniętego umysłu.



Napisał typ, którego regularnie jedzie się na całym portalu za ch*jowe i żałosne teksty, pisanie bajek i szarpanie się o wirtualne piwka.

BongMan napisał/a:

Człowiek myślący ma tam swoje ulubione gatunki, których słucha, a pozostałe po prostu olewa. Natomiast zjeb hejtuje wszystko, co mu się nie podoba.



Naturalnie. Ale reagge to nie jest muzyka, więc muzyki nie hejtuję.
P.S. Wy hejtujecie dabstep, zjebie.

MrTijomono

2014-01-06, 17:11
Dlatego nie kontynuuję niszowej dyskusji, panuje zasada, że z idiotą się nie dyskutuje, bo zniży Cię do własnego poziomu i pokona doświadczeniem... Słucham też elektroniki, żeby nie było. Nie obraziłem całej rodziny muzyki elektronicznej, lubię dubstep, ale ten w pierwotnej formie i w dupie mam te wszystkie opinie bo cukierkowe, komersze gówno skrillexa to nie dubstep, ale mniejsza o to... A co do brudasów i zapaćkanych łbów, to tak mam k***a dredy, ale dbam o nie bardziej niż Ty o swoje zęby, zielsko przypalam sporadycznie, towarzysko albo czasem do snu, częściej sączę browara. Aha jak już próbujesz coś obrażać, to chociaż dowiedz się coś w tym temacie, bo główną ideologią rasta jest przeciwstawienie się Babilonowi, a Jah pochodzi od Jahwe, imienia bożego, biedo umysłowa.
Bez pozdrowień, bez odbioru 606.

606

2014-01-06, 18:19
MrTijomono napisał/a:

Dlatego nie kontynuuję niszowej dyskusji, panuje zasada, że z idiotą się nie dyskutuje, bo zniży Cię do własnego poziomu i pokona doświadczeniem... Słucham też elektroniki, żeby nie było. Nie obraziłem całej rodziny muzyki elektronicznej, lubię dubstep, ale ten w pierwotnej formie i w dupie mam te wszystkie opinie bo cukierkowe, komersze gówno skrillexa to nie dubstep, ale mniejsza o to... A co do brudasów i zapaćkanych łbów, to tak mam k***a dredy, ale dbam o nie bardziej niż Ty o swoje zęby, zielsko przypalam sporadycznie, towarzysko albo czasem do snu, częściej sączę browara. Aha jak już próbujesz coś obrażać, to chociaż dowiedz się coś w tym temacie, bo główną ideologią rasta jest przeciwstawienie się Babilonowi, a Jah pochodzi od Jahwe, imienia bożego, biedo umysłowa.
Bez pozdrowień, bez odbioru 606.



Czyli najpierw obrażasz dubstep i elektronikę, a potem się przyznajesz, że tego słuchasz? No to obawiam się, że jedynym idiotą jesteś tutaj ty. W dodatku j***nym hipokrytą, ale to już wyszło wcześniej.
Masz dredy i dlatego masz ogromny ból dupy, polecam maść, mydło i fryzjera. I daruj sobie pie**olenie o higienie. Pracowałem z typiarą z dredami, która dostała przymusowy miesięczny urlop za smród jaki wydzielała - było na nią 12 skarg od klientów w ciągu jednego miesiąca. I uwierz mi, że nie j***ło jej ciało, tylko k***a kudły właśnie. Poza tym obracam się od dziecka w gronie metalowym i tam czasami też trafiają się dredowe jednostki - wy wszyscy k***a śmierdzicie i takie są fakty. To nie stereotyp, nie zmyślanie, to prawda.
Zielsko sobie przypalasz, i co, czujesz, że jah wali cię w dupsko? Może zabierze cię do babilonu, o k***a wielki rastaman trawę pali.
Trawę jarają w naszych czasach nawet gimby, a ciebie to podnieca i chwalisz się po internecie, bo ćmisz blanty, ile ty masz lat pacanie? Co to k***a za osiągnięcie imbecylu?

P.S. Sram na twój babilon i twojego narkusowego bożka. Wielki kozak, palacz trawy i fan bednarka, ja pie**olę.