18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie doszły kandydat na prezydenta Dąbrowy Górniczej

Cysiu91 • 2014-11-18, 19:18
Historia dosłownie z wczoraj, 17.11.2014r

Mój dobry znajomy jechał sobie spokojnie samochodem wracając od swojej kobiety, kiedy to kandydat na prezydenta wyjechał mu ze STOPA i uderzył w nadkole, kumpla odrzuciło i uderzył w słup. Ale kto by pomyślał! Osobnik który chciał mieć władzę w mieście zaczął sp***alać, kumpel trąbi, nic! Jeszcze mu ku*as środkowego palca pokazał. No to zaczął się pościg, szybki wsteczny i rura za kolesiem, udało mu się zajechać drogę, wysiada z samochodu, idzie w jego stronę. Koleś również wysiada i mu się odgraża żeby sp***alał itp itd.

Wtedy mój kumpel srogo mu doj***ł (Nie wiedząc że to ktoś ważniejszy, w sumie jeden ch*j), trafił na dołek, będzie musiał zapłacić odszkodowanie, i grozi mu odsiadka... A pan nie doszły prezydent? Złamany nos, wybite trzy zęby, leży w szpitalu i wszyscy mu współczują.

Taki kraj piękny :(

Ale jedno jest pewne, czegoś się ku*as może nauczył. Szkoda tylko mojego znajomego.

Catch_22

2014-11-18, 23:04
Dąbrowa Górnicza to bastion j***nych podludzi z sld. Napalm i zaorać sk***ysynów! Prezydent to komusze ścierwo...

neoszw

2014-11-18, 23:08
Coś mi to wygląda na historię jak o smokach... Ale za naj***nie kłamcy tak czy owak browar.

De...........12

2014-11-18, 23:52
Kierowca się pyta kiedy może wysiąść z autobusu i zacząć klaskać :P

Nutzz

2014-11-19, 00:24
Dlatego teraz najbliższym krewnym i znajomym na imieniny kupuję kamerki. Wystarczyło mi jak tatę uznali współwinnym stłuczki z policją. Chyba nie muszę dodawać czyja to była wina.

lukasz5500

2014-11-19, 00:46
Czyli jednak ktoś w to uwierzył? Ehh.. Dawno by o tym gadali, a żadnej wzmianki na stronach Dąbrowy nie da się znaleźć.

qbswwa

2014-11-19, 03:05
@slig01
e 30, lub 36:) na więcej ich nie stać :D

Cysiu91

2014-11-19, 07:26
Słuchajcie sprawa jest prawdziwa, artykułu nie ma bo pewnie nie chcą nagłaśniać. Jakby to zrobili pan prezydent już by pewnie nie startował i sam by sobie do podwórka nasrał. Nie wiem który to był dokładnie, bo znajomy nie pytał się go przed wpie**olem z jakiej partii i z której listy.


Policja przyjechała po mojego kumpla do domu, musiał podać numery.

Shaggy93

2014-11-19, 07:43
Cysiu91 napisał/a:

Słuchajcie sprawa jest prawdziwa, artykułu nie ma bo pewnie nie chcą nagłaśniać. Jakby to zrobili pan prezydent już by pewnie nie startował i sam by sobie do podwórka nasrał. Nie wiem który to był dokładnie, bo znajomy nie pytał się go przed wpie**olem z jakiej partii i z której listy.


Policja przyjechała po mojego kumpla do domu, musiał podać numery.


fajnie by było sie dowiedzieć . ew podaj jakim autem jechał. Jestem zajebiście ciekaw który to taki chojrak bo tak sie składa że jestem z DG. na aktach sprawy jak go pozwie tamten to będzie jego godność.

pemb

2014-11-19, 13:45
Dałem piwo, ale śmierdzi kłamstwem.

Cysiu91

2014-11-19, 13:55
Kumpel Grande Punto, a tamten nie wiem.

Uve_Kolarz

2014-11-19, 18:41
Miałem okazję przenieść się z zachodniopomorskiego do Dąbrowy. Najgorsza decyzja jaką podjąłem w życiu. Miasto wygląda jakby władze miasta przespały 20 lat. Szaro, syf, dziurawe drogi a ludzie są brzydcy i wyglądają jak menele. Ciśniecie wszyscy z Sosnowca ale sam nie wiem czy ta wieś nie jest gorsza...

Camel_06

2014-11-19, 18:51
Uve jak Ci się nie podoba, to ciąg długą spowrotem nad morze. Dąbrowa jest rozległa, mieszkasz pewnie na jakimś zapyziałym zadupiu a ciśniesz po całości.

anifaz

2014-11-19, 19:09
Ja też z DG, daj znać gościu co to za typeczek z niewyparzoną gębą :D

Uve_Kolarz

2014-11-19, 21:12
Camel_06 napisał/a:

Uve jak Ci się nie podoba, to ciąg długą spowrotem nad morze. Dąbrowa jest rozległa, mieszkasz pewnie na jakimś zapyziałym zadupiu a ciśniesz po całości.



Mieszkam akurat na Redenie i nie ciśnij tak na mnie bo po prostu stwierdzam fakt i przyznaj, że tak jest. To powiedz mi gdzie w weekend mogę iść na piwo? I dlaczego drogi są takie zaj***ne dziurami? Dlaczego w żadnym z Waszych marketów nie mogłem kupić żadnej pie**olonej gry na peceta bo tylko Empik sprzedaje w Pogorii cokolwiek sensownego.

Jedno muszę wam przyznać- nie znalazłem ani jednego dresa do tej pory i nikt nie drze ryja pod moim oknem w nocy.